Magazin

Cemrehan Karakaş kimdir? Evli mi? Boşandı mı?

Reklamlar

İlk olarak ekranlarda Canım Babam dizisiyle karşımıza gelen Cemrehan Karakaş yetenekli oyunculuğuyla göz doldurmayı başarmıştı. Daha sonra farklı sinema ve dizilerde yer almış burada da ekran başındaki hayranları tarafından sevilmişti. Kısa zamanda ekranda sıklıkla gördüğümüz ünlü oyuncunun hakkında merak edilenlere gelin birlikte göz atalım.

Cemrehan Karakaş kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Cemrehan Karakaş kimdir?

Canım Babam dizisiyle tanıdığımız ve çok sevdiğimiz oyuncu 16 Haziran 1993 yılında güzel şehrimiz İstanbul’un Tekirdağ ilçesinde dünyaya gelmiştir. İstanbul Bilgi Üniversitesi Kültür ve Sanat Bilim mezunudur. Genç oyuncunun ekranlara çıkma sebebi annesinin Karakaş tan habersiz ajanslara resmini vermesiyle başlamış. Daha sonra ajanslardan teklif gelince oyunculuk eğitimi alan yakışıklı genç ekranların sevgilisi olmayı başarmıştır.

Reklamlar

Canım Babam dizisinden sonra ise 2011 yılında FOX play’de yayınlanan 4N1K dizisinde oğuz karakterine can vermiştir. Karakaş Sinan Özer ile birlikte RGB kanalına konuk olmuştu aynı zamanlarda kendisini Otomatik Oynat da da görmüştük. Çocukluk yıllarında timsah avcısı olmak gibi bir hayali olan yakışıklı oyuncu börtü böcek peşinde olduğunu , çekirge yediğini hatta ağaçlara tırmandığını dile getirmiştir.

Cemrehan Karakaş kimdir? Evli mi? Boşandı mı?
Cemrehan Karakaş kimdir? Evli mi? Boşandı mı?

Resim yapmayı sevdiği ve bir dönem grafik tasarımla ilgilendiğini hatta kendi dergisini çıkardığını söylemişti. Ancak oyunculuk serüveni başlayınca resim çizmeye ve diğer işlere vakit bulamamıştır. Buna rağmen Görsel Sanatlar ve Tasarım faaliyetlerini profesyonel olarak sürdürmeye devam etmiştir. Genç oyuncunun merakı bitmek bilmemiştir. Asıl tutkusu ise karikatürdür.

Henüz okumayı öğrenmeden 90’lı yıllardan itibaren tüm mizah dergilerini biriktirmiş ve sahaflardan toplamış olan yakışıklı oyuncunun büyük bir koleksiyonu var diyebiliriz. Hayranları tarafından Justin Bieber’e benzetilmiş olup ancak bundan pek hoşnut değildir. Genç oyuncunun özel hayatı ile ilgili bilgi verecek olursak eşi Gizem Şeref ile uzun yıllar birlikte olduğunu ve çiftin aile arasında sade bir nikah töreniyle evlendiğini söyleyebiliriz. Gizem Şeref İngilizce öğretmenidir. Çift henüz çocuk yapmayı düşünmüyor.

Cemrehan Karakaş kaç yaşında?

Yakışıklı oyuncunun yaşı merak konusu olmuştu. Canım Babam dizisiyle tanıdığımız ve çok sevdiğimiz oyuncu 16 Haziran 1993 yılında güzel şehrimiz İstanbul’un Tekirdağ ilçesinde dünyaya gelmiştir.

Reklamlar

Cemrehan Karakaş aslen nereli?

Geniş hayran kitlesine sahip olan oyuncunun aslen nereli olduğu da hakkında merak edilenler arasında yerini almıştı. Yakışıklı oyuncu İstanbul doğumlu olup yaşamına halen orada devam etmektedir.

Cemrehan Karakaş’ın burcu nedir?

Sevgili oyuncunun hangi burç olduğu sık sık arama motorlarında sorulmuştu. Bizler edindiğimiz bilgilere göre yakışıklı oyuncunun İkizler burcu olduğunu öğrenmiştik.

Cemrehan Karakaş’ın boyu ve kilosu?

Genç kızların sevgilisi Karakaş güzel fiziği ile de dikkatleri üzerine çelmişti. Sarı kıvırcık saçlarıyla, mavi gözleriyle adeta hayranlarını büyüleyen genç oyuncunun boyu 1.73 cm kilosu ise 65 kg dır.

Cemrehan Karakaş kimdir? Evli mi? Boşandı mı?
Cemrehan Karakaş kimdir? Evli mi? Boşandı mı?

Cemrehan Karakaş’ın mesleği nedir?

Ajanslardan teklif gelince oyunculuk eğitimi alan yakışıklı genç, ekranların sevgilisi olmayı başarmıştır. Canım Babam dizisinden sonra ise 2011 yılında FOX play’de yayınlanan 4N1K dizisinde oğuz karakterine can vermiştir. Karakaş Sinan Özer ile birlikte RGB kanalına konuk olmuştu aynı zamanlarda kendisini Otomatik Oynat da da görmüştük. Gördüğümüz üzre bazı programlarda da boy göstermeyi ihmal etmemiştir.

Cemrehan Karakaş ne kadar kazanıyor?

Hayranları genç yakışıklı oyuncunun başarılarının sonucu zaman zaman da farklı dizilerde karşımıza çıkmasıyla ne kadar kazandığını merak etmişlerdi. Bizler sizler için araştırdık fakat genç oyuncumuz bu konu hakkında hiçbir zaman bilgi vermemiş olup değerli oyuncunun ne kadar kazandığı bilinmiyor.

Cemrehan Karakaş’ın oynadığı dizi ve filmler

Hakkında bir çok şey merak konusu olan genç oyuncunun ekranlara çıkma sebebi annesinin Karakaş tan habersiz ajanslara oğlunun resmini vermesiyle başlamış. Daha sonra ajanslardan teklif gelince oyunculuk eğitimi alan yakışıklı genç ekranların sevgilisi olmayı başarmıştır. Uzun süre ekranlarda kalmayı başaracak gibi görünüyor.

  • 2011-Canım Babam
  • 2011-2014-Umutsuz Ev Kadınları (Kerem)
  • 2017-2018-4N1K (Oğuz)

Cemrehan Karakaş evli mi?

Arama motorlarında sorulan sorularda arasında yerini alan evli mi? Sorusu olmuştu. Mavi gözlü oyuncunun özel hayatı ile ilgili bilgi verecek olursak eşi Gizem Şeref ile uzun yıllar birlikte olduğunu ve çiftin aile arasında sade bir nikah töreniyle evlendiğini bizler söyleyebiliriz. Gizem Şeref İngilizce öğretmenidir. Çift henüz çocuk yapmayı düşünmüyor.

Cemrehan Karakaş’ın ailesi kimdir?

Ünlü oyuncunun sık sık arama motorlarında aratılan sorulardan bir diğeri ise ailesi kimdir sorusu olmuştur. Ailesi hakkında çok kayda değer bilgilere sahip olamasak da annesi babası ve ve bir kız kardeşinin hayatta olduğunu söyleyebiliriz.

Cemrehan Karakaş’ın annesi kimdir?

Yakışıklı oyuncuyu bizimle tanıştıran ekranlara çıkmasına vesile olan kişi annesidir. Annesi sevilen başarılı oyuncunun bu platformda olması daha küçükken istemiştir. Annesi hakkında çok fazla bilgiye sahip olamasak da mesleğinin reklamcı olduğunu belirmek isteriz.

Cemrehan Karakaş’ın babası kimdir?

Genç oyuncunun babası hakkında merak edilenlere bizler sizler için kısa bir araştırma ile bakmıştık. Değerli oyuncunun babası hakkında çok fazla bilgiye sahip olamasak da mesleğinin mühendis olduğunu söyleyebiliriz.

Cemrehan Karakaş’ın kardeşi kimdir?

Yakışıklı oyuncunun ailesi hakkında kısa bir araştırma yapmıştık. Annesi babası ve bir kızkardeşiyle yaşadığını belirmek isteriz. Hayranları oyucunun kız kardeşini fazlasıyla merak etmişlerdi. Ancak bildiğimiz tel şey kardeşinin ismi olmuştur. Sevilen oyuncunun kardeşi Doğa Karakaş dır.

Cemrehan Karakaş kimdir? Evli mi? Boşandı mı?
Cemrehan Karakaş kimdir? Evli mi? Boşandı mı?

Cemrehan Karakaş’ın sosyal medya hesapları

Bir çok dizide yer alan olan sevilen isim Cemrehan Karakaş’ın hayranları sosyal medyada da yalnız bırakmamıştır. Ünlü sosyal medya fenomeni oyunculuğunun yanı sıra paylaşımını yaptığı fotoğrafları ile de büyük ilgi görmüştür. İnstagram platformunda başarılı oyuncunun şuan 368 B takipçisi bulunmaktadır.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Zeynep Demirhan hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

1 Yorum
Eski
Yeni Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
1
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx