Dizi Haberleri

Kanunsuz Topraklar Oyuncuları Ve Konusu Nedir? Kanunsuz Topraklar Ne Zaman Başlıyor, Hangi Kanalda, Nerede Çekiliyor?

Reklamlar

Fox Ekranlarında yeni sezonda adından söz ettirmeye gelen Kanunsuz Topraklar oyuncuları ve dizisi hakkında merak edilenleri bu yazımızda sizler için derledik. Yeni sezonda FOX TV’de yayınlanacak olan Kanunsuz Topraklar dizisi tanınmış pek çok oyuncuyu kadrosunda barındırıyor. Sevilen dizi Bir Zamanlar Çukurova’nın Yılmaz karakterini canlandıran Uğur Güneş ve Ramo dizisinden tanıdığımız Esra Bilgiç’in baş rollerini paylaştığı dizi ile ilgili tüm detaylar yazımızda sizlerle buluşuyor.

Derin ve kaliteli oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çeken, fragmanının yayınlanması ile izleyiciyi meraklandıran Kanunsuz Topraklar dizisi titiz bir hazırlık süreci ve çekimlerin ardından izleyicisi ile buluşmaya hazırlanıyor.

Kanunsuz Topraklar dizisinin müzikleri Aytekin Ateş tarafından hazırlanmakta ve dizinin yönetmenliğini ise Faruk Teber yapmaktadır. Kanunsuz Topraklar dizisi bir dönem dizisi olarak ekrandaki yerini alacak. Dizinin senaryosu Zülfük Yücek tarafından özenle yazıldı ve dizinin çekim süreçlerinde kullanılan kıyafetler ise Aynur Torun tarafından hazırlandı.

Reklamlar

Kanunsuz Topraklar Dizisi Nerede Çekiliyor?

Kanunsuz Topraklar dizisi izleyicisini konusu ile merak içinde bıraktığı gibi sıkı takipçileri tarafından ise dizi hakkındaki diğer bilgiler de merak ediliyor. Dizinin ilk bölümleri Zonguldak’ta çekilmeye başlandı. Dizinin İstanbul ayağındaki çekimler ise Kemerburgaz ve Beykoz bölgelerinde çekilecektir. Kanunsuz Topraklar dizisinde sıklıkla mafyaların ve büyük ağaların sözleri, deyişleri yer alacak. Dizinin çekim bölgelerine yenileri eklendikçe ve yeni bilgiler geldikçe sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir: Yargı Dizisi Oyuncuları ve Kadrosu

Kanunsuz Topraklar Ne Zaman, Hangi Kanalda Yayınlanıyor?

Gold Film yapımcılığında FOX TV’de yayınlanacak olan Kanunsuz Topraklar izleyicisini meraklandıran bir yapım olarak televizyonlardaki yerini alıyor. Yeni sezonda başlayacak olan yapım iddialı kadrosu ile ve merak uyandıran fragmanı ile izleyicilerin beğenisine sunuldu. Dizi 29 eylül 2021 tarihinde ilk bölümü ileizleyicisi ile buluştu.

Kanunsuz Topraklar Konusu Nedir?

Kanunsuz Topraklar Konusu Nedir
Kanunsuz Topraklar Konusu Nedir

Kanunsuz Topraklar dizisi adından da anlaşılabileceği üzere töre konusunun işleneceği bir dizidir. Dizi Zonguldak’ta çekilen sahneler ile izleyicisinin karşısına çıkacak. Dizi zaman olarak 1940’lı yıllarda geçecek ve bir dönem dizisi olacak. Necip Memili, Ali Gelik isimli bir maden işletmesi sahibi patrona can verecek. Gülfem karakterinin babası ve başka bir maden işletmesinin sahibi olan Malik karakterini ise Murat Dalbatan, Malik’in avukatı rolündeki Yavuz’u Kaan Taşaner oynayacaktır. Malik karakterinin dizideki diğer kızları olan Behice’yi Eylül Su Sapan, Fikriye’yi ise Şerdem Paçal canlandıracaktır. Usta oyuncu Ali Erkazan madende çalışan bir işçiyi ve Davut’un babası rolünde olacak ve Tahir karakterine can verecektir. Mine Teber ise Davut’un annesi ve Tahir’in eşini canlandıracak.

Reklamlar

Kanunsuz Topraklar dizisinde Davut karakterinin kardeşlerinden Cemal’i Doğaç Yıldız, Eyüp karakterini ise Onur Kaya canlandıracak. Asude isimli karakteri ise Ezgi Çelik canlandıracak. Aynur Torun dizideki kostümlerin her detayı üzerinde titizlikle durarak izleyicisine diziyi beğendirmeye çalışıyor. Dizinin müziklerini ise Aytekin Ataş yapıyor. Gülfem ve Davut’un zorluklarla sınanan aşkını anlatan dizi, İstanbul’da Kemerburgaz ve Beykoz bölgelerinde çekiliyor.

Kanunsuz Topraklar Dizisi Kaç Bölüm Sürecek, Kanunsuz Topraklar Ne Zaman Final Yapacak?

Kanunsuz Topraklar dizisinin kaç bölüm süreceği ve ne zaman final yapacağına dair şimdilik kesinleşmiş bir bilgi bulunmamaktadır. Dizisinin yayınlanmasından sonra alacağı reytinglere bakarak ilerleyen zamanlarda bir tahminde bulunulabilir. Eğer dizi iyi bir reyting sonucu alırsa muhtemelen birkaç sezon devam edecektir. Yine reyting sonuçlarına göre erken final kararı diğer diziler gibi gündeme gelebilir.

Kanunsuz Topraklar Oyuncuları Kimler?

Kanunsuz Topraklar Gülfem (Esra Bilgiç)

Kanunsuz Topraklar Gülfem (Esra Bilgiç)
Kanunsuz Topraklar Gülfem (Esra Bilgiç)

Kanunsuz Topraklar dizisinin baş rol oyuncusu Esra Bilgiç, Malik isimli maden patronunun kızı Gülfem karakterini canlandıracak. Davut karakterine aşık olacak ve bu hikaye çarpıcı bir şekilde ekrana gelecek.

Kanunsuz Topraklar Davut (Uğur Güneş)

Kanunsuz Topraklar Davut (Uğur Güneş)
Kanunsuz Topraklar Davut (Uğur Güneş)

Dizide Gülfem karakterinin aşık olduğu maden işçisini bir genci canlandıracak. Karakteri Uğur Güneş canlandıracak. Uğur Güneş’i sevenleri Bir Zamanlar Çukurova dizisinden tanıyacaktır. Dizide Davut ve Gülfem’in hikayesi merakla bekleniyor.

Kanunsuz Topraklar Ali Gedik (Necip Memili)

Kanunsuz Topraklar Ali Gedik (Necip Memili)
Kanunsuz Topraklar Ali Gedik (Necip Memili)

Necip Memil Kanunsuz Topraklar dizisinde yine bir başka maden patronu olan Ali Gedik karakterini canlandıracak. Kendisini en son geçen yıl biten Çukur dizisinden tanıyoruz.

Ali Erkazan (Tahir)

Ali Erkazan 68 yaşında Samsunlu bir oyuncudur. Kendisi Ankara Sanat Tiyatrosunda 15yıl boyunca oyunculuk yapmış, En Son Babalar Duyar dizisinde Mehmet karakterini canlandırmış, Aykut Enişte ve Kayseri Aslanı filmlerinde de rol almıştır. Ali Erkazan Kanunsuz Topraklar dizisinde Tahir karakterine can verecek. Tahir, Davut’un babası ve madenin deneyimli işçilerinden birisidir.

Kanunsuz Topraklar Malik (Murat Daltaban)

Kanunsuz Topraklar Malik (Murat Daltaban)
Kanunsuz Topraklar Malik (Murat Daltaban)

Malik Gülfem’in, Fikriye ve Bahice’nin babasıdır. Malik bir maden patronudur aynı zamanda Davut’un da iş verenidir. Malik karakterini Murat Dalbatan canlandıracak.

Kanunsuz Topraklar Avukat Yavuz (Kaan Taşaner)

Yavuz, Malik’in avukatı rolündedir. Yavuz karakterini Kanunsuz Topraklar dizisinde Kaan Taşaner canlandıracak.

Kanunsuz Topraklar Behice ve Fikriye

Gülfem’in kız kardeşleri olan Behice ve Fikriye karakterlerinden Behice’yi EylülSu Sapan, Fikriye karakterini ise Serdem Paçal canlandıracaktır.

Kanunsuz Topraklar Fatma (Mine Teber)

Kanunsuz Topraklar dizisinde usta oyuncu Mine Teber, Davut’un annasi ve Tahir’in eşi olan Fatma karakterini canlandıracaktır.

Kanunsuz Topraklar Cemal (Doğaç Yıldız)

Tahir’in kardeşi rolünü üstlenen Doğan Yıldız Kanunsuz Topraklar dizisinde Cemal karakterini canlandıracaktır.

Kanunsuz Topraklar Eyüp (Onur Kaya)

Onur Kaya, Kanunsuz Topraklar dizisinde Davut ve Cemal’in kardeşi olan Eyüp karakterini canlandıracaktır.

Kanunsuz Topraklar Asude (Ezgi Çelik)

Ezgi Çelik Kanunsuz Topraklar dizisinde Asude karakterini canlandıracaktır. Asude bir şarkıcı ve Ali Gelik’in sevgilisi rolündedir.

İlginizi çekebilecek içerik: Yargı Dizisi Oyuncuları

İlknur Gülhan

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx