Dizi Haberleri

Sadakatsiz dizisinin konusu ne? Sadakatsiz oyuncuları kim?

Reklamlar

Sadakatsiz dizisi her hafta Çarşamba günleri Kanal D ekranlarında yayınlanmaktadır. Sadakatsiz dizisinin konusu, oyuncuları kimdir gelin birlikte göz atalım.

Sadakatsiz Dizisi Uyarlama mı?

Sadakatsiz dizisi BBC’nin Doctor Foster dizisinden uyarlanmıştır.

Sadakatsiz Konusu
Sadakatsiz Konusu

Sadakatsiz Konusu

Sadakatsiz dizisinin başrollerinde Cansu Dere ve Caner Cindoruk yer almaktadır. Dizide Cansu Dere Doktor Asya karakterini canlandırırken kocası Volkan rolünü (Caner Cindoruk) canlandırmaktadır. Çiftin oğulları Ali karakterini de Alp Akar canlandırmaktadır. Asya ile Volkan mutlu bir şekilde yaşarken Asya Volkan’ın genç bir kadınla yaşadığını öğrenir. Ve kocasından intikam almak ile evliliğini kurtarmak arasında tercih yapmak zorunda kalır.

Reklamlar

Sadakatsiz Oyuncuları ve Karakterleri

Caner Cindoruk (Volkan Arslan)

Caner Cindoruk (Volkan Arslan)
Caner Cindoruk (Volkan Arslan)

Dizinin başrol oyuncusu Caner Cindoruk kırklı yaşlarda Volkan Arslan karakterini canlandırmaktadır. Volkan ailesi ile Tekirdağ’a göç etmiştir. Çok seneler önce babasını kaybetmiş ve annesi ile birlikte yaşamaya başlamıştır. Yetim büyüdüğü ve geçim sıkıntıları yaşadığı için hırslanmıştır. Bundan dolayı İstanbul’un en iyi üniversitelerinden birinde, mimarlık bölümünde okumuştur. Yolları Asya ile kesişmiş ve aşık olmuşlardır. Asya hamile olduğunu söyleyince Volkan’da ondan arı bir yaşam istemediği için evlenme teklifi etmiştir. Asya Tekirdağ’a Volkan’ın memleketine gelmiştir.

Volkan dışardan bakan kişilere göre harika evine, ailesine düşkün kusursuz bir eştir. Çevresindeki insanlar da Volkan’a saygı duymaktadır. Volkan kendine güveni ile ilgi çeken, tatlı diliyle her yılanı deliğinden çıkarabilen, sempatikliği sayesinde çevresindeki insanların hayran olduğu, saygı duydukları biridir. Çalışkan fakat çok disiplinli değilir. En gelişmiş duygusu merhametidir. Oğlu Ali hayatında çok önemli bir yere sahiptir. En kıymetlisidir ve onun için yapamayacağı bir şey yoktur. Fakat karısını çok sevmesini rağmen Derin ile karısını aldatmış. Karısı Asya’da bu durumu öğrenmiştir.

Cansu Dere (Asya Arslan)

Cansu Dere (Asya Arslan)
Cansu Dere (Asya Arslan)

Sadakatsiz dizisinin başrol oyuncularından Cansu Dere Doktor Asya Arslan karakterini canlandırmaktadır. Asya 30lu yaşlarının ortasındadır. Doktordur iç hastalıkları konusunda uzmanlık yapmıştır. İzmir’de doğup büyümüştür. Babası ve annesini küçük yaşta bir trafik kazası sonucunda kaybetmiştir. Doktorluğa yeni başladığı senelerde Volkan ile tanışmıştır. Aslında kariyerini yurt dışından devam ettirebilecekken Volkan’ın memleketi Tekirdağ’a yerleşerek, mutlu ailesini kurmuştur. Asya’nın etrafındaki kişilerin de Volkan ile bir bağlantısı vardır.

Volkan’a çok düşkün olduğu için Volkan’a ait her şeyi kendinin diye benimsemiştir. Asya dışardan bakıldığında soğuk ve egoist görünse de aslında içinde sıcak bir enerjisi vardır. Asya çok titiz ve oğluna, işine ailesine çok bağlıdır. Karakter olarak kuralcı ve baskın bir karakterdir. Eğer kendine dürüst davranılırsa oldukça bağışlayıcıdır. En değerli varlığı oğlu Ali odluğu için her şeyi göze aldığı için oğlundan ayrılamaz.

Reklamlar

Melis Sezen (Derin Güçlü)

Melis Sezen (Derin Güçlü)
Melis Sezen (Derin Güçlü)

Sadakatsiz dizisinin Derin’i karakterini Melis Sezen canlandırmaktadır. Derin yirmi dört yaşında ve Tekirdağ’da doğup, büyümüştür. Yurt dışında okumuş Moda Tasarımı bölümünden mezun olmuştur. Bazen göklerde bazen de diplerde gezen biridir. Bir evin bir kızıdır. Babası Haluk eski belediye başkanıdır. Şimdilerde ise güçlü bir iş adamıdır. Bu nedenle babasının çevredeki herkes tarafından tanınması ve saygın bir aile olmaları, Derin’i sıkmaktadır.

Derin prenses gibi büyümüş ve erkek kardeşinden farklı olarak, ailesi Derin’in üzerine hep daha çok düşmüştür. Ailesiyle ilişkisi çok iyi olmasa da varlıkları ona içten içe daima güven veriyor. Derin karakter olarak fazla sıcak, enerjik, açık sözlü, eğlenmeyi seven, kıpır kıpır bir kadındır. Atölyesi var tasarım yapıp, fotoğraflarını sosyal medya üzerinden paylaşıp, hobi olarak satışını yapıyor. Volkan eşi Asya’yı Derin ile aldatıyor.

Gözde Seda Altuner (Gönül Güçlü)

Gözde Seda Altuner (Gönül Güçlü)
Gözde Seda Altuner (Gönül Güçlü)

Sadakatsiz dizisinde Gönül karakterini canlandıran isim Gözde Seda Altuner’dir. Gönül dizide kırklı yaşlarda Tekirdağ’da büyümüş biridir. Gönül tanınan bir aileden gelmektedir. Ve iş adamı Haluk ile evlenmiştir. Bu evliliklerinden iki çocukları vardır. Kızları Derin oğulları ile Demir’dir. Cemiyette de önemli bir yere sahip saygın birisidir. Bazı zamanlarda kendini iyi bir anne olarak göstermeye çalışmakta çocuklarına yapamadıklarını yapmak istemektedir. Kızı Derin’in hem kendini geliştirmesi hem de evlenip iyi, dışarıdan bakanların gıpta edecekleri saygın bir evlilik gerçekleştirmesini istemektedir.

Nazlı Bulum (Nil Tetik)

Nazlı Bulum (Nil Tetik)
Nazlı Bulum (Nil Tetik)

Sadakatsiz dizisinde Nazlı Bulum, Nil Tetik karakteri ile ekranlara gelmektedir. Nil’in annesi onu dünyaya getirirken ölmüştür. Bundan dolayı Nil babaannesi ile birlikte yaşamıştır. Nil’in babası da şehit olmuş, babaannesi vefat etmiş bir başına kalmıştır. Asya gibi yalnız kalmıştır. Nil’in doğum gününde annesi vefat ettiği için doğum gününü hiç kutlamamıştır. Nil çok güçlü ve insanlara iyi gelmeye çalışan biridir. Küçükken babasına annesinin yokluğunu hissettirmemeye çalışırken sonrasında da dertli insanlara yardım edip olanlara iyi gelmeye çalışmıştır.

Kenan Ece (Turgay Güngör)

Kenan Ece (Turgay Güngör)
Kenan Ece (Turgay Güngör)

Sadakatsiz dizisinde başarılı bir psikiyatr karakterini canlandıran isim Kenan Ece’dir. Kenan Ece Turgay Güngör olarak seyirci ile buluşmaktadır. Turgay başarılı bir psikiyatrdır. Asya zor anında karşısına çıktığı için Asya onun hayatında önemli bir yere sahiptir.

Cemal Hünal (Sinan Taşkıran)

Cemal Hünal (Sinan Taşkıran)
Cemal Hünal (Sinan Taşkıran)

Sadakatsiz dizisine sonradan katılan Cemal Ünal, Sinan Taşkıran olarak ekranlara gelmektedir. Sinan başarılı bir fotoğrafçıdır. Aynı zamanda Asya’nın uzun zamandır görmediği üniversiteden arkadaşıdır. Sinan Tekirdağ’a gelince dengeler bozulacaktır.

Olcay Yusufoğlu (Serap Şenlik)

Olcay Yusufoğlu (Serap Şenlik)
Olcay Yusufoğlu (Serap Şenlik)

Sadakatsiz dizisinde Olcay Yusufoğlu Volkan’ın asistanı Serap Şenlik olarak ekranlara gelmektedir. Serap Eskişehir’de doğup büyümüştür. 10 sene evli kaldıktan sonra şiddetli geçimsizlikten dolayı kocasından boşanmıştır. Kızı Selen ile birlikte yaşamaktadır. bu nedenle çalışma saatleri de çok önemlidir. Serap daha önce iş aracılığı ile tanıştığı Volkan’ın asistanlık teklifini kabul ederek Tekirdağ’a taşınır. Amacı kızına en güzel hayatı sağlamaktır. Ve eski kocası Tarık ile hala çatışıyor olsa da şimdilerde hayatında birisi vardır.

Alp Akar (Ali Arslan)

Alp Akar (Ali Arslan)
Alp Akar (Ali Arslan)

Sadakatsiz dizisinin Alisi Cansu ve Volkan’ın oğlu rolünü Alp Akar canlandırmaktadır. Ali dizide on bir yaşındadır. Tekirdağ’da dünyaya gelmiştir. Annesini de babasını da çok sevse de babası ile daha çok arkadaş gibidir. Ali yaşından daha olgun, hassas, düşünceli, neşelidir. Asya doktor olduğu için nöbete kalmakta Ali’de babası ile daha çok zaman geçirmektedir. Annesi ve babasının boşanmasından çok korkuyor. Çünkü arkadaşı Selen’in yaşayacağı sıkıntıları kendisinin de yaşayacağını düşünüyor.

Emir Tarık Tekin (Selçuk Dağcı)

Emir Tarık Tekin (Selçuk Dağcı)
Emir Tarık Tekin (Selçuk Dağcı)

Sadakatsiz dizisinin Selçuk karakterini canlandıran isim Emir Tarık Tekin’dir. Selçuk yirmili yaşların ortasında olan bir gençtir. Tekirdağ’da doğup büyümüştür. Annesi onu tek başına dünyaya getirmiştir. Aslında istenmeyen bir bebektir.  Selçuk’un annesinin alkol sorunu var ve sürekli sarhoş bir anne ile yaşamak onun dışlanmasına neden oluyor. Mahallede dışlandığı için de Selçuk içine kapanıyor ve dışlanıyor. Aslında müzik konusunda yetenekli olmasına rağmen hayalini içine gömmüş ve ortaya çıkarmamıştır. Aslında bakıldığında çok güçlü görünen Selçuk aslında güçlü görünse de çok büyük bir özgüven sorunu yaşamaktadır. Ve değersizlik kompleksi vardır. Selçuk’un öfke kontrolü sorunu vardır. Nil’e çok aşıktır. Ama bu aşk saplantı boyutundadır sağlıklı değildir. Selçuk Dağcı karakterine can veren Emir Tarık Tekin Şevval Sam’ın oğludur.

Özge Özder (Derya Samanlı)

Özge Özder (Derya Samanlı)
Özge Özder (Derya Samanlı)

Sadakatsiz dizisinde Volkan’ın çocukluk arkadaşı Derya karakterine Özge Özder can vermiştir. Özge Özder 40 yaşındadır ve Tekirdağ’da büyümüştür. Anne ve babası ayrılınca annesi ile yaşamaya başlamıştır. Küçük yerlerde çok dedikodu olduğu için annesinin kızı tıp okusun diye geç vakitlere kadar çalışması da laf olmuştur. Zor bir hayatı olmuştur. Aslında derya çapkın bir kadın gibi görünse de içten içe evlenmekten görünmektedir. Enerjisi yüksek ve sıcakkanlıdır. Ayrıca komik ve eğlencelidir. Derya kendi yaralarını saklamak için hep başkalarını hayatları ile ilgilenip yorum yapıyor. Derya’nın çocukluk arkadaşları Volkan, Bahar ve Mert’tir. Arkadaşları onun için çok değerlidir onlardan başka kimsesi yoktur.

Burak Sergen (Haluk Güçlü)

Burak Sergen (Haluk Güçlü)
Burak Sergen (Haluk Güçlü)

Sadakatsiz dizisinde Burak Sergen, Haluk Güçlü karakteri ile ekranlara gelmektedir. Derin ve Demir’in babası Gönül Güçlü’nün eşidir. Tekirdağ’da doğup büyümüştür. Haluk Güçlü ailesine çok bağlıdır. Saygınlık ve gücün paraya bağlı olduğunu düşünmektedir. Hep daha fazla çalışmaktadır ve daha çok para kazanmak istemektedir. Haluk geleneklerine bağlıdır. Ve Derin ile Demir’in aile işlerini ve soyadını sürdüreceklerine inanmaktadır.

Yeliz Kuvancı (Bahar Gelik)

Yeliz Kuvancı (Bahar Gelik)
Yeliz Kuvancı (Bahar Gelik)

Sadakatsiz dizisinin Bahar’ı karakterini Yeliz Kuvancı canlandırmaktadır. Yeliz Tekirdağ’da doğmuş, kız meslek lisesi mezunu, el işi konusunda beceriklidir. Lisans eğitimini Ev Ekonomisi üzerine almıştır. Çocukluğundan beri sevdiği Mert ile evlenince dünyanın en mutlu insanı olmuştur. Bahar ile Mert çocuk sahibi olmak isteseler de çocukları olmamıştır. Volkan ile Asya’nın oğulları Ali ile olan mutlu aile tablosuna özenmektedir. Mert bazen Asya’yı fazla övünce gıpta duygusu kıskançlığa dönüşmektedir. Volkan’a karşı çok dost olsa da diğerlerinin yanında kendi çıkarlarını gözetmektedir.

Eren Vurdem (Mert Gelik)

Eren Vurdem (Mert Gelik)
Eren Vurdem (Mert Gelik)

Sadakatsiz dizisinde Mert Gelik karakterini Eren Vurdem canlandırmaktadır. Mert Tekirdağ’da büyümüştür. Lisans eğitimini ekonomi üzerine almıştır. Eşi Bahar ile 15 sene önce hayatlarını birleştirmişlerdir. Çocuklarının olmamasını Bahar anksiyete haline getirmiş Mert’te bu durumdan çok sıkılmış ve Bahar’dan soğumuştur. Mert Volkan’ın icraatla değil lafla var olan birisi olduğunu düşünüyor ve hazmedemiyor. Mert’in Asya’ya içten içe bir zaafı var. Bu zaaf Mert’in Volkan kompleksiyle de alakası var. Mert Sıcak, hafif samimi, sözünü esirgemeyen biridir. Özgüveni yüksek ve yakışıklı olduğunun farkındadır.

Sadakatsiz Sezon Finali

Sadakatsiz dizisi tamamen bitmemiş sadece yaz sezonu için araya girmiştir. 2 Haziran Çarşamba günü sezon finaline giren dizinin Eylül ayında yeniden sevenleri ile buluşması bekleniyor.

Sadakatsiz Nerede Çekiliyor?

Sadakatsiz dizisinin ilk bölümleri Tekirdağ Süleymanpaşa’da çekilmiştir. Sonraki bölümleri ise İstanbul’da çekilmiştir.

İlknur Gülhan

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx