Sağlık

Biorezonans ile Astım Tedavisi

Reklamlar

Biorezonans ilaçsız ağrısız ve kesin sonuç veren bir tedavi yöntemidir. Biorezonans ile astım tedavisi nasıl yapılır, biorezonans nedir, biorezonans tedavisinin yan etkileri, biorezonans tedavisinin kullanım alanları, astım nedir gibi merak ettiğiniz soruların cevaplarını yazımızda bulabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Biorezonans Nedir?

Biorezonans tedavisi tıbbi bir enerji yöntemidir. Biyofiziksel bir tekniktir ve bu yüzden kimyasal ilaçlardan faydalanılmamaktadır. Bu tedavi için bir cihazdan yararlanılır. Cihaz elektromanyetik frekans yayarak tedavi eder. Bu sıradan bu cihaz cep telefonundan yayılan frekans cep telefonundan yayılanın binde biri kadardır. Bu tedavinin farklı bir yanı da vücudumuzdaki tükürük idrar gibi sıvılardaki sağlıklı frekansların kuvvetlendirilerek kişiye verilmesidir. Böylece bağışıklık sistemimiz güçlenir yani ilaçsız, ağrısız ve kalıcı olarak iyileşme sağlanır.

Biorezonans Tedavisinin Yan Etkisi Var Mıdır?

Biorezonans tedavisinin kişiye herhangi bir yan etkisi yoktur. Vücudumuzda birbirinden farklı birçok sağlık problemi oluşturan patolojik elektromanyetik titreşimler, cihaz aracılığı ile ters çevrilir ve kişiye gönderilir. Eğer birbirine tam zıt iki manyetik alan karşılaşırsa nötrleşir. Ve böylece bakterilerin, virüslerin, parazitlerin, ağır metallerin vb. tüm zararlı etmenlerin manyetik etkisi vücudunuzdan temizlenmiş olur. Biorezonans tedavisinin farklı bir yanı da kalp pili olan kişilerde, organ nakli yapılmış olanlarda ve hamileliğin ilk üç ayında kullanılmamasıdır.

Reklamlar

Biorezonans Tedavisinin Kullanım Alanları

Biorezonans tedavisi, sigara ve alkol bağımlılığının tedavisinde, kronik ağrıların tedavisinde, alerji tedavilerinde, obezite – kilo verme, stres tedavisi, sigarayı bırakma ve astım hastalığında kullanılmaktadır.

Biorezonans ile Sigara Bırakma

Biorezonans seansları sonrasında vücut nikotin ihtiyacı duymamakta nikotin ile olan tanışıklığını unutmaktadır. Sigara içme isteğinin görülür şekilde azaldığı tespit edilmiştir. Terapi yapıldıktan sonra vücudun nikotini ve yarattığı etkileri unuttuğu gözlenmiştir. Biorezonans tedavisi sonrasında vücudun nikotine karşı zamanla arttırdığı tolerans hali ortadan kalkmakta, vücut sigara dumanını gerçek haliyle, yani vücuda yabancı bir madde olarak algılamaya başlamaktadır.

Sigarayı bırakmak için bu tedaviden faydalanılırsa üç seans olarak uygulanması gerekir. Çoğunlukla terapinin ilk seansından sonra etkisi görülmekte ve sonraki 2. ve 3. seanslar sigara içe isteğinin devam etmesi halinde kullanılmaktadır.

Biorezonans ile Kronik Ağrı Tedavisi

Biorezonans tedavisi ile çeşitli ağrıları semptomatik olarak ortadan kaldıran tedaviler değildir. Biorezonans tedavisi ağrılı bölgeyi vücudu iyileşmesi için uyaran bir tedavi olarak algılamaktadır. Ağrıyı oluşturan mekanizma ile birlikte ortadan kaldırdığını söylemek daha doğru olmaktadır.

Reklamlar

Fibromiyalji en çok görülen kronik ağrı hastalıklarındandır bu hastalık için en çok etkili terapi yöntemi biorezonanstır. Fibromiyalji kronik ağrı sorunu biorezonans test ve tedavi sistematiği ile başarı şansı yüksektir. Kronik ağrı terapilerinde ağrı olan bölgeye uygulanan biorezonans tedavisi 6 seansta bitirilmektedir.

Biorezonans ile Alerji Tedavileri

Alerji can sıkıcı bir rahatsızlıktır. Bu hastalığı tedavi etmek için bağışıklık sistemini devreden çıkaran yani alerjiyi meydana getiren asıl sebeplerin yok edilmesi ile ilgili tedavidir. Biorezonans tedavisi bu noktada kullanılmaktadır.

Biorezonans terapilerinin asıl ilgilendiği alerjinin tedavi edilmesi değil alerjiye asıl sebep olan sorunu ortadan kaldırmaktır. Hastalığın kalıcı olarak çözülmesi için bu çok önemlidir. Bu şekilde hastalık kalıcı bir şifa bulabilir. Asıl amaç vücudun işleyişini bozabilme ihtimalli olan faktörleri tespit etmek, bu faktörleri ortadan kaldırmak ve vücudun sistemini dengeli hale getirmektir. Biorezonans tedavilerinde bünyeyi zorlayan asıl faktörlere yönelinir ve eğer vücudun sistemi dengelenirse alerji ortadan kalkacaktır. Alerji tedavileri kişinin durumuna göre ve alerjinin türüne göre ortalama 10 seansta tedavi edilmektedir.

Biorezonans ile Obezite / Kilo Verme

Biorezonans tedavisi kilo vermek için kullanılırsa ilk olarak gıdalardaki bağımlılığın azaltılması için çalışılır. Yapılan bu işlem ile karbonhidrat grubu gıdalar için uygulandığında iştah azalır, kişi kolay bir şekilde doymaya başlar. Böylece zaman için birey büyük çaba sarf etmeden, otomatikman azalır.

Biorezonans işlemi sonrasında kişinin iştahının ve yeme ihtiyacının fark edilir derecede azaldığı görülmektedir. Sonrasında tedavinin asıl etkinliği ikinci seanstan sonraki günlerde ve izleyen haftalarda ortaya çıkmaktadır. Biorezonans tedavisi sonrasında ekmek, makarna, hamur işleri, tatlılar ya da çikolata gibi karbonhidratları eskisi gibi aramadığınızı fark edersiniz. Bahsettiğimiz gıdaları tükettiğinizde de de az miktarının yeterli geldiğini göreceksiniz.

Biorezonans ile obezite tedavisinden etkili sonuç almak için 6 seans şeklinde uygulama halinde olması gerekmektedir. İşlem sonrası fark edilen ve kalıcı sonuçlar elde edilmektedir.

Biorezonans İle Astım Tedavisi

Biorezonans tekniği ile astım tedavi edilebilmektedir. Bu tedavi bireyi kısıtlamadan sosyal ortamından uzaklaştırmadan ve ilaç kullanmadan yapılmaktadır.

Biorezonans İle Astım Tedavisi
Biorezonans İle Astım Tedavisi

Astım Nedir?

Astım bağışıklık sistemi ile ilgili bir rahatsızlıktır. Allerjen maddelerin aşırı etki göstermesi sonucunda bronşlarda daralma ile meydana gelir. Sonrasında balgamlı ve nefes darlığı da yapan bir hastalık oluşur. Daralma olunca solunum yollarındaki kaslar çok kasılır ve bu durumda mukoza şişerek buradaki salgı artar. Sonrasında göğüste hırıltı, öksürük, nefes darlığı ve sıkışma meydana gelebilir.

Astım başladıktan sonra bazı etkiler kişiye göre değişiklik gösterebilir bazı kişileri çok etkilerken bazı kişileri de etkilememektedir. Allerjen olan en çok görülen faktörler ev tozu akarları (toz böcekleri), polenler ve küf mantarlarıdır. Ayrıca sigara dumanı, kullanılan bazı ilaçlar, bazı yiyeceklerin içeriğindeki katkı maddeleri de astımı tetikleyebilir.

Astım hastalığında en çok bilinen kendini belli eden allerjenler olduğu gibi gizli allerjenler de vardır. Örneğin gluten ve süt gibi maddeler. Çocukken sık bronşit olunuyorsa çocukken yaşanan boğaz ve kulak enfeksiyonları gibi görünebilen gıda alerjileri büyüme çağında hafifler ve kişinin bağışıklık sistemi duyarsızlaşır. Kişi bu maddelere reaksiyon göstermez. Bağışıklık sistemi vücudu dış etkenlere karşı koruyan bir zırh gibidir. Ve allerjenler bu zırhı delerek kişinin bağışıklık sistemini bozarlar. Sonrasında vücutta sürekli çoğalan ve birçok gıda ve madde de astım oluşumuna sebep olur.

Astım Nedir?
Astım Nedir?

Biorezonans Tedavisinin Özelliği

Biorezonans tedavisinde hastanın bağışıklık sisteminin o maddeye karşı oluşturduğu bilgi alanı silinerek kesin ve kalıcı bir iyileşme sağlanır.

Klasik Allerji Testi ve Biorezonans Tedavisi Diagnostik Test Arasındaki Fark

Çoğunlukla yapılan testlerde hastanın kullanmadığı ya da etkileşimde bulunmadığı hatta görmediği yiyecekler ve ya maddeler çıkabilir. Oysa allerjen maddeler bireyin hep tükettiği ve sürekli kullandığı maddelerden oluşur. Yıllarca bu allerjen maddelere bağışıklık sistemi alışarak fazla reaksiyon göstermeyebilir. Ama bağışıklık sistemi bozulduğu için bir takım allerjen semptomlar gösterebilir. Asıl sorun da bağışıklık sistemini bozan gizil alerjenlerdir. Biorezonans tedavisinin özelliği de ana allerjenler, bulmak ve tedavi etmektir.

Astımda en çok görülen ana allerjenler toz, polen, buğday, yumurta ve süt ürünleridir. Biorezonans tedavisi ile allerjen maddeleri bulmak için özel bir diagnostik test yöntemi kullanılmaktadır.

Biorezonans tedavisi ile yapılan testler oldukça gerçek ve güvenlidir. Kan testlerinde farkı hücrenin allerjen maddeye karşı reaksiyonunu gösteren çok güvenilir bir test olmasıdır. Ancak bu test için kan alınmaz ve kesinlikle iğne kullanılmadan yapılır. Avcunuzun içindeki özel akupunktur noktalarına maddenin frekansının verilir. Sonrasında buna karşı hücrenin ve bağışıklık sisteminin gerçek cevabını gösteren tekrarlanabilir bir testtir.

Biorezonans Tedavisiyle Astım Kaç Seansta Tedavi Edilir?

Biorezonans ile astım tedavisi allerjenlerin sayısına ve bağışıklık sisteminin gücüne göre değişiklik gösterir. Yaklaşık 10 ya da 15 seans sürmektedir. Her seans öncesinde test tekrarlanarak başarısı ölçülür. Sonrasında maddenin bağışıklık sisteminde bağışıklığın negatif yüküne göre tedavi kişiye özel olarak her seansta yenilenir.

Biorezonans ile astım tedavisi kişiye özgü olduğu için herkese farklı tedavi uygulanır. Ve bu tedaviler sırasında kesinlikle ilaç kullanılmaz. Tedavi sırasında allerjen maddenin diagnostik test ile bulunmuş frekansı kullanılır. Tedavi acı ve ağrı hissedilmez aksine hasta rahatlama, gevşeme hisseder.

Biorezonans Tedavisinin Yan Etkisi Var Mıdır?

Biorezonans tedavisinin yani diğer adıyla frekans tıbbı seanslarında kesinlikle bir yan etki yoktur.

Biorezonans Tedavisi Kimlere Uygulanabilir?

Biorezonans tedavisi bebekten yaşlıya kadar her yaştan insana tedavi uygulanabilir.

İlknur Gülhan

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx