Haber

İETT şoförüne saldıran oyuncu Burak Yörük o anları anlattı: Kız arkadaşım yanımdayken küfürler yağdırdı !

Reklamlar

İETT şoförüne saldıran oyuncu Burak Yörük o anları anlattı: Kız arkadaşım yanımdayken küfürler yağdırdı ! Ünlü oyuncu Burak Yörük, İETT şoförü ile trafikte yaşadığı ağız dalaşı sonrası sosyal medya hesabından açıklamada bulundu. Burak Yörük, “Bana küfürler yağdırdıktan sonra olay büyüdü. İşim dışında böyle bir olayla gündeme geldiğim için çok üzgünüm ve yaşananlardan dolayı herkesten özür diliyorum.” dedi.

Baraj ve Aşk Mantık İntikam gibi dizilerde başrol oyuncu olan ve yeni sezonda ise Bir Yaz Dizisi adlı projede rol alacak olan ünlü oyuncu, trafikte olay çıkardı. Arkadaşıyla trafikte giderken tartıştığı bir İETT şoförüne saldırdı.

“Olay Yanıltıcı”

Ünlü oyuncu Kavacık’ta İETT otobüsü şoförü ile tartıştı. Cep telefonu kamerası ile çekilen olay görüntüleri sonrasında ünlü oyuncu, sosyal medya hesabından açıklamada bulundu. Burak Yörük açıklamasında, “ Herkese merhaba. Birçok haber sitesine ve sosyal medyaya konu olan görüntüler ile ilgili açıklama yapmak istiyorum. Öncelikler şiddetin her türlüsüne karşı olduğumu belirtmek isterim.

Reklamlar

İşim dışında böyle bir olayla gündeme geldiğim için çok üzgünüm ve yaşananlardan ötürü herkesten özür dilerim. Kız arkadaşımı trafikte zor durumda bırakan, sıkıştıran ve yetmiyormuş gibi yanımızdan geçerken küfürler eden bir otobüs şoförüyle girmiş olduğumuz sözlü tartışma, beyefendinin tahrikleri, küfürleri ve sonrasında da beni dışarıya çağırmasıyla büyüdü” dedi.

Burak Yörük “Herkesten Tekrar Özür Dilerim”

Burak Yörük, bu olayla alakalı açıklamasına şu şekilde devam etti: “Doğru olan kendisiyle hiç muhatap olmadan polise haber verip şikayetimi yapmaktı. Ancak tartışma kendisinin beni camdan içeri çekmesiyle fiziksel bir mücadeleye dönüştü ve bu noktaya geldi.

Olaya müdahale eden polis memurları trafiği tıkamamak adına olayın aslının takibini yol kenarında yaptı. Medyaya düşen görüntülerde maalesef olayın başlangıç anları bulunmuyor. Dolayısıyla bu haliyle kesinlikle yanıltıcı bir durum ortaya çıkıyor. Tüm samimiyetimle yaşanan bu talihsiz durumun içinde olduğum için herkesten tekrar özür dilerim.” Bu açıklamasından sonra Burak Yörük hayranları, ünlü sanatçının arkasında olduğunu ve kız arkadaşının yanında bu olayın olmaması gerektiğini dile getirdi. İleriki zamanlarda mahkeme ne sonuçlanacağı ise merak konusu oldu.

Faydalı olabilecek diğer içerikler

Reklamlar
Munise Demircioğlu

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle
Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx