Haber

Aquaman’den The Matrix 4’a Büyük Transfer!

Reklamlar

Hem Aquaman hem de The Matrix 4 hem ülkemizde hem de dünya genelinde çok sevilen filmler arasında yer alıyor. Geçtiğimiz günlerde bu iki dizi arasında büyük bir transfer yapılması söz konusu oldu. Sosyal medya da bu büyük transfer çok konuşuldu ve uzun bir süre daha konuşacak gibi görünüyor. Aquaman filminde oynayan bir oyuncunun The Matrix 4’a başrol olarak transfer olması herkesi çok şaşırttı. Peki, Aquaman’dan The Matrix 4’a transfer olan bu başarılı oyuncu kim? Daha önceleri sadece söylentilerden ibaretken şimdi kesinlik kazanan bir konu oldu.

Aquaman'den The Matrix 4'a transfer oldu - Mynet trend

Matrix 4 Serinin Başarısını Devam Ettirebilecek Mi?

The Matrix serisinin hemen hemen her filmi izlenme ve gişe rekorları kırmayı başardı. The Matrix 4 filminin de aynı başarıyı göstereceği yönünde hiçbir şüphe yok. Bu filmin başrollerini Keanu  Reeves ile Carrie Anne Moss oynayacak. Başroller arasına bir de Aquaman filminin kötü adamı olarak bilinen Yahya Abdul Mateen eklendi. Bu ismin The Matrix 4 filminde hangi karakteri canlandıracağı henüz bilinmese de başrol oyuncularından biri olacağı kesinleşmiş durumda. Yahya Abdul Mateen oyuncusunu sevenler bu duruma hem şaşırdı hem de çok sevindi. 

Matrix 4'ün Oyuncu Kadrosuna Tanıdık Bir İsim Dahil Oldu

“Manta” Karakteri İle Bilinen Yahya Abdul Mateen’den Transfer Haberi!

Aquaman filminde herkesin bildiği ve kötü bir karakteri canlandıran Yahya Abdul Mateen The Matrix 4 filmine transfer oldu. Bu durum insanları çok şaşırttığı gibi gündemden de uzun bir süre düşmedi. Yakın bir zamanda filmin çekimlerine başlayacağı da söylentiler arasında. Pek çok kişi bu transfere sevinirken bazı kişiler de bu transferin gerçekleşmesinden yakınır bir hal aldı. Transferin gerçekleşmesi ile birlikte film çekimleri başladı. Aynı zamanda Yahya Abdul Mateen The Matrix 4 filminde başrol oyuncularından biri olacak. Fakat nasıl bir karakteri canlandıracağı hakkında henüz kesin bir bilgi ortaya atılmadı. Genellikle kötü karakteri canlandırıyor. Fakat bu defa bir değişiklik yapıp iyi karakter ile de karşımıza çıkarabilirler. Şimdiden The Matrix 4 filmi merak edilmeye başladı. Bu filmin vizyona girme tarihi 2021 ortalarını bulabilir tarzında konuşmalar söz konusu.

Reklamlar
Selma Ulusoy

9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx