Haber

Farah Zeynep Abdullah Bergen Filminden Kazancı Dudak Uçuklattı ! Serenay Sarıkaya Filmi Reddettiği İçin Bin Pişman!

Reklamlar

Farah Zeynep Abdullah Bergen Filminden Kazancı Dudak Uçuklattı ! Serenay Sarıkaya Filmi Reddettiği İçin Bin Pişman! Sinema gişesinde çok büyük başarı elde eden Bergen filminde hem başrol hem de ortak yapımcı olan Farah Zeynep Abdullah’ın kazancının şimdiden 40 milyon lira olduğu iddia edildi. Yapımın başrolünde yer alması planlanan Serenay Sarıkaya, daha farklı projeleriyle çekim takviminin birbirine çakışması sebebiyle Bergen rolünden vazgeçmiş ve yerini Farah Zeynep Abdullah almıştı.

Acıların Kadını albümüyle satış rekoru kıran ünlü arabesk- fantezi şarkıcısı ve oyuncu olan Belgin Sarılmışer’in canlandırıldığı Bergen filmi geçtiğimiz 4 Mart tarihinde vizyona girerek gişeleri alt üst etmeyi başardı. Şimdiye kadar 4 milyon 868 bin 250 kişi izleyici tarafından izlenen yapımında 142 milyon 836 bin 200 lira hasılat kazanmayı başardı.

Farah Zeynep Abdullah Bergen Filminden Kazancı Dudak Uçuklattı

Farah Zeynep Abdullah Bergen Filminden Kazancı Dudak Uçuklattı ! Bergen filminin hem başrolünde hem de ortak yapımcı olan Farah Zeynep’in kazancının şimdiden 40 milyon lira civarında olduğu ortaya çıktı. Bergen filminin başrol oyuncusu olan Farah Zeynep Abdullah kaliteli oyunculuğu ile bu parayı kuruşuna kadar hak ettiği yorumları yapıldı.

Reklamlar

Bergen filmine giden izleyicilerin neredeyse hepsi film çıkışında çok memnun kaldıklarını Farah Zeynep Abdullah’ın oyunculuğunun harikulade olduğunu dile getirdiler. Bergen filminin gişelerde hala izlenmeye devam ettiği için kazancın hala devam ettiği ve izleyicilerin Bergen filmi için hala sinemalara akın halinde gittikleri konuşulmaktadır. Bu sebepten ötürü hesaplanan 40 milyon tutarındaki kazancın ileriki zamanlarda daha da artış göstereceği düşünülüyor.

İlk Serenay Sarıkaya Düşünülmüştü

Ünlü arabesk- fantezi şarkıcısı Bergen’in hayatını konu alan ancak coronavirus salgını sebebiyle filmin çekimlerinin devamlı ertelenen filmin başrolünün Serenay Sarıkaya olması düşünülüp planlanıyordu. Fakat çekim takviminin başka projeleri ile çakıştığı gerekçesiyle Bergen filminin rolünden vazgeçen Serenay Sarıkaya’nın yerini daha sonra Farah Zeynep Abdullah üstlendi.

Söylenilene göre Serenay Sarıkaya’nın film gişelerini sallayan Bergen filmi başrolünden vazgeçtiği için pişman olduğu düşünülüyor. Farah Zeynep Abdullah’ın Bergen filminden kazancı dudakları uçutlattığı için Serenay Sarıkaya’nın keşke proje takviminde Bergen karakteri için yer ayırsaydım dediği söyleniyor.

Faydalı olabilecek diğer içerikler

Reklamlar

Munise Demircioğlu

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx