Magazin

Nil Sani Kimdir?

Reklamlar

Nil Sani, İngilizce Youtube kanalında yayın yapan youtuberdır. Çok sayıda abonesi olan Nil Sani kimdir, kaç yaşındadır, Nil Sani boyu ve kilosu, Nil Sani ne okuyor ve ailesi, hakkında tüm merak ettiklerinizi yazımızda bulabileceksiniz.

Los Angelas’ta yaşayan Hailey Eylül Sani’in kardeşi olan genç youtuberdir. Yabancı kanalının abonesi oldukça fazladır. Youtube için ilk video çekmeye 2015 yılında başlamıştır. Fitness, moda, sağlıklı yaşam gibi konularda içerik üretiyor. Ablası Hailey Eylül Sani ile arada atışmaları olsa da iyi anlaşmaktadırlar.

Nil Sani
Nil Sani

Nil Sani Kaç Yaşında?

Nil Sani yaşı oldukça merak edilmektedir. Sani, 2003 yılında Türkiye’de dünyaya gelmiştir. 2021 itibari ile 18 yaşındadır.

Reklamlar

Nil Sani Doğum Günü

Popüler youtube Nil Sani 19 Mart 2003 doğumludur.

Nil Sani Hangi Burç?

Nil Sani 19 Mart doğumludur ve Balık burcudur.

Nil Sani Boyu ve Kilosu

Nil Sani’nin boyu 1.67 ve kilosu 52 dir.

Nil Sani
Nil Sani

Nil Sani Göz Rengi Ne?

Nil Sani’nin gözleri yeşil renktir.

Reklamlar

Nil Sani Saç Rengi Nedir?

Nil Sani’nin saçları koyu kahverengidir.

Nil Sani
Nil Sani

Nil Sani ne okuyor?

Çekmiş olduğu videolar ile dünya çapında tanınmaya başlanan Nil Sani,  New York üniversitesinden kabul aldı. Başarılı sosyal medya fenomeni güzel California Santa Barbara Üniversty’de eğitim görmektedir. Başarılı fenomen güzelin ablası da aynı üniversiteden mezun olmuştur.

Nil Sani Ailesi Hakkında Bilgiler

Nil’in annesi Melike Sani’dir. Babası ise Cengiz Sani’dir. Cengiz Sani Van’da dünyaya gelmiştir. Ve sonrasında İzmir’e geldiğinde 9 yaşındaymış. Melike Sani ise İzmirlidir. Babası şuan emeklidir ancak öncesinde finans sektöründe çalışmıştır. Eylül isminde kendisinden 2,5 yaş büyük bir ablası vardır.

Cengiz Sani şimdilerde Los Angeles’ta küçük bir işletme sahibidir. Annesi ise Youtube kanalında sık sık yer almaktadır.

Nil Sani
Nil Sani

Nil Sani Hakkında Bilgiler

Nil ailesi ile birlikte 2015’ten beri Amerika’da yaşamaktadır. Nil Sani mantı gibi Türk yemeklerini sevdiğini söylüyor. Kanalındaki içerikleri moda, fitness, sağlıklı yaşam konularındadır. Ablası Eylül’ün de youtube konusundaki başarısını görüp o şekilde youtubeye katılmıştır.

Nil Sani fiziği ile ilgi çekiyor. Yemek konusunda çok dikkat etmediğini ancak çok kilo almadığını ve aynı zamanda spor yapmayı sevdiğini söylüyor.

Nil Sani 15 yaşını geçtikten sonra sürücü sertifikası almıştır. Bu sürede yanında ebeveynleri olunca araba sürebildiğini söylüyor. 16 yaşına gelince de ehliyetini almıştır. Nil evde ailesi ile genelde İngilizce konuşmayı tercih ettiğini dile getiriyor. Nil Sani’nin çok takipçisi vardır. Ablası Eylül ile birlikte bir koleksiyon üretmişlerdir. Bir marka çıkarmışlardır.

Türkiye ile Amerika’yı ekonomik anlamda kıyasladığında Türkiye’nin alım gücünün az olduğunu söylüyor. Yaz tatillerinde Türkiye’ye özellikle Çeşme’ye geldiklerini ve çok sevdiğini söylüyor.

Nil Sani

Nil Sani Tiktok

Genç kesimin özellikle yer aldığı ve bu platform sayesinde hızla yükseldiği bu dijital çağ döneminde özellikle kullanılan Tiktok uygulaması popüler olmaya başladı. Başarılı dijital içerik üreticisi olan fenomen isimin sosyal medya platformların yanı sıra son yıllarda popüler hale gelen uygulama olan Tiktok’ta ise 172.9K takipçisi var. Nil Sani Tiktok hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Nil Sani Instagram

Instagram hesabında paylaşımını yaptığı postlarla ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken sosyal medya fenomeni instagram platformunda ise 357B takipçisi mevcut. Nil Sani Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Bu yazımızda çok sayıda sevilerek takip edilen Nil Sani kimdir, kaç yaşındadır, Nil Sani boyu ve kilosu, Nil Sani ne okuyor ve ailesi, hakkında tüm merak ettiklerinizi ele aldık.

Ayrıca, ilginizi çekebilir: Alan Turing Kimdir?

İlknur Gülhan

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle
Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx