Magazin

Berkcan Güven Kimdir?

Reklamlar

BEGE Takma adını da kullanan Berkcan Güven en ünlü Türk YouTuberler arasında yer alıyor. Kısa süreler içerisinde yüksek kariyer elde eden Güven bu nedenle bugün en çok kazanan YouTuberler listesinde yer alıyor. Gösterdiği yüksek performansı sayesinde Berkcan Güven bugün başta ülkemizde olmak üzere birçok bölgeler üzerinden dahi isminden söz ettirmeyi başarmıştır. Kariyerine genç yaşlarda başlayan Güven bugün özellikle de dünyanın en çok izlenen video izleme kanalı olan Youtube üzerinden günlük bol miktarda video içerikler sunuyor.

Böylece ünlü YouTuberin yüzbinlerce aktif takipçi kitlesine sahip olduğunu vurgulayabiliriz. Berkcan Güven Youtube üzerinden kariyerine ise 2014 yılından itibaren başlamıştır. Ünlü isim bu tarihten itibaren video izleme platformu üzerinden hem Türk hem de yabancı kullanıcılar tarafından tavsiye ediliyor.

Berkcan Güven Hakkında

Berkcan Güven şuan dahi BEGE takma adını kullanan en kaliteli Türk YouTuberler arasında yer alan YouTuber yayıncısıdır. Genç yaşa sahip olan ünlü YouTuber 2014 yılından itibaren Youtube video izleme kanalına adım atmıştır. Bu dönemden itibaren genel olarak kendi oluşturduğu özgün müzikleri direk olarak sistem üzerinden paylaşmıştır. Bu nedenle Berkcan Güven en özgün müzikler sunan ender YouTube Türk yayıncıları arasında yer alıyor. Güven, İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Bugün itibariyle de 26 yaşına girmiştir. Berkcan Güven filmleri arasında ise daha çok Yıldızlarla Dans adını alan bir filmde rol üstlenmiştir. Gösterdiği yüksek performansı sayesinde izleyiciler tarafından takdir edilmiştir.

Reklamlar
Berkcan Güven Boyu ve Kilosu
Berkcan Güven Boyu ve Kilosu

Berkcan Güven Boyu ve Kilosu

İlk olarak ünlü YouTuberler hakkında geniş bilgiler elde etmeniz tavsiye edilir. Bu kapsamda YouTuberin boy ve kilo oranlarını da öğrenmeniz önemlidir. Berkcan Güven boy oranı ise 183 santimetredir. Kilosu ise 73’dür. Berkcan Güven 30 Mayıs 1996 yılında İstanbul üzerinden dünyaya gelmiştir. Güven, aynı zamanda kendisi gibi ünlü olan Burhan Güvenin de oğludur.

Berkcan Güven Hayatı

Berkcan Güven hayatı biyografisi hakkında da bilgiler almanız önemlidir. Güven, ilk olarak 2013 yılında dünyanın da en kaliteli sosyal medya sitelerinden olan Vine sitesi üzerinden çektiği çeşitli videolar üzerinden ismini global anlamda duyurmayı başarmıştır. Bu site üzerinden elde ettiği izlenme rekorlarına da dayanarak bir süre sonrasında Youtube video izleme kanalı üzerinden kendi kanalını hizmete sundu. Ünlü YouTuber bu tarihten sonrasında birçok YouTuberlerin başaramadıklarını kısa süreler içerisinde başardı.

Böylece isminden söz ettirerek kendini Youtube üzerinden geliştirmek isteyenlere de örnek oldu. Ünlü Türk YouTuber 2017 yılında Youtube Benim İşim adlı bir yayın sundu. Bu yayın sonrasında hızlı bir şekilde kariyer basamakları tırmandı. Çünkü söz konusu yayın içeriği hem ülkemiz genelinden hem de diğer ülkelerden ciddi anlamda izlenme rekoru kırdı.2019 yılında ise dünyanın en kaliteli futbolcuları arasında da yer alan Cristiano Ronaldo ile birlikte Clean Man reklam ajansında rol aldı. Ünlü fenomen aynı zamanda Işık Üniversitesi Görsel İletişim Ve Tasarım Bölümü üzerinden yüksek bir puan üzerinden mezun olmuştur. 2021 yılında ise BEGEFENDİ adını da sunduğu kendi şarkı albümü çıkardı.

Berkcan Güven Youtube Yayınları ve Şarkı Albümleri
Berkcan Güven Youtube Yayınları ve Şarkı Albümleri

Berkcan Güven Youtube Yayınları ve Şarkı Albümleri

Berkcan Güven’i özel kılan birçok etkenler söz konusudur. Bu etkenler arasında ünlü fenomenin direk olarak hem YouTube üzerinden yayınlar sunması hem de kendi albümünü beğeniye sunmuş olmasıdır. Güven ilk olarak 2019 yılında Sosyal Medya ödülleri Türkiye adındaki ödüle layık görülmüştür. Bu yıllarda aynı zamanda En Başarılı Instagram oyuncusu ödülü de almıştır. 2018 yılında ise Kristal Medya Sosyal Medya kataloğu üzerinden Gümüş ödül almaya layık görüldü. 2018 yılında 45.Altın Kelebek Ödülleri almaya hak kazandı.

Reklamlar

Bu tarihte aynı zamanda da En İyi YouTuber ödülüne hak kazandı. Araştırmalar neticesinde Güven’in şuan ki toplam kazancı ise yaklaşık olarak 9 trilyondur. Ünlü fenomenin bugünkü aylık kazancı ise net olarak 14 bin dolar olduğu vurgulanmıştır. Bu nedenle Berkcan Güven en çok kazanan Türk YouTuber fenomenleri arasında yer alıyor. Ünlü isim aynı zamanda çeşitli sosyal medya kanalları üzerinden de kazancı hakkında bilgiler sunabiliyor.

Berkcan Güven Instagram Adresi

Berkcan Güven kendisi ile iletişim kurulması konusunda da oldukça cömert davranmıştır. Bu nedenle Güven aktif olarak Instagram adresi de kullanıyor. Sosyal medya fenomeninin aktif Instagram adresi ise (@berkcan) olduğunu belirtebiliriz. Bu adres üzerinden Berkcan Güven ile iletişim kurulabiliyor. Ayrıca ünlü fenomen Instagram adresini kullanarak da kitleleri için yayınlar sunabiliyor. Berkcan Güven Instagram adresi üzerinden merak edilen soruların yanıtlarını da sunuyor.

İlginizi çekebilecek içerik: Beyza Doğuç şarkıları?

Öner Ünlü

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx