Magazin

Barış Aytaç bakın hangi dizilerde rol aldı?

Reklamlar

Barış Aytaç, 8 Aralık 1985 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Yasak Elma dizisinde Caner karakterini canlandıran başarılı oyuncu burada göstermiş olduğu üstün performansı ile sosyal medyada da geniş kitleler tarafından takip edilmektedir. Barış Aytaç evli mi? Barış Aytaç kaç yaşında? Bu ve bunun gibi merak edilen bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik.

Barış Aytaç kimdir?

Barış Aytaç, 8 Aralık 1985 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk bölümünde eğitim aldıktan sonra üniversitenin tiyatro topluluğuna katılan Barış Aytaç, bir dönem burada tiyatro oyunlarında rol almıştır.

Ekranlara ilk defa 2011 yılında Show TV’de yayınlanan Gün Akşam Oldu dizisi ile merhaba diyen Barış Aytaç, 2012 yılında Evlerden Biri dizisinde Erdal karakterini canlandırmıştır. 2013 ile 2014 yılları arasında Aramızda Kalsın dizisinde Taylan karakteri ile izleyici karşısına çıkan ünlü oyuncu 2014 yılında ise Boynu Bükükler dizisinde Doruk karakterine hayat vermiştir.

Reklamlar

2015 yılında Tutar Mı Tutar dizisinde Efe karakterini canlandıran oyuncunun şüphesiz çıkış yakaladığı nokta ise Acil Aşk Aranıyor dizisinde Özgür karakterini canlandırması ile olmuştur. 2016 yılında Gülümse Yeter yapımında Emre rolü ile izleyici karşısına çıkan Barış Aytaç, 2015 yılında Delibal isimli sinema filminde de rol almıştır. 2017 yılında Show TV ekranlarında yayınlanan Kalp Atışı dizisinde Fatih karakteri ile dikkat çeken ünlü oyuncu 2018 yılından bu yana Yasak Elma dizisinde Caner karakterini canlandırmaktadır. 

Barış Aytaç bakın hangi dizilerde rol aldı?
Barış Aytaç bakın hangi dizilerde rol aldı?

Barış Aytaç kaç yaşında?

8 Aralık 1985 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen ünlü oyuncu 36 yaşındadır.

Barış Aytaç aslen nereli?

Kız kardeşi olduğu bilinen başarılı oyuncunun aslen Ankaralı olduğunu dile getirmiştir.

Barış Aytaç hangi burç?

8 Aralık 1985 tarihinde dünyaya gelen oyuncu yay burcudur.

Reklamlar

Barış Aytaç boyu ve kilosu

Renkli gözleri ve düzgün fiziği ile dikkat çeken Barış Aytaç, sosyal medyada da geniş kitleler tarafından beğenilmektedir. Başarılı isim 1.90 boyunda 73 kilodur.

Barış Aytaç bakın hangi dizilerde rol aldı?
Barış Aytaç bakın hangi dizilerde rol aldı?

Barış Aytaç mesleği

Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk bölümünde eğitim aldıktan sonra üniversitenin tiyatro topluluğuna katılan Barış Aytaç, bir dönem burada tiyatro oyunlarında rol almıştır. 2011 yılından bu yana aktif olarak dizi ve filmlerde rol almaktadır.

Barış Aytaç dizileri

Ekranlara ilk defa 2011 yılında Show TV’de yayınlanan Gün Akşam Oldu dizisi ile merhaba diyen Barış Aytaç, 2012 yılında Evlerden Biri dizisinde Erdal karakterini canlandırmıştır. 2013 ile 2014 yılları arasında Aramızda Kalsın dizisinde Taylan karakteri ile izleyici karşısına çıkan ünlü oyuncu 2014 yılında ise Boynu Bükükler dizisinde Doruk karakterine hayat vermiştir. 2016 yılında Gülümse Yeter yapımında Emre rolü ile izleyici karşısına çıkan Barış Aytaç, 2015 yılında Delibal isimli sinema filminde de rol almıştır. 2017 yılında Show TV ekranlarında yayınlanan Kalp Atışı dizisinde Fatih karakteri ile dikkat çeken ünlü oyuncu 2018 yılından bu yana Yasak Elma dizisinde Caner karakterini canlandırmaktadır. 

  • 2011 Gün Akşam Oldu
  • 2012 Evlerden Biri
  • 2013-2014 Aramızda Kalsın
  • 2014 Boynu Bükükler
  • 2015 Tutar Mı Tutar
  • 2015-2016 Acil Aşk Aranıyor
  • 2016 Gülümse Yeter
  • 2017 Kalp Atışı
  • 2018-Günümüz Yasak Elma

Barış Aytaç sevgilisi var mı?

Yakışıklılığı ile birçok kişinin gönlünde yer edinmiş olan ve sosyal medyada da fanları bulunan yasak elma dizisinde Caner karakterine hayat veren Barış Aytaç’ın hayatında şu an kimse bulunmamaktadır.

Barış Aytaç Kalp Atışı

2017 yılında Show TV ekranlarında yayınlanan Kalp Atışı dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan Barış Aytaç, dizide Fatih karakterini canlandırmıştır. Buradaki oyunculuğu ile dikkat çeken başarılı isim 2018 yılında Yasak Elma dizisinin kadrosuna dahil olmuştur.

Barış Aytaç bakın hangi dizilerde rol aldı?
Barış Aytaç bakın hangi dizilerde rol aldı?

Barış Aytaç İnstgram adresi 12

2018 yılında Yasak Elma dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olan Aytaç, burada hayat verdiği Caner karakteri ile bir hayli sevilmektedir. Başarılı oyuncu İnstagram platformunda da aktif olarak paylaşımlarına devam etmektedir. Oyuncu ismin İnstagram platformunda 12B takipçisi bulunmaktadır.

Barış Aytaç İnstgram adresi https://www.instagram.com/barisaytac/

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Emin Oğuz Çelebi evlendi mi? Emin Oğuz Çelebi eşi kim? Emin Oğuz Çelebi nereli? hakkındaki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx