Haber

Acun Ilıcalı’nın ünlü yarışmasından sonra Mansur Yavaş’ın ekibine katıldı! Ünlü ismin anlamlı hizmeti takdir topluyor.

Reklamlar

Hayata geçirdiği projeleriyle adından bahsettiren ünlü yapımcı Acun Ilıcalı’nın en çok ses getiren projelerinden MasterChef’in beğenilen yarışmacısı Sefa Okyay Kılıç artık Ankara Büyükşehir Belediyesi için çalışıyor. Mansur Yavaş’ın da dikkatini çeken Kılıç, performansıyla beğeni topluyor.

MasterChef yarışmacıları, ünlü program sonrası çeşitli yerlerde görevler almaya devam ediyor. Televizyon programlarında da boy gösteren yarışmacılar ünlü restoranlarda da ilgi ile karşılanıyor. En son yeni bir televizyon programına başlayan Tahsin Küçük’ten sonra bir haber de Sefa Okyay Kılıç’tan geldi.

Masterchef programında yetenekleriyle göz dolduran Sefa Okyay Kılıç yarışmayı 6. Olarak tamamladıktan sonra çeşitli şehirlerde birçok sosyal sorumluluk projesinde yer almıştı. Bu davranışlarıyla takdir toplayan yarışmacı aynı zamanda sosyal medya üzerinden meraklılarına lezzetli tarifler ve püf noktaları paylaşmaya devam ediyor.

Reklamlar

Mansur Yavaş, Masterchef yarışmacısı Sefa Okyay Kılıç’ın BelPa Mutfak’a katıldığını açıkladı.

 Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mansur Yavaş resmi sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada belediyeye bağlı BelPa Mutfak’ta MasterChef programına yarışmacı olarak katılan Sefa Okyay Kılıç ile birlikte çalışmaya başladıklarını duyurdu.

‘O da artık bu anlamlı hizmetin bir parçası oldu.’

Mansur Yavaş resmi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “BelPa Mutfak’ta her gün öğrencilerden ihtiyaç sahiplerine, kovidli ailelerden yaşlı vatandaşlarımıza kadar binlerce yemek sevgiyle, emekle hazırlanıyor. Sefa Okyay Kılıç da bu anlamlı hizmetin bir parçası oldu”  dedi.

Peki BelPa Nedir?

 Ankara Büyükşehir Belediyesi, BelPa’yı bu şekilde açıklıyor: ‘Belpa hizmetlerini insan haklarını esas alan, katılımcı demokrasi politikaları; aile politikaları; sağlık politikaları; eğitim politikaları ile birlikte uluslararası kalite anlayışı perspektifinde yürütmektedir.’

BelPa Mutfak da bu anlayışla yola çıkmıştır. Ankara Büyük Şehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın ‘İyilik Bulaşıcıdır.’ Ve ‘Başkentte hiç kimse yatağa aç girmeyecek’ sloganlarıyla pandemi döneminde başlattığı ve sonrasında da devam eden ihtiyaç sahiplerine, engellilere, covidli ailelere, yaşlılara ve öğrencilere hijyenik koşullarda hazırlanmış ve paketlenmiş ücretsiz yemek hizmeti sağlamaktadır.

Reklamlar

Bu özverili projede Ankara Büyükşehir Belediyesi ve Sefa Okyay Kılıç’a kolaylılar dileriz.

Faydalı olabilecek diğer içerikler

Munise Demircioğlu

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx