Magazin

Burcu Kıratlı ikinci kez boşandı? Burcu Kıratlı Ahmet Kural? 

Reklamlar

Burcu Kıratlı 1989 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Ekran karşısına ilk olarak 2010-2012 yılları arasında geçmiştir. Kendisi Peri Masalı isimli film için saçlarını kazıttığı dönem gündem haline gelmiştir. Burcu Kıratlı hakkında birçok bilinmeyen soru bulunmaktadır. Takipçi kitlesi tarafından çok merak edilen tüm soruların cevapları ve özel hayatı hakkındaki güncel bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz. Keyifli okumalar.. 

Burcu Kıratlı kimdir? 

Burcu Kıratlı 23 Temmuz 1989 İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İlk okulu Ata Koleji’nde okumuştur. Ortaokulda BJK kolejine giden güzel oyuncu lise öğrenimine Bebek Yeni Yıldız Koleji’nde devam etmiştir. Üniversitesi olan Yeditepe Üniversitesinde İletişim Fakültesinde Görsel İletişim Tasarımı bölümündeki lisans programını tamamlamıştır. Öğrenim hayatına devam ederken birçok oyun ve kısa filmde rol alan Burcu Kıratlı mezun olduktan sonrada bu oyunculuk alanında kendisini geliştirmeye ve roller almaya devam etmiştir.

Burcu Kıratlı ikinci kez boşandı? Burcu Kıratlı Ahmet Kural? 
Burcu Kıratlı ikinci kez boşandı? Burcu Kıratlı Ahmet Kural? 

Kendisini geliştirmek için oyunculuğuna derinlik katmak amacıyla Müjdat Gezen Sanat Merkezi’’nde Actor Studio eğitimi almış ve yine aynı yerde 2 sezonluk kadrolu oyunculuk yaparak oyunculuğunu pekiştirmiştir. İlk dizi rolünü TRT-1 ekranlarında 2010-2012 yılları arasında yayın hayatına giren ‘Elde Var Hayat’ dizisi ile ‘Yağmur’ karakterine hayat vererek icra etmiştir. 2013 yılında ‘Su ve Ateş’ filminde Özcan deniz’ in yazıp yönetmenlik koltuğunda olduğu dizide ‘Helin’ karakteri ile, 2014 yılında ‘Peri Masalı’ filminde Peri karakterini canlandırdı.

Reklamlar

Bu filmin özelliklerinden biride film için saçlarını kazıtan güzel oyuncunun sanat camiası ve halk tarafından cesaretinin taktir edilmesiydi. Devamında TRT1 de 2014-2019 yılları arasında ‘Diriliş Ertuğrul’ dizisinde Gökçe karakterini oynadı. 2015’ de ‘Bizim Hikaye’ filminde Elif’i, 2016-2018 yılları arasında Atv de yayınlanan ‘Aşk ve Mavi’ dizisinde Mavi karakterini oynadı. 2018 yılında Sinan Akçıl ile evlendi. 

Burcu Kıratlı kaç yaşında? 

23 Temmuz 1989 doğumlu Burcu Kıratlı bu sene 32 yaşındadır. 

Burcu Kıratlı aslen nereli? 

Kendisinin 1989 yılında İstanbul da doğduğu bilinmektedir. 

Burcu Kıratlı hangi burç? 

23 Temmuz doğumlu olması sebebi ile Burcu Hanım Aslan burcudur.  

Reklamlar

Burcu Kıratlı boy kilo? 

Burcu Kıratlı 1.67 boyunda 49 kilodur.  

Burcu Kıratlı ikinci kez boşandı? Burcu Kıratlı Ahmet Kural? 
Burcu Kıratlı ikinci kez boşandı? Burcu Kıratlı Ahmet Kural? 

Burcu Kıratlı mesleği?

Kendisi Yeditepe Üniversitesinde Görsel İletişim Tasarımı bölümünden başarılı bir şekilde mezun olmuş olsa da Oyunculuk ve Mankenlik mesleklerini yaptığı bilinmektedir. 

Burcu Kıratlı dizileri?

İlk dizi rolünü TRT-1 ekranlarında 2010-2012 yılları arasında yayın hayatına giren ‘Elde Var Hayat’ dizisi ile ‘Yağmur’ karakterine hayat vererek icra etmiştir. 2013 yılında ‘Su ve Ateş’ filminde Özcan deniz’ in yazıp yönetmenlik koltuğunda olduğu dizide ‘Helin’ karakteri ile, 2014 yılında ‘Peri Masalı’ filminde Peri karakterini canlandırdı.

  • 2010-2012 Elde Var Hayat   
  • 2014-2019 Diriliş Ertuğrul 
  • 2016-2018 Aşk ve Mavi 

Burcu Kıratlı filmleri

TRT1 de 2014-2019 yılları arasında ‘Diriliş Ertuğrul’ dizisinde Gökçe karakterini oynadı. 2015’ de ‘Bizim Hikaye’ filminde Elif’i, 2016-2018 yılları arasında Atv de yayınlanan ‘Aşk ve Mavi’ dizisinde Mavi karakterini oynadı.

  • 2013 Su ve Ateş 
  • 2014 Peri Masalı 
  • 2015 Bizim Hikaye 

Burcu Kıratlı sevgilisi? 

Burcu Kıratlı bilindiği üzere 2 kez nikah masasına oturduğu Sinan Akçıl ile evliliklerini tekrar sonlandırmaya karar vermiş olsalar da herhangi birinin aşk hayatında olmadığını basın gündemine söylemişti. Kendisinin aklında birinin olmadığını 2 kez Sinan Akçıl ile evlenseler de birbirlerini sevmelerine rağmen bir türlü evlilik kurumunu yürütmekte başarılı olamadıklarını dile getirmişti. 

Burcu Kıratlı Ahmet Kural? 

Bilindiği üzere Ahmet Kural ile uzun süre çıkan Burcu Kıratlı 2013 yılında nişanlanmışlar ve beraberliklerini taçlandırmışlardı. Ahmet Kural’ın en uzun soluklu ilişkisi olan Burcu Kıratlı’nın istenmesi o dönem Kenan Erçetingöz’ün sunmuş olduğu programa katılıp Burcu Kratlı’yı canlı yayında istemesi ve birkaç ay sonra nişanlanmaları ile sonuçlanmıştı. Nişanlılık dönemleri üç ay sürmüş ve basına anlaşmalı ayrılık olarak sunmuşlardı.  

Burcu Kıratlı ikinci kez boşandı? Burcu Kıratlı Ahmet Kural? 
Burcu Kıratlı ikinci kez boşandı? Burcu Kıratlı Ahmet Kural? 

Burcu Kıratlı Alperen Duymaz? 

‘Acı Aşk’ da canlandırdığı Ali karakteri ile bilinen Alperen Duymaz ile Burcu kıratlı bir dönem sevgili olarak sabaha karşı .5.00 sularında arabada kameraya yakalanmışlardı. 

Burcu Kıratlı babası? 

Burcu Kıratlı’nın biyolojik babası Tuncay Kıratlı olsada annesinin yaptığı diğer evlilikten dolayı Kenan Erçetingöz Burcu Kıratlıyı manevi kızı olarak saymaktadır. 

Burcu Kıratlı Sinan Akçıl boşandı? 

Kıratlı Sinan Akçıl ile Amsterdam da 1 Ocak 2018 tarihinde ilk evliliklerini yapmışlardı. 9 ay evliliklerinden sonra boşanmışlar tekrar denemek için Şubat 2021 yılında nikah masasına oturmuşlar ve birbirlerini ne kadar çok sevseler de evliliklerini devam ettiremeyeceklerini açıklamışlardı. Kendilerinin anlaşmış olmaları sayesinde 3 dakika gibi kısa bir sürede mahkeme kararınca boşandılar. Sinan Akçıl dava çıkışında Burcu Kıratlı nın çok değerli bir insan olduğunu 5 ay gibi bir süredir beraber yaşamadıklarını ve evliliği 2. denemeleri olmasına rağmen olmadığını bu durum hakkında çok denilebilecek bir şey olmadığını dile getirmişti. 

Burcu Kıratlı Instagram adresi

Burcu Kıratlı Instagram hesabında 5.5M takipçiye sahiptir.

Burcu Kıratlı Instagram adresi https://www.instagram.com/burcukiratli23/?hl=tr

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Dilan Telkök ve Berkay Hardal ayrılıyor mu? hakkındaki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx