Dizi HaberleriHaber

Elbet Bir Gün Dizisi Konusu ve Oyuncuları

Reklamlar

Elbet Bir Gün dizisi konusu, oyuncuları ve karakterleri çok merak edilmektedir.  Dizi başarılı oyuncu kadrosu için Kasım ayında seyirci ile buluşacaktır. Dizi hangi gün ekranlara geliyor, sorularının cevaplarını birlikte ele alalım.

Elbet Bir Gün dizisi yeni sezon için oldukça iyi bir şekilde hazırlanmıştır Dizinin başlamasına kısa bir zaman kaldı. Elbet bir gün proje tasarımını ve yönetmenliğini Gül Oğuz’un üstlenmiş, senaryosunu Yusuf Reha Alp’in yazmıştır. Dizinin hikayesini Funda Alp ile Didem Kaplan’ın birlikte kaleme almıştır.

Elbet Bir Gün Dizisi Oyuncuları

Elbet Bir Gün dizisinin oyuncu kadrosundaki başarılı isimler Şebnem Bozoklu, Sinem Ünsal ve Burak Yamantürk dizinin başrollerini paylaşırken onlara Muhammet Uzuner, Değer Soysal Alp, Ömer Genç, Helin Kandemir, Talha Karcı, Yağmur Özbasmacı ve Osman Karakoç’tur.

Reklamlar

Elbet Bir Gün Dizisi Konusu

Fox TV ekranlarında yayınlanacak olan Elbet Bir Gün dizisinin konusu şu şekildedir. Kapadokya’nın bir kasabasında, metruk bir gecekondunun bodrumunda aynı aileye ait beş ceset bulunur. Bundan on beş sene önce öldürülen ailenin iki kişi kayıptır. Bunlardan birisi Feride (Sinem Ünsal) ve Nesime (Şebnem Bozoklu)’dur. Kayıp Hayatlar isimli programda Gazeteci Murat Güven konuyu ele almıştır. Ve sonrasında Nesime’nin eski kocası zalim Cemil Bey (Ömer Genç) on beş yıldan bu yana kayıp olan kız kardeşlerin peşine düşer.

Sinem Ünsal Elbet Bir Gün dizisinde Feride karakterini canlandırmaktadır. Kayıp olan Feride kendine yeni bir kimlik bularak çok güzel evlilik yapmıştır. Kocası Mehmet’e çok aşıktır. Mehmet karakterini Burak Yamantürk canlandırmaktadır. Ve Mehmet’in de geçmişinden gelen sırları vardır. Şebnem Bozoklu ise Nesime karakterini canlandırmaktadır. Nesime Feride’nin tam tersine hayalini kurduğu yaşantıya hiçbir zaman ulaşamamıştır. Hayatta kalmak ve sevdiklerini korumak için, gerçek kimliklerinin ortaya çıkmasını engellemeye çalışırken ikisinin de hayatları programdan sonra geri dönülmez bir biçimde alt üst olur.

Elbet Bir Gün Ne Zaman Başladı?

Elbet Bir Gün dizisi Most Production imzalıdır. Dizinin ilk bölümü 7 Kasım 2021’de Fox TV ekranlarında sevenleri ile buluşmuştur. Her hafta Pazar günleri sevenleri ile Fox TV ekranlarında buluşacaktır. Dizinin yönetmeni Gül Oğuz proje tasarımını da üstlenmektedir. Dizinin senaryosu ise Yusuf Reha Alp’e aittir. Ayrıca bölüm hikayesi ve trentmanını ise Funda Alp ve Didem Kaplan’a aittir. Aşk ve dram türünde bir dizidir.

Elbet Bir Gün Dizisi Karakterleri

Burak Yamantürk
Burak Yamantürk

Burak Yamantürk – Mehmet Kılıçlı

Elbet Bir Gün dizisinde Mehmet karakterini Burak Yamantürk canlandırmaktadır. Mehmet çekici, iyi giyinen ve iyi yaşayan birisidir. Karısı Gizem’e derin bir aşk ile bağlıdır. Kimseye tamah etmez ve eğilmez. Dürüst birisidir. Risk almayı seven bir yapısı vardır. Adrenalin sporlarıyla ilgilidir. Çok iyi motosiklet kullanır, off roada meraklıdır. Şimdiki haline gelene kadar birçok badireler geçen işler bir anda alt üst olur ve Mehmet yasadışı işlere bulaşmak zorunda kalır. Mehmet bunu herkesten, özellikle Gizem’den saklamak zorundadır. Bu durum Mehmet için kabuslarla dolu bir sınav halini alacaktır.​

Reklamlar
Sinem Ünsal
Sinem Ünsal

Sinem Ünsal – Gizem Kılıçlı- Feride

Elbet Bir Gün dizisinde Gizem (Feride) karakterini Sinem Ünsal canlandırmaktadır. Gizem Mehmet ile evlidir. Ve eşinden geçmişteki hayatını gizlemek istemektedir. Geçmişi karşısına çıkmasın diye kimsenin onu bulmaması için ismini değiştirmiştir. Eniştesi Cemil onu tehdit etmekte bu nedenle de kaçmaktadır. Ablası ve kendisi için tehlike bitmemiş tekrar ablası Nesime için bir araya gelecek Eniştesi Cemil’den kaçmaya çalışacaklardır.

Gizem işinde başarılı bir avukattır. Akıllı, zarif ve çekici bir görüntüsü vardır. Ve mesleğinde çok başarılıdır. Eşi Mehmet’e çok bağlıdır. Evlilikleri çok iyi gitmektedir. Çocukluğu Sazlısu’da geçmiştir. Çocukluğunda başına gelen felaketleri geride bırakarak öğretmeninin yardım etmesi ile İstanbul’da yeni bir hayat kurmuş Feride olan ismini de Gizem olarak değiştirmiştir. En korktuğu şey ise geçmiş sırlarının bir gün ortaya çıkması ve mutlu hayatının yok olmasıdır. Gizem aynı zamanda gözü kara bir kadındır. Ailesi ve hayatını korumak için her şeyi yapabilmektedir.

Şebnem Bozoklu
Şebnem Bozoklu

Şebnem Bozoklu- Nesime Baykan

Elbet Bir Gün dizisinde Nesime karakterini Şebnem Bozoklu canlandırmaktadır. Nesime sevdiği adam ile kaçmış bu nedenle de Cemil ondan intikam almak için peşini bırakmayacaktır. Nesime kocasından kaçmış ve başka bir hayat yaşamaya başlamış. Hayatı ortaya çıkmasın diye kardeşi Gizem’den de uzaklaşmıştır. Ama program onları bir araya getirecek hayatlarını tekrar birleştirecektir.

Nesime’nin ailesinin durumu yoktur ve daha 16 yaşındayken beldenin en zengin adamı Cemil Baykan’la evlendirmişlerdir. Nesime’nin bu evlilikten bir kızı vardır. Kızının adı Mevsim’dir. Nesime bir gün eşi Cemil’i terk ederek kamyon şoförü İsmail ile İstanbul’a kaçar. İsmail ile Ahmet isminde bir oğlu vardır. Geçen yıllar ve yaşadıkları Nesime’yi katı bir insan haline getirir. Hayatta kalmak için ustalaşır. İstediği şeylere sahip olmak hayatta kalmak için her yolu mubah görür. Bir yandan da her şeyle alay edebilen, neşeli ve son derece eğlenceli bir kadındır.​

Ömer Genç- Cemil Baykan

Elbet Bir Gün dizisinde Cemil karakterini Ömer Genç canlandırmaktadır. Cemil Nesime’nin eski eşi, Gizem’in eniştesidir. Gizem ile Nesime’nin peşindedir. Çünkü onlardan intikam almak istemektedir. Cemil Nevşehir’de Sazlısu kasabasında büyük bir konakta yaşamaktadır. Nesime ile kızları Mevsim 19 yaşındadır. Kendisini 15 yıl önce aldatıp evden kaçan Nesime’yi bulup ondan intikam almak istemektedir. Aslında Nesime’ye içten içe aşıktır. Ve onun için rekabet önemlidir. Kendisini her zaman kazanmak zorunda görür. Kazanmak için kaba kuvvet ve zorbalık kullanmaktan çekinmez.

Muhammet Uzuner- Yavuz Kaplan

Elbet Bir Gün dizisinde Yavuz Kaplan karakterini Muhammet Uzuner canlandırmaktadır. Yavuz Kaplan birçok yerde sağlam ilişkileri olan bir adamdır. Çalışkan, sevdiklerine karşı korumacı bir yapısı vardır. Gizem İstanbul’a kaçıp geldiğinde onu büyütmüştür. Hayatı boyunca birçok mücadele vermiş ve çok sayıda tehlike atlatmıştır. Yıllardır hayatını ilmek ilmek inşa etmiş ve yıkılmasına izin vermeyecektir. Hayatının bozulmaması uğruna yapılması gereken neyse onu yapmaktan da hiç çekinmez. Ama Gizem ve Nesime’nin geçmişten getirdikleri sır onu da etkileyecek; dengeli, düzenli hayatı adım adım sarsılmaya başlayacaktır.​

Helin Kandemir- Mevsim Baykan

Elbet Bir Gün dizisinde Mevsim Baykan karakterini Helin Kandemir canlandırmaktadır. Mevsim, Nesime ve Cemil’in kızlardır. Annesi Nesime onu daha dört yaşındayken onu terk etmiştir. Babası Cemil yetiştirmiş, büyütmüştür. Mevsim 18 yaşına geldiğinde her konuda bilgi sahibi, donanımlı, babası tarafından şımartılmış, hayır kelimesini duymak istemeyen bir prenses gibidir. Karakter olarak serttir, inatçıdır, akıllıdır. Babası oldukça zalim annesi de oldukça vicdansızdır. Bundan dolayı da çok karanlık bir yanı vardır. Ama aslında sonuç olarak 19 yaşında gencecik bir kızdır. Annesi Nesime ile karşılaşması onun için çok büyük bir kırılma noktası olacaktır.

Ecrin Moğultay- Gizem (Feride)

Elbet Bir Gün dizisinde Gizem (Feride)’nin küçüklüğünü Ecrin Moğultay canlandırmaktadır. Sinem Ünsal’ın canlandırdığı Gizem karakterinin çocukluğunu canlandırmaktadır. Dizideki adı Feride’dir. Asıl adı Feride’dir fakat büyüyünce başka bir hayat çizmek için ismini değiştirip Gizem olarak hayatına devam etmiştir. Ecrin Moğultay daha önce Çukur isimli dizide Sadiş olarak rol almıştır. 12 yaşındadır. Ve Cennetin Gözyaşları, Koca Koca Yalanlar ve Bir Litre Gözyaşı isimli dizilerde de rol almıştır.

Zeynep Kaçar – Asuman Kılıçlı

Elbet Bir Gün dizisinde Asuman Kılıçlı karakterini Zeynep Kaçar canlandırmaktadır. Asuman Mehmet ve Serdar’ın annesidir. Alışverişi ve konken partilerini çok seven aynı zamanda becerikli bir kadındır. Mutsuz bir evliliği vardır ve mutsuz evliliğini oğlunun evliliğinde temize çekmeye çalışır. İğneleyici konuşur. Eskiye bağlı ve geleneksel yöntemlere bağlıdır. Gelini Gizem’e de bu yöntem ile yaklaşmaktadır. Ayrıntılar onun için önemlidir. Televizyondaki programları düzenli olarak izler. Kayıp Hayatlar programını da takip etmektedir. Eğitimsizliğe tahammülü yoktur bu tarz insanları haddinden fazla küçümsemektedir.

Kenan Acar- Murat Güven

Elbet Bir Gün dizisinde Murat Güven karakterini Kenan Acar canlandırmaktadır. Kenan Acar büyük bir TV kanalında Kayıp Hayatlar isimli programın yapımcılığını ve sunuculuğunu yapmaktadır. Güvenilir ve disiplinli bir yapısı vardır. Başladığı işin peşini kolay kolay bırakmaz. Ailesi yoksuldur bu nedenle de sıfırdan tırnakları ile kazıyarak olduğu mevkiye gelmiştir. Kaybedecek çok şeyi vardır. Nesime’nin kızı Mevsim ile tanışması her şeyi değiştirecek ve hayatı, mesleği büyük tehlikeye girecektir.​

Ulvi Kahyaoğlu- Serdar Kılıçlı

Elbet Bir Gün dizisinde Serdar Kılıçlı karakterini Ulvi Kahyaoğlu canlandırmaktadır. Serdar, Burak Yamantürk’ün canlandırdığı Mehmet’in kardeşidir. Mehmet’in lojistik şirketinde çalışır. Bilgisayarlarla arası iyidir ve hep iyi olmuştur. Abisi ne kadar güçlüyse o kadar zayıf bir insandır. Hayatının çok büyük bir kısmını da bağımlı olarak geçirmiştir. Hata yapar ama hatasının farkına çabuk varır. Hemen pişman olur. Çok duygusal bir yapısı vardır ve duygusallık zaman zaman kendine acımaya dönüşür. Her seferinde yeniden başlayacak cesareti de kendinde bulur. Kendinde güç bulup yeniden başlamasında en büyük destekçisi abisidir. Ama sürekli abisi ile kıyaslanmaktadır. Bundan dolayı bir süre sonra abisinden bağımsız bir hayat sürmek istemeye başlayacaktır.

Yağmur Özbasmacı- Sevilay Egemen

Elbet Bir Gün dizisinde Sevilay Egemen karakterini Yağmur Özbasmacı canlandırmaktadır. Sevilay, iş duyulmuş önemli bir iş adamının şımarık ve rahat yetiştirilmiş kızıdır. Babası öldükten sonra şirketin başına geçmiştir. Ve bu zaman içinde aslında servetin kaynağının yasadışı işler olduğunu anlamıştır. Buna şaşırmamış bunun yerine babasından daha sert yöntemlerle servetine servet katmak konusunda tereddüt etmez. Burak Yamantürk’ün canlandırdığı Mehmet’e takıntılı bir şekilde aşıktır. Bu takıntı giderek onu hasta etmiştir. Mehmet’i elde etmek için başvurmayacağı yol yoktur. Neredeyse her şeyi yapabilecek kuvvete, bağlantıya ve gözü karalığa sahiptir.​

Talha Karcı- Kamil Baykan

Elbet Bir Gün dizisinde Kamil Baykan karakterini Talha Karcı canlandırmaktadır. Kamil Sazlısu’da dünyaya gelmiştir. Ailesinin en küçük çocuğudur. Cemil’in kardeşidir. Aralarında bir yaş vardır. Cemil Sazlısu ve çevresine hükmü geçen zalim birisidir. Kamil ise abisinin tersine beceriksiz, iş bilmez, şapşal bir adamdır. Tam bir emir eridir. Değişik bir espri anlayışına sahiptir ve patavatsızdır. Ama abisinin sürekli olarak onu aşağılaması ve otoritesinin sürekli artmasından rahatsız olacak. Bu durumdan kurtulmak için elinden geleni yapacaktır.

Eylül Lize Kandemir- Janset Ekin

Elbet Bir Gün dizisinde Janset Ekin karakterini Eylül Lize Kandemir canlandırmaktadır. Janset İstanbul’da doğup büyümüştür ve Murat Güven’in asistanıdır. Annesi ve babası iyi bir eğitim alması için çabalamıştır. Hatta bir yarış atı gibi yetiştirmişlerdir. Bundan dolayı Janset ufak yaşlarda yaşıtlarının ilerisinde olabilmek için mücadeleci ve hırslı olmayı çok iyi öğrenmiştir. Çok girişken ve inatçı bir yapısı vardır. Bazen kibirli olsa da zekâsı sayesinde kendini de kontrol etmeyi genç yaşına karşın gayet iyi bilir. Fakat Murat Güven’e karşı duyduğu hisler, ona hata yaptırır.​

Mustafa Egemen Almacı- Ahmet Dündar

Elbet Bir Gün dizisinde Ahmet Dündar karakterini Mustafa Egemen Almacı canlandırmaktadır. Nesime ve İsmail’in fırlama ergen oğullarıdır. Babası sık sık sefere gittiği için annesi ile baş başa kalır. Aralarında değişik bir ilişki vardır. Annesi Nesime sürekli Ahmet’i azarlasa da aslında ona hiç kıyamaz. Ahmet sosyal medya fenomenidir. Ve daha fazla tanınmak için başını sürekli derde sokar.

Elbet Bir Gün Dizisi hangi gün, konusu ve oyuncuları hakkında vereceğimiz bilgiler şimdilik bu kadar.

İlknur Gülhan

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx