MagazinGenel

Bilgi Aydoğmuş kalbini aşka açtı mı?

Reklamlar

Bilge Aydoğmuş, 1996 yılında dünyaya gelmiştir. ATV ekranlarında yayınlanan destan dizisinde rol alan bilgi Aydoğmuş burada Kırçiçek karakterine hayat vermektedir. Miss Turkey  2019 yarışmasında 2. seçilen Bilge Aydoğmuş, hakkında en çok özel hayatı sorgulanmaktadır. Bilge Aydoğmuş kaç yaşında? Bilge Aydoğmuş sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen bütün soruların cevaplarını sizler için yazınızda vermedik.

Bilgi Aydoğmuş kimdir?

Bilge Aydoğmuş, 1996 yılında dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde eğitimini tamamlayan başarılı isim 2019 yılında düzenlenen Miss Turkey yarışmasında 2 seçilmiştir. İcon Talent menajerlik bünyesinde oyunculuk çalışmalarına devam etmekte olan Bilge Aydoğmuş, Craft atölye oyunculuk eğitimini almış aynı zamanda Ayşegül Ünsal’dan da oyunculuk eğitimleri alarak 2021 yılında oyunculuğa adım atmaya başlamıştır. Ekranlara ilk defa 2021 yılında yayınlanan Akıncı dizisinde Yeliz karakteriyle merhaba diyen Bilge Aydoğmuş, daha sonrasında ATV ekranlarında yayınlanan ve oldukça sevilen başrollerinde Edip Tepeli, Ebru Şahin gibi ünlü isimlerin yer aldığı Destan dizisinde Kırçiçek karakterine hayat vermektedir. 

Bilgi Aydoğmuş kalbini aşka açtı mı?
Bilgi Aydoğmuş kalbini aşka açtı mı?

Bilgi Aydoğmuş kaç yaşında?

1996 yılında dünyaya gelmiş olan Miss Turkey ikincisi Bilge Aydoğmuş, 26 yaşındadır.

Reklamlar

Bilgi Aydoğmuş aslen nereli?

Başarılı oyuncunun aslen nereli olduğunu ne yazık ki bilinmemektedir

Bilgi Aydoğmuş hangi burç?

1996 yılında dünyaya gelen Aydoğmuş, ikizler burcudur

Bilgi Aydoğmuş boy ve kilo

ATV ekranlarında yayınlanan Destan dizisinde Kırçiçek karakterini hayat veren bilgi Aydoğmuş 1.80 boyunda 60 kilo civarlarındadır. 

Bilgi Aydoğmuş kalbini aşka açtı mı?
Bilgi Aydoğmuş kalbini aşka açtı mı?

Bilgi Aydoğmuş mesleği

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi bölümünden mezun olan Aydoğmuş, Craft atölyede ve Ayşegül Ünsal’dan oyunculuk eğitimleri alarak 2021 yılında dizi film oyunculuğuna başlamıştır

Reklamlar

Bilgi Aydoğmuş dizileri

2021 yılında Akıncı dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olan Aydoğmuş, burada Yeliz karakterine hayat vermiştir. Buradaki oyunculuğu ve güzelliği ile dikkat çeken Aydoğmuş, ATV ekranlarında yayınlanan Destan dizisinde Kırçiçek karakterine hayat vermektedir.

  • 2021 Akıncı
  • 2021-Günümüz Destan

Bilgi Aydoğmuş sevgilisi kim?

2019 yılında düzenlenen Miss Turkey yarışmasında 2 seçilen Bilge Aydoğmuş, hakkında en çok sorulan sorulardan birisi de özel hayatı olmuştur. Başarılı oyuncunun hayatında birisinin olup olmadığını ne yazık ki bilinmemektedir.

Bilgi Aydoğmuş kalbini aşka açtı mı?
Bilgi Aydoğmuş kalbini aşka açtı mı?

Bilgi Aydoğmuş İnstagram adresi

2021 yılında Destan dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olan Aydoğmuş, burada hayat verdiği Kırçiçek karakteri ile bir hayli sevilmektedir. Başarılı oyuncu İnstagram platformunda da aktif olarak paylaşımlarına devam etmektedir. Oyuncu ismin İnstagram platformunda 55B takipçisi bulunmaktadır.

Bilgi Aydoğmuş İnstagram adresi https://www.instagram.com/bilgiaydogmus/

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Zuhal Olcay boşandı mı? Zuhal Olcay kiminle evli? Zuhal Olcay cezaevine mi girdi? hakkındaki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx