Haber

Acun Ilıcalı, Toplumun Kanaat Önderleri Araştırmasında Zirvede Yer Aldı

Reklamlar

Acun Ilıcalı, Toplumun Kanaat Önderleri Araştırmasında Zirvede Yer Aldı ! VeriNays Araştırma Şirketi’nin Marketing Türkiye için oluşturduğu “Toplumun Kanaat Önderleri” araştırmasının yeni verileri açıklandı. Düzenlediği yarışmalarla isminden çok söz ettiren Acun Ilıcalı, Türkiye genelinde yapılan araştırmada medya ve iş dünyasında en zirvede yer aldı.

Marketing Türkiye için VeriNays Araştırma Şirketi’nin 8-14 Mart tarihleri arasında online data toplama yöntemiyle gerçekleştirdiği “Toplumun Kanaat Önderleri” araştırmasına Türkiye geneli tüm illerde ikamet eden 18-55 yaş arası olan katılımcılar yer aldı. Katılımcıların yapılan araştırmalarda ve onlara sunulan soruların neticesinde Kanaat Önderi Acun Ilıcalı seçilmiştir. Katılımcıların çoğunluğu Acun Ilıcalı’yı uygun görmüş onun güvenilir bir duruşu olduğunu dile getirmişlerdir. Ilıcalı ise Kanaat Önderi seçilmesinden oldukça mutu ve utangaç tavırlarıyla dikkat çekmiştir.

Türkiye genelinin bu sayede en güvenilir isminin Acun Ilıcalı olduğuna kanaat getirmiştir. Yaptığı yardımlarla ve Türkiye’nin önde gelen vergi rekortmenlerinden olan Ilıcalı’ya yapılan araştırmadaki kişilerin çok güvenilir ve sözünde durduğu için bizler Acun Ilıcalı’yı seviyor ve güveniyoruz. Bu sebeplerden dolayı Kanaat Önderi seçilen Acun Ilıcalı tüm sevenleri tarafından destek ve yoğun ilgi görüyor.

Reklamlar

Acun Ilıcalı Hem Medya da Hem de İş Dünyasında Zirvede

Ünlü sunucu ve TV8 kanal sahibi Ilıcalı, VeriNays Araştırma Şirketi’nin yaptığı araştırmada, araştırmaya katılan katılımcılara göre Medya ve Televizyon dünyasının en zirvesinde yer aldı. Ilıcalı aynı zamanda, İş Dünyası’nın Kanaat Önderleri listesinde de Ali Koç ile beraber zirvede yer alıyor.

Magazin sayfaları ve sosyal medya gündemine düşen bu haber çoğu takipçiyi mutlu etmiş diğer yandan birçok takipçiye de seçimin çok saçma olduğunu dile getirmişlerdir. Ilıcalı’nın Kanaat Önderi seçilmesinin çok manasız olduğunu düşünen birçok takipçi Acun Ilıcalı’nın sosyal medya hesabından birçok yorum yapmıştır.

Diğer yandan Ilıcalı hayranları ve sevenleri bu seçimin çok doğru olduğuna bu zamana kadar Ilıcalı’nın hep yardımsever ve eli açıklığıyla tanındığını bu yüzden Kanaat Önderi seçilmesinin çok doğru bir karar olduğunu dile getirmişlerdir. Ilıcalı tarafından henüz bir paylaşım gelmemekle beraber ileriki zamanlarda bir paylaşım gelmesi durumunda bu haber sitemiz vasıtasıyla haberdar olabilirsiniz.   

Faydalı olabilecek diğer içerikler

Reklamlar
Munise Demircioğlu

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx