Haber

MasterChef Somer Sivrioğlun’dan Restoranıyla İlgili Flash Karar!

Reklamlar

MasterChef Somer Sivrioğlun’dan Restoranıyla İlgili Flash Karar! ‘Restoranımızı bir süre kapatıyoruz’ MasterChef programıyla tanıdığımız ünlü şef Somer Sivrioğlu’nun üç ay önce devraldığı Beşiktaş’ta bulunan lüks restoranda elim bir kaza yaşandı. Restoranın istinat duvarı çöktü ve duvarın altında kalan bir kişi hayatını kaybetti. Hayatını kaybeden kişinin Ürdünlü eski diplomat Ahmet Salim Subbet olduğu bilgisine ulaşıldı. Özel bir hastaneye kaldırılan Ürdünlü eski diplomat yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Yaşanılan bu elim kazadan sonra Masterchef Somer Sivrioğlu restoranını bir süre kapatma kararı aldığını yaptığı açıklama ile duyurdu.

Açıklamada; “20 Mayıs Cuma gecesi restoranımızın da içinde bulunduğu yerleşimin istinat duvarının çökmesi sonucu yaşanan tahlisiz olaydan dolayı derin bir üzüntü duyuyoruz” denilirken, şu ifadeler kullanıldı: “Kaza anında kaldırımda bulunan ve hayatını kaybeden Sayın Ahmet Salim Subbed’in ailesine başsağlığı diliyoruz. Acılarını derinden paylaşıyoruz.”

Eski Diplomat Hayatını Kaybetti

İstanbul Etiler’deki Nispetiye caddesinde bulunan lüks restoranın istinat duvarı çöktü. Çöken duvarın beton parçaları restoranda yemek yiyen 6 kişilik bir arkadaş grubunun üstüne düştüğü bildirildi. Ürdünlü olduğu bilgisine ulaşılan Ahmet Salim Subbed ve Bahaettin Shanableçöken duvarın altında kaldı.

Reklamlar

Özel bir hastaneye kaldırılan Ahmet Salim Subbed yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybederken Okmeydanı Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesine kaldırılan Bahaettin Shanableçöken ‘in durumunun ağır olduğu öğrenildi.

Ünlü Şef Somer Sivrioğlu’nun Restoranından Açıklama

MaterChef’in ünlü şefi Somer Sivrioğlu’nun sahibi olduğu Efendy isimli restoranda yaşanan bir kişinin hayatını kaybettiği kazaya ilişkin açıklama geldi. Açıklamada, ’20 Mayıs Cuma gecesi restoranımızın da içinde bulunduğu yerleşimin istinat duvarının çökmesi sonucu yaşanan tahlisiz olaydan dolayı derin bir üzüntü duyuyoruz. Kaza anında kaldırımda bulunan ve hayatını kaybeden Sayın Ahmet Salim Subbed’in ailesine başsağlığı diliyoruz. Acılarını derinden paylaşıyoruz.’ İfadelerinin yanı sıra ‘Medyaya yansıyan ve bizi de derinden üzen elim kaza ve acı kayıp nedeniyle bir takım gerçek dışı haberler paylaşılarak kamuoyu yanlış yönlendirilmektedir. Bu talihsiz kaza ve acı kayıp sebebiyle restoranımızı bir süre kapattığımızı kamuoyuna duyururuz.’ denildi.

Faydalı olabilecek diğer içerikler

Munise Demircioğlu

Reklamlar

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx