Magazin

Can Sipahi hangi reklam filmlerinde oynadı?

Reklamlar

Can Sipahi, 20 Ocak 1988 tarihinde dünyaya gelmiştir. Başarıları ve yakışıklılığı ile kısa sürede yükselen Can Sipahi, özel hayatı ve kariyeri ile merak edilmektedir. Ah Kalbim dizisinde göstermiş olduğu başarıları ile dikkat çeken Can Sipahi, son olarak Tek Yürek yapımında Valentin karakterini canlandırmıştır. Can Sipahi kaç yaşında? Can Sipahi sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen bütün soruların cevaplarını sizler için kapsamlı bir şekilde yazımızda bahsettik.

Can Sipahi kimdir?

Can Sipahi 20 Ocak 1988 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiş Türk oyuncudur. 34 yaşında olan başarılı ise yaşamına İstanbul’da devam etmektedir. TED Ankara Koleji’nde eğitimi tamamladıktan sonra Rıdvan Ege Anadolu lisesinden mezun olan Can Sipahi, Sabancı Üniversitesi Üretim Sistemleri Mühendisliğinde üniversite eğitimini tamamlamıştır. Daha sonrasında ise Bahçeşehir Üniversitesi ileri oyunculuk master bir sınıf öğrencisidir.

Can Sipahi hangi reklam filmlerinde oynadı?
Can Sipahi hangi reklam filmlerinde oynadı?

Ekranlara ilk defa TRT 1’de yayınlanan Ah Kalbim adlı dizisi ile merhaba diyen Can Sipahi, daha sonrasında 2010 yılında Öğretmen Kemal yapımında Doruk karakterini canlandırmıştır. 2011 yılında Yıldız Masalı dizisinde Umut karakteri ile ekran karşısına çıkan Can Sipahi, 2013-2014 tarihler arasında İntikam yapımında Barış Denizci karakteriyle büyük beğeni toplamıştır. 2014 yılında Güneşi Beklerken dizisinde Bora karakterini canlandıran Can Sipahi, aynı yıl içerisinde Beni Böyle Sev yapımına dahil olmuştur.

Reklamlar

2015 yılında yayınlanan Aşk Yeniden adlı dizide Orhan karakteri ile yıldızını parlatan Can Sipahi, 2017 yılında payitaht Abdülhamid dizisinde Şehzade Abdülkadir karakterini canlandırmıştır. Başarılı isim son olarak Tek Yürek yapımında Valentin karakteri ile karşımıza çıkmıştır. 

Can Sipahi kaç yaşında?

20 Ocak 1988 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Sipahi, 34 yaşındadır.

Can Sipahi hangi reklam filmlerinde oynadı?
Can Sipahi hangi reklam filmlerinde oynadı?

Can Sipahi aslen nereli?

Yaşamına İstanbul’da devam eden başarılı oyuncunun aslen nereli olduğu da merak edilmektedir. Başarılı oyucunun doğma büyüme İstanbullu olduğu biliniyor.

Can Sipahi hangi burç?

20 Ocak 1988 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Sipahi, Oğlak burcudur.

Reklamlar

Can Sipahi boyu ve kilosu

Sempatik tavırları ve fit vücudu ile dikkatleri üzerine çeken Sipahi hakkında merak edilen bir diğer detay ise boyu ve kilosu olmuştur. Başarıları ile kısa sürede yükselen Sipahi, 1.78 boyunda 73 kilodur.

Can Sipahi mesleği

ED Ankara Koleji’nde eğitimi tamamladıktan sonra Rıdvan Ege Anadolu lisesinden mezun olan Can Sipahi, Sabancı Üniversitesi Üretim Sistemleri Mühendisliğinde üniversite eğitimini tamamlamıştır. Daha sonrasında ise Bahçeşehir Üniversitesi ileri oyunculuk master yapmaktadır.

Can Sipahi dizileri

Ekranlara ilk defa TRT 1’de yayınlanan Ah Kalbim adlı dizisi ile merhaba diyen Can Sipahi, daha sonrasında 2010 yılında Öğretmen Kemal yapımında Doruk karakterini canlandırmıştır. 2011 yılında Yıldız Masalı dizisinde Umut karakteri ile ekran karşısına çıkan Can Sipahi, 2013-2014 tarihler arasında İntikam yapımında Barış Denizci karakteriyle büyük beğeni toplamıştır. 2014 yılında Güneşi Beklerken dizisinde Bora karakterini canlandıran Can Sipahi, aynı yıl içerisinde Beni Böyle Sev yapımına dahil olmuştur. 2015 yılında yayınlanan Aşk Yeniden adlı dizide Orhan karakteri ile yıldızını parlatan Can Sipahi, 2017 yılında payitaht Abdülhamid dizisinde Şehzade Abdülkadir karakterini canlandırmıştır. Başarılı isim son olarak Tek Yürek yapımında Valentin karakteri ile karşımıza çıkmıştır. 

Can Sipahi hangi reklam filmlerinde oynadı?
Can Sipahi hangi reklam filmlerinde oynadı?

Can Sipahi reklam filmleri

Reklam filmlerinde rol alması ile de tanınan bir isim haline gelen Sipahi’nin bu zamana kadar yer almış olduğu reklam filmlerini sizler için derledik.

  • Calve (2015)
  • Uludağ Frutti Extra (2014)7)
  • Turkcell (O Ses Türkiye) (2012)
  • Ülker Biskrem (2012)
  • Snickers (2011)
  • Genç Turkcell (2009)
  • Coca Cola (2008)
  • Genç Turkcell (2008)
  • Rules (2007)

Can Sipahi sevgilisi kim?

Başarılı oyuncunun adı son dönemlerde başkaları ile anılmaya başlanmış olsa da Ecem Ataç ile sevgili olduğu bilinmektedir. İlerleyen dönemlerde evlilik haberi ile karşımıza çıkıp çıkmayacağı ise bilinmemektedir.

Can Sipahi İnstagram adresi

Sosyal medya platformlarını aktif olarak kullanan oyunculardan birisi olan Sipahi, özellikle İnstagram platformunu kullanmaktadır. 48 gönderi atan başarılı oyuncu atmış olduğu son fotoğrafa 20B beğeni almıştır. Kullanıcılar tarafından beğenilen Sipahi, 120B takipçiye sahiptir.

Can Sipahi İnstagram adresi https://www.instagram.com/cnsph/

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Onur Seyit Yaran silahlı saldırı kurbanı oldu!  hakkındaki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx