Haber

Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer Çiftinin Çocuklarının İsmi Belli Oldu!

Reklamlar

Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer Çifti, Bebeklerine Kurt Adını Verecek ! İlk bebeklerini kucaklarına almak için gün sayan Başak Dizer ve Kıvanç Tatlıtuğ çiftinin erkek çocuğu olacağını sevenlerine müjdelemişlerdi. Kıvanç Tatlıtuğ, daha önce başrol oynadığı Kurt Seyit ve Şura dizisinden esinlenerek dünyaya gelecek oğluna Kurt ismini vereceklerini duyurdular. 2016 senesinde Paris’te hayatlarını birleştiren Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer çifti, anne-baba olmaya hazırlanıyorlar. 8 aylık gebe olan Başak Dizer’in oğluna vereceği isim de belli oldu.

 

Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer, Oğullarına Kurt Adını Koyacaklar

Ünlü tasarımcı Başak Dizer, bu ayın sonunda Maslak’taki özel bir hastanede doğum yapacak. Ünlü çift bebeklerine de Kurt adını vereceklerini söyledi. 2014 senesinde ‘Kurt Seyit ve Şura’ dizisinde ‘Kurt Seyit’ karakterine hayat veren ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’un, oğluna isim verirken bu projeden yola çıkarak koyduğu ileri sürüldü.

Bu isimi koyduklarının haberini verdikten sonra sosyal medya adeta bu kararla çalkalandı. Magazin sayfalarında çokça paylaşılan bu durum pek çok takipçi tarafın iyi-kötü eleştiriler aldı. Kimileri çocuk ile ileride dalga geçileceğini söylerken kimileri ise o projede tanışıp birbirlerine aşık olmuşlar ve aşk meyvelerine bu ismi koymaları çok manidar yorumları geldi.

Reklamlar

Büyüyen Karnını Gösterdi

Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer büyüyen karnını gösterdi ! Sosyal medya hesabı olan İnstagram sayfasını çok aktif bir şekilde kullanan ünlü tasarımcı Başak Dizer, geçtiğimiz günlerde arkadaşları ve dostları Damla Yılmaz ve Zeynep Ünver’in karnını tuttuğu kareleri sosyal medyada paylaşarak “Bebeğim. Elleri hep üstümde, 8 yıldır bizim kızlar” notunu düşmüştü. Bu karelerden sonra ünlü tasarımcı Başak Dizer’in sosyal medya takipçilerinden “gebelik çok yakışmış, çok güzel anne olacak” yorumları geldi.

Takipçiler tarafından merak edilen bir diğer konu ise bebeğin kime benzeyeceğidir. Genç kızların hayranı olan Kıvanç Tatlıtuğ’un yakışıklılığı yönünden babasına çekerse çok canlar yakacağı söyleniyor. Şimdi gözler ileriki zamanlarda doğacak çocuğun yüzünü hemen medyaya gösterekler mi sorusu kafaları kurcalıyor. Söylenene göre ünlü çiftin kendi verdikleri karara göre bebeklerini hemen basına göstermeyecekleri yönünde. Ünlü çiftin hayranları bu haber karşısında çok üzüldüklerini ve Kurt bebeği çok merak edeceklerini dile getirdiler.

Faydalı olabilecek diğer içerikler

Munise Demircioğlu

Reklamlar

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx