Magazin

Aslı İnandık Kimdir?

Reklamlar

Bu yazımızda sizlere Aslı İnandık kimdir, kaç yaşında, eşi kim, Aslı İnandık Güldür Güldür’den neden ayrıldı, dizi ve filmleri nelerdir gibi konularından bahsedeceğiz.

Başarılı oyunculuğu ile bir hale sevilen Aslı İnandık, 1989 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiş bir dizi ve film sanatçısıdır. 2017 yılının Nisan ayında Güldür Güldür Show ve ekibine dahil olan başarılı isim Aslı İnandık, sempatik tavırları ve eşsiz oyunculuğu ile izleyenleri kendisine hayran bıraktırdı. Gülse Birsel tarafından keşfedilen Aslı İnandık, Yalan Dünya dizisi ile yıldızını parlatmış daha sonra da Güldür Güldür ekibine dahil olarak kendini izleyiciye sevdirmiştir.

Aslı İnandık
Aslı İnandık

Aslı İnandık Doğum Tarihi Nedir?

Aslı İnandık, 1989 İstanbul doğumludur. 

Reklamlar

Aslı İnandık Kaç Yaşında?

Oyuncu 2021 yılı itibari ile 32 yaşındadır.

Aslı İnandık Boyu Kaç?

Aslı İnandık 168 cm boyundadır.

Aslı İnandık Kilosu

Aslı İnandık 57 kilo’dur.

Aslı İnandık Burcu Ne?

Aslı İnandık ikizler burcudur.

Reklamlar
Aslı İnandık - Ahad Kazmaz
Aslı İnandık – Ahad Kazmaz

Aslı İnandık evli mi?

Sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımlar ile de Instagram hesabını aktif olarak kullanan başarılı isim menajeri ile dünya evine girdi. Güldür Güldür Show ekibinin kadrosuna dahil olan Aslı İnandık sevgilisi ve aynı zamanda menajeri olan Ahad Kazmaz ile nikah masasına oturdu. Başarılı oyunculuğu ile bir hayli sevilen Aslı İnandık, dünya evine birçok arkadaşı ve sanat dünyasından isimlerle birlikte kutladı.

Aslı İnandık eşi kim?

Güldür Güldür Show ekibinin kadrosuna dahil olan Aslı İnandık sevgilisi ve aynı zamanda menajeri olan Ahad Kazmaz ile nikah masasına oturdu.

Aslı İnandık Eğitim ve Tiyatro Hayatı
Aslı İnandık Eğitim ve Tiyatro Hayatı

Aslı İnandık Eğitim ve Tiyatro Hayatı

Oyuncu, Ankara Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi Müzik Bölümünden mezundur. Asıl sanat dalı çello, zorunlu enstrümanı olarak piyano çalmaktadır. 4 sene müzik eğitimi almıştır. 2007’de Gazi Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik Öğretmenliği Bölümü’nde eğitim hayatına devam etti. Bu okulda çello ve piyano eğitimine 4 sene daha devam ettikten sonra 2011 yılında aynı okuldan mezun oldu. 2012 yılında başladığı Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro /Oyunculuk Bölümündeki öğrenimini 2014 yılında beklemeye aldırdı.

Aslı İnandık, 2011’de Ankara Devlet Tiyatrosu Sahnesinde gösterilen Arthur Miller‘ın Orkestra oyununda yer aldı. Bunun yanı sıra farklı alanlarda da pek çok prejede yer aldı.

Aslı İnandık, 2013 yılında açtığı Youtube kanalı sayesinde popülerliği yakaladı. Paylaştığı değişik tiplemeler sayesinde büyük bir hayran kitlesine ulaşan Aslı İnandık, Biz Bir Aileyiz adlı oyunda İşte Benim Stilim yarışmasından tanıyacağınız Bahar Candan‘ın taklidini yaptı.

Gülse Birsel kendisine ulaşması sonucunda yine kendisinin senaryosunu yazdığı, Jale Atabey‘in yönetmenliğini yaptığı ve Altan Erkekli, Gupse Özay, İrem Sak, Sarp Apak, Füsun Demirel, Olgun Şimşek, Hasibe Eren, Rutkay Aziz, Beyazıt Öztürk, Öner Erkan, Derya Karadaş, Gönül Ülkü Özcan gibi tecrübeli isimlerin de kadrosunda olduğu Yalan Dünya dizisinin son bölümlerine doğru projede kendisine yer buldu.

Oyuncu Yalan Dünya dizisinin sonrasında Star TV’de yayınlanan Yıldızlar Şahidim’de Canan Ergüder, Mesut Akusta, Berk Cankat, Özge Gürel, Yılmaz Gruda, Özgür Emre Yıldırım gibi oyuncularla birlikte rol aldı.

Aslı İnandık, 2017 yılının Nisan ayında Güldür Güldür Show‘un 131. bölüm itibariyle kadrosuna dahil oldu. Aslı İnandık 2019 yaz aylarında başlayan Benim Tatlı Yalanım dizisinde Furkan Palalı, Aslı Bekiroğlu, Lavinya Ülüer, Ahmet Saraçoğlu gibi oyuncular ile çalıştı. Dizi 2019’un sonunda final yaptı.

Aslı İnandık oyunculuğun yanı sıra Piyano ve çello dersleri de veriiyor.

Aslı İnandık Tiyatro Oyunları
Aslı İnandık Tiyatro Oyunları

Aslı İnandık Tiyatro Oyunları

Köleler Adası / Cleanthis 2018  

Aslı İnandık Dizi Ve Filmleri

  • Benim Tatlı Yalanım  (Saniye) (TV Dizisi 2019)
  • Aslı Gibidir (Sinema Filmi 2019)
  • Yıldızlar Şahidim  (Feraye) (TV Dizisi 2017)
  • Cici Babam (Sinema Filmi 2017)
  • Şevkat Yerimdar 2: Bizde Sakat Çok (Buket) (Sinema Filmi 2015)
  • Yalan Dünya (TV Dizisi 2014)
  • BKM Güldür Güldür (Gülşen) (TV Dizisi 2013)
Aslı İnandık Güldür Güldür
Aslı İnandık Güldür Güldür

Aslı İnandık Güldür Güldür

2017 yılının nisan ayında Show TV ekranlarında yayınlanan Güldür Güldür komedi programında oyuncu kadrosuna dahil olan Aslı İnandık, burada hayat verdiği Bahar Candan karakteri ile yıldızını parlatmış ve seyirciden tam not almıştır. Oyunculuğunun yanı sıra eşsiz komedi yeteneği ile tanınan Aslı İnandık, sempatik tavırları ile dikkat çekmiştir.

Aslı İnandık Güldür Güldür ekibinden ayrıldı mı?

Başarılı oyunculuğu ile tanınan Aslı İnandık, 2017 yılının Nisan ayında dahil olduğu Güldür Güldür ekibinden ayrıldı. Başarılı oyuncu Aslı İnandık “Kendi filmimi yapmak istiyorum” Diyerek yeni yapımları işaret etti.

Aslı İnandık Instagram

Başarılı oyunculuğunun yanı sıra güzelliği ile de bir hayli sevilen Aslı İnandık, sosyal medya dünyasında aktif olarak takip etmekte ve kullanmaktadır. Başarılı oyuncu Aslı İnandık, Instagram platformunda 265 gönderi ile 482B takipçiyi ulaşmıştır.

Bu yazımızda sizlere Aslı İnandık kimdir, kaç yaşında, eşi kim, Aslı İnandık Güldür Güldür’den neden ayrıldı, dizi ve filmleri nelerdir gibi konularından bahsettik. Sorularınızı ve yorumlarınızı bekliyoruz.

Ayrıca, ilginizi çekebilecek içerik: Nil Sani Kimdir?

Daha fazla içerik için Instagram hesabımızdan da takip edebilirsiniz.

İlknur Gülhan

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx