Dizi Haberleri

Uzak Şehrin Masalı Dizisi Konusu

Reklamlar

Uzak Şehrin Masalı dizisinin konusu merak edilmektedir. Dizi 12 Eylül Pazar akşamı ilk bölümü ile Fox TV ekranlarında sevenleri ile buluşmuştur. Dram türündeki dizinin konusu, karakterleri çok merak edilmektedir.

Uzak Şehrin Masalı Teknik Ekip

Uzak Şehrin Masalı dizisinin yapım Firması 25 Film, yapımcısı ve yönetmeni Mustafa Şevki Doğan, senaryosu Can Sinan’a aittir.

İlginizi Çekebilir: İçimizden Biri Dizisi Konusu

Reklamlar

Uzak Şehrin Masalı Oyuncuları

  • Umay (Aslıhan Güner)
  • Kürşat (Barış Kılıç)
  • Sonay (Begüm Birgören)
  • Affan (Timur Acar)

Uzak Şehrin Masalı Konusu

Uzak Şehrin Masalı dizisinde Umay karakterine Aslıhan Güner can vermektedir. Kocası Affan karakteri ile Timur Acar ekranlara gelmektedir. Umay’ın kocası Affan başka bir kadından çocuk yapar. Umay bu durumu kabullenemeyerek konaktan iki çocuğuyla birlikte ayrılır. Ablası Sonay’ın yanına taşınır. Bu arada da sınırdan kaçak olarak giren Kürşat peşindeki jandarmayı atlatmak için Sonay’ın evine saklanır. Yolları kesişen Umay, Sonay ve Kürşat, Kürşat’ın gerçek kimliğini saklamak için onun Sonay’ın kayıp kocası olduğunu iddia ederler. Bu arada hem Umay, hem de Sonay, Kürşat’a âşık olacaklardır.

Uzak Şehrin Masalı Oyuncuları
Uzak Şehrin Masalı Oyuncuları

Uzak Şehrin Masalı Ne Zaman Yayınlanacak?

Uzak Şehrin Masalı dizisi 12 Eylül 2021 Pazar akşamı Fox TV ekranlarında seyirci ile buluşmuştur. Her hafta Pazar günleri seyirci ile buluşacaktır.

Uzak Şehrin Masalı Dizisi Nerede Çekiliyor?

Uzak Şehrin Masalı dizisinin nerede çekildiği de merak edilen başlıklardan birisidir. Dizinin Başrolünde son olarak Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde rol alan Aslıhan Güner yer alacaktır.

v
Uzak Şehrin Masalı Nerede Çekiliyor

Uzak Şehrin Masalı Nerede Çekiliyor?

Uzak Şehrin Masalı dizisi Kars’ta çekilmektedir. Dizinin ilk bölümlerinde hikayeler Kars’ta geçecektir. Fakat ilerleyen sonraki bölümlerde hikaye İstanbul’a da taşınacaktır. İstanbul’daki çekimler ise Beykoz Kundura Fabrikası’nda kurulan platolarda ve İstanbul Şile civarlarında gerçekleşecektir.

Reklamlar

Uzak Şehrin Masalı Final Ne Zaman?

Uzak Şehrin masalı finali 14 ekim Perşembe günü yapıldı ve dizi 5 bölümün ardından ekranlara beklenen reytin sonuçlarını alamamasından ötürü erken veda etti.

İlknur Gülhan

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx