Dekorasyon

Bahçe Dekorasyonunda Güncel Oturma Grupları Fiyatları

Reklamlar

Oturma grupları fiyatları, her bütçeye uygun seçeneklere sahiptir. Özellikle bu fiyatları etkileyen bir takım faktörler mevcuttur. Oturma grupları fiyatları; modelin tasarıma, boyutuna, rengine ve kalitesine bağlı olarak değişiklik gösterir.

Günümüzde bahçe mobilyasıçeşitleri arasında ilk akla gelen oturma grubu modelleri olmaktadır. Farklı materyallerden üretilerek sunulan bu modeller, bahçeleri güzelleştiren dekoratif ürünlerdir. Divona Home firmasının sunduğu birbirinden güzel ve modern oturma grupları, bahçe dekorasyonlarınızı zenginleştirecek bir yapıya sahiptir. Üstelik oturma grupları fiyatları, uygun fiyat seçenekleriyle de dikkat çekmektedir.

En Güncel Oturma Grupları Fiyatları ve Modelleri

Divona Home’un satışa sunduğu oturma grubu modelleri ve fiyatları, her kesimden insan için ulaşılabilir seviyelerde olmaktadır. Kaliteli malzemelerden üretilen ve konfor sunan bu modeller, ideal bahçe mobilyaları arasında olmaktadır. Siz de firmanın sunduğu oturma gruplarını inceleyebilir ve kampanyalı oturma grupları fiyatları alternatiflerinden yararlanabilirsiniz!

Reklamlar

Oturma grupları fiyatları; ürünlerin üretildiği malzeme, ürünlerin tasarımı, ölçüsü ve rengi gibi faktörlere göre değişiklik göstermektedir. Divona Home firması, farklı boyutlarda ve malzemelerde üretilen pek çok oturma grubu modeli sunar. Peki, firmanın sunduğu oturma grubu modelleri ve güncel fiyatları nelerdir?

 • Rattan oturma grupları
 • Ahşap oturma grupları
 • Alüminyum oturma grupları

1 – Rattan Bahçe Mobilyası: Rattan Oturma Grupları Fiyatları

Bahçelerinizi estetik ve konforlu bahçe mobilyaları ile dekore etmek istiyorsanız, firmanın sunduğu rattan oturma grubu modellerini tercih edebilirsiniz. Özellikle rattan koltuklar, piyasaya göre hem kaliteli hem de ucuz bahçe mobilyaları arasındadır. Çünkü firma her bütçeye hitap eden fiyat seçenekleri sunmaktadır.

Divona Home ucuz koltuk takımı 3+3+1+1 ve diğer ölçülerde satışa sunulmaktadır. Bahçenizin tasarımına ve ölçüsüne uygun olan bir model tercihinde bulunarak, uygun fiyatlarda satın alabilmeniz mümkündür. Peki, rattan oturma grubu modelleri arasında en çok satanlar nelerdir ve fiyatları nasıldır? İşte, detaylar!

Rattan Oturma Grupları Rattan Oturma Grupları Fiyatları
Doky rattan bahçe oturma grubu₺13.255, 90
Great rattan bahçe oturma grubu (2+1+1)₺14.900, 00
Luna İkili Rattan Sehpalı bahçe koltuk takımı₺14.990, 00
Pure rattan bahçe oturma grubu (2+1+1+S)₺15.990, 00
Ruby oturma grubu₺201.465, 00
Verona bahçe oturma grubu 3+2+1+1+OS84.428, 20 TL
Panama üçlü large rattan bahçe oturma grubu (3+3+1+1+S)62.535, 00 TL

2 – Ahşap Oturma Grupları Fiyatları

Bahçe balkon mobilyası olarak tercih edebileceğiniz oturma grupları arasında, ahşap bahçe mobilyaları yer almaktadır. Ahşabın doğallığı, bahçelerde sıcak ve samimi bir ambiyansın oluşturulmasında etkilidir. Ayrıca bu modellerin dayanıklı yapısı da, uzun süreli bir kullanımı artırmaktadır.

Reklamlar

Ahşap oturma grupları fiyatları, Divona Home’da ekonomik seçeneklere sahiptir. Çeşitli tasarımlarda, ölçülerde sunulan modellerin fiyatları değişmektedir. Bu noktada ahşap yapıdaki 3+3+1+1 oturma grubu fiyatları ve diğer ölçülerdeki modellerin fiyatları farklıdır. İşte, en sevilen ve şık Divona Home en güncel ahşap oturma grupları fiyatları!

 • Nirvana ahşap bahçe oturma grubu: ₺17.500, 00
 • Melbourne ahşap oturma grubu: ₺39.900, 000
 • Beyrut kestane ağacı ahşap oturma grubu: ₺39.900, 00
 • Venüs ahşap bahçe oturma grubu: ₺44.442, 89
 • Likya ahşap bahçe oturma grubu: ₺46.545, 00
 • Wood iroko ahşap bahçe oturma grubu (3+1+1+S): ₺47.190, 00
 • İstanbul ahşap bahçe oturma grubu: ₺47.407, 80
 • Ruby oturma grubu: ₺201.465, 00
 • Casilda oturma grubu: ₺132.314, 00

3 – Alüminyum Oturma Grupları Fiyatları

Estetik tasarım çizgileriyle tasarlanan çok amaçlı alüminyum oturma grupları fiyatları; en uygun seçeneklerle firmanın sitesinde satışa sunulmaktadır. Dış mekân koşullarına dayanıklı olan bu modeller, sizlere bahçelerde arzu ettiğiniz konforu sunacaktır.

Ayrıca oturma grupları ile dekorasyon anlamında bütünlük sağlayacak; en ucuz balkon sandalyesi, balkon masa ve bahçe masa takımı, sehpa, kanepe, köşe koltuk takımı, balkon bahçe şemsiyesi gibi ürünlerinfiyatlarına da ulaşabilmeniz mümkündür. Divona Home’da avantajlı seçeneklerle sunulan uygun oturma grupları fiyatları nasıldır?

 • Neon alüminyum oturma grubu: ₺15.015, 00
 • Lizbon alüminyum bahçe oturma grubu (3+1+1+S): ₺15.209, 00
 • Palma alüminyum set: ₺15.741, 20
 • Lizbon alüminyum bahçe oturma grubu (2+1+1+S): ₺19.800, 00
 • Real oturma grubu (2+1+1+S): ₺20.988, 00
 • İstanbul alüminyum bahçe oturma grubu (3+1+1+S): ₺26.222, 80
 • Crox alüminyum oturma grubu: ₺44.765, 39
 • Tokyo alüminyum oturma grubu: ₺33.900, 00

Sık Sorulan Sorular

Günümüzde değişen piyasa koşulları sebebiyle; bahçe masaları, sandalyesi, salıncağı ve oturma grupları fiyatları ile ilgili çeşitli araştırılmalar yapılmaktadır. Bu noktada konuyla alâkalı merak edilen pek çok soru bulunmaktadır. Açıklanacak olursa;

1 – Koltuk Takımı Fiyatları Ne Kadar?

Divona Home’da geniş ürün yelpazesiyle sunulan oturma grupları fiyatları; çeşitli faktörlere bağlı olarak değişme göstermektedir. Firmanın sunduğu rattan, ahşap ve alüminyum oturma grupları farklı fiyat aralıklarında satışa sunulmaktadır. Genel olarak oturma grupları fiyatları;5bin ile 200 bin arasında değişiklik gösterir.

2 – 3 3 1 1 Koltuk Takımı Ne Demek?

Genellikle kalabalık aileler tarafından kullanılan ve konforun esas alındığı koltuk takımı modellerinde; 2 adet üçlü koltuk ve 2 adet tekli koltuk yer alır. Firmanın her zevke hitap eden 3 1 1 1 oturma grupları fiyatları; piyasaya göre uygun seviyelerde olmaktadır. Sizde sunulan ekonomik köşe koltuk takımları ve oturma grupları fiyatları ile; bahçe dekorasyonlarınızı uygun fiyatlarla zenginleştirebilirsiniz!

3 – Oturma Grubu Kaç Para?

Bahçe dekorasyonlarının vazgeçilmez mobilyaları arasında yer alan oturma grupları fiyatları, Divona Home’da uygun seçeneklerle sizlere sunulmaktadır. Siz de firmanın sunduğu oturma odası takımlarını inceleyerek, beğendiğiniz koltukların fiyatını öğrenebilirsiniz.

4 – Oturma Grubu Ne Renk Olmalı?

Bahçelerinizde renkli ve enerjik bir hava oluşturmak istiyorsanız, açık renkli modeller tercih etmelisiniz. Ancak bahçe dekorasyonlarınıza ciddi bir görünüm kazandırmak istiyorsanız, siyah ve kahverengi tonları tercihiniz olmalıdır. Divona Home’da farklı renkler ile sunulan oturma grupları fiyatları da, oldukça avantajlıdır.

5 – Bahçe Salıncağına Ne Denir?

Günümüzde bahçe dekorasyonlarında tercih edilen bahçe salıncağımodelleri; balkon veya bahçelerde eğlenceli ve keyifli vakitler geçirmek için kullanılan dekoratif ürünler olmaktadır.

Ayrıca bu ürünleri alırken nelere dikkat etmelisiniz? Kalite ve fiyat olarak orantılı olması, satın alma işleminde dikkat edilmesi gereken noktalardandır.

6 – Bahçe Salıncağı Kaç Kilo Taşır?

Tek kişilik, iki kişilik ve üç kişilik olarak tasarlanan bahçe balkon salıncağı modelleri bulunmaktadır. Bu modellerin kilo taşıma kapasitesi farklıdır. Örneğin; 3 kişilik bahçe salıncak modelleri kaliteli ve dayanıklı malzemeler ile üretilmişse, 240 kg kadar ağırlık taşıyabilir.

7 – Tek Kişilik Bahçe Salıncağı Kaç Kilo Taşır?

Satışa sunulan tek kişilik bahçe balkon salıncak modelleri, farklı malzemelerden üretilmektedir. Bu noktada üretildikleri malzemelerin kalitesine göre tek kişilik salıncakların kapasitesi değişir. Ancak ortalama olarak 200 kg taşıyan tekli salıncak modelleri mevcuttur.

8 – Bahçe Salıncakları Ne Kadar Fiyatı?

En uygun balkon salıncağı fiyatları için, Divona Home’u tercih edilebilirsiniz. Çeşitli yapı malzemelerinden üretilen bahçe balkon teras salıncağı, farklı fiyat alternatifleri ile satışa sunulmaktadır.

Bu ürünleri firmanın sitesinde inceleyerek, kaliteli ve şık ürünleri uygun fiyatlarda satın alabilirsiniz. Ayrıca ekonomik oturma grupları fiyatları noktasında da Divona Home en ideal tercihtir.

9 – Bahçe Sandalyesi Ne Kadar?

Divona Home bahçe sandalyesi fiyatları; herkes için ulaşılabilir seviyelerde olmaktadır. Farklı renklerde, boyutlarda ve tasarımlarda sunulur. Ayrıca dış mekânlar için özel olarak üretilen katlanır bahçe sandalyesi modelleri, bahçe ve balkonlara çok yakışmaktadır. Bu modeller set hâlinde de satılabilmektedir.

Bahçe balkon sandalyesi 4’lü modellerinin ve aksesuarlarının fiyatlarını öğrenebilmek için, Divona Home sitesini ziyaret edebilirsiniz. Tüm bunların yanında rattan, ahşap sandalye ve plastik bahçe sandalyesi modellerini yüzlerce seçenekle, firmanın sitesinde keşfedebilirsiniz! Üstelik bahçe sandalyelerini sepete ekleyerek, indirim fırsatlarından ve avantajlı kargo seçeneklerinden yararlanabilirsiniz!

Begonya Dekorasyon

Öner Ünlü

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx