Magazin

Emel Yıldırım kimdir? Kaç yaşında? Evli mi? İşte hakkında bilinmeyen tüm detaylar!

Reklamlar

Modaya yön veren başarılı isim Emel Yıldırım, aynı zamanda kozmetik ve parfüm sektörünün de öcü isimlerinden birisi haline geldi. Emel Yıldırım yalnızca televizyon dünyasının değil sosyal medya dünyasının ilgisini çekmiş durumda. Magazin dünyasının gözde isimlerinden birisi olan ünlü isim televizyonda ki hayran kitlesini sosyal medya platformlarında da aktarmayı başardı. Başarıları ve güzelliği ile tanınan ünlü sunucu ve  oyuncunun takipçileri sık sık arama motorlarında sosyal medya fenomeni güzel hakkında sorular sormaya başladılar.

Emel Yıldırım kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Emel Yıldırım kimdir?
Emel Yıldırım kimdir?

Emel Yıldırım kimdir?

Sosyal medya dünyasının yanı sıra tasarımları moda dünyasına yön vermesi ile de bilinen Emel Yıldırım 1974 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Meslek lisesi hazır giyim bölümünden mezun olduktan sonra 1993 tarihinde düzenlenen Türkiye Güzellik yarışmasına katıldı. Katıldığı Türkiye Güzellik yarışmasında ikinci seçilen başarılı isim yarışmadan sonra moda ile ilgilenmeye başladı. Yaptığı tasarımlar ile de dikkatleri üzerine çeken sosyal medya fenomeni güzel ünlüler tarafından da oldukça beğenilen bir isim haline geldi. 2000 yılında iken kendi ismini verdiği ilk giyim mağazasını açarak 2006 yılında Çırağan Sarayı’nda Ay Çarpması adlı defilesi ile büyük bir ilgiyi üzerine topladı.

Reklamlar

Bunun ardından Nişantaşı’nda ikinci mağazasını açan başarılı ise modaya yön veren isimler arasında yerini aldı. Ünlü iş adamı Erdal Acar ile 19 sene boyunca evli kalan sosyal medya fenomeni güzel 2014 yılında anlaşamadıklarını ileri sürerek evliliklerini noktalama kararı aldılar. Tarafların maddi ya da manevi olarak birbirlerinden bir şey talep etmemesi ise dedikodulara yol açtı. Ayrılıklarının hemen ardından ihanet dedikoduların ortaya çıkması ile Yıldırım bu duruma itiraz edip açıklık getirdi. 19 yıllık evliliklerinden Emre Can ve Cansu adında iki çocuğu dünyaya geldi. Kendi markasını oluşturduğu mağazalarının yanında kozmetik ve parfüm ürünlerinde yine kendi markası adı altında sunmaya başladı.

Emel Yıldırım kaç yaşında?

Başarıları ile göz dolduran, güzelliği ile de akılları baştan alan sosyal medya fenomeni modacının takipçilerinin en merak ettiği konuların başında ünlü sosyal medya fenomeni güzelin yaşı yer aldı. Bizler siz değerli takipçilerimiz için araştırdık ve bulduk. 1974 tarihinde dünyaya gelen sosyal medya fenomeni güzel 47 yaşında.

Emel Yıldırım aslen nereli?

Tasarımlar, başarıları ile göz dolduran düzgün fiziği ile de yürek hoplatan bir çok gencin yüreğinde yer edinen  Yıldırım aslen İzmirlidir.

Emel Yıldırım hangi burç?

Kısa zamanda geniş hayran kitlelerine hitap etmeye başlayan sosyal medya fenomeni isimin burcunu sizler için araştırdık ancak kayda değer bilgilere ulaşamadık. Yeni gelişmelerden sizleri haberdar edebilmemiz için takipte kalmayı unutmayın.

Reklamlar

Emel Yıldırım’ın boyu ve kilosu?

Emel Yıldırım'ın boyu ve kilosu?

Sosyal medya dünyasının gülen yüzü haline gelen Yıldırım, paylaşımları ile sosyal medya kullanıcılarından tam not aldı. Düzgün fiziği ile bir çok gencin idolu haline gelen ünlü sosyal medya fenomeni isimin takipçileri sık sık arama motorlarında ünlü fenomen güzelin boyunu ve kilosunu sorar oldular. Bizler de bu konuyu siz değerli takipçilerimiz için araştırdık ancak ne yazık ki kayda değer bilgilere ulaşamadık.

Emel Yıldırım evli mi? Kiminle evli?

Ünlü iş adamı Erdal Acar ile 19 sene boyunca evli kalan sosyal medya fenomeni güzel 2014 yılında anlaşamadıklarını ileri sürerek evliliklerini noktalama kararı aldılar. Tarafların maddi ya da manevi olarak birbirlerinden bir şey talep etmemesi ise dedikodulara yol açtı. Ayrılıklarının hemen ardından ihanet dedikoduların ortaya çıkması ile Yıldırım bu duruma itiraz edip açıklık getirdi. 19 yıllık evliliklerinden Emre Can ve Cansu adında iki çocuğu dünyaya geldi.

Emel Yıldırım Erdal Acar 

1989 yılında Aylin Acar ile evli olan Erdal Acar, 1991 yılında bu evlilikten bir çocuk sahibi olmuştu. 1996 yılında Emel Yıldırım ile tanışan başarılı isim doludizgin bir aşk yaşamışlardı. Başarılı isim Emel Yıldırım, bu dönem içerisinde hamile kalmış ve bir kızı dünyaya gelmiştir. Emel Yıldırım ile dünya evine giren Erdal Acar, ilk kız bebeklerinden sonra bir çocukları daha dünyaya gelmiş 19 yıl boyunca evli kalan çift daha sonrasında ayrılma kararı almıştı.

Emel Yıldırım oğlu

Erdal Acar ile olan evliliğinden 2 çocuğu dünyaya gelen modaya yön veren başarılı isim Emel Yıldırım’ın Erem Can ve Cansu adında iki çocuğu vardır. 

Emel Yıldırım kimdir?
Emel Yıldırım kimdir?

Emel Yıldırım’ın çocuğu var mı?

19 yıllık evliliklerinden Emre Can ve Cansu adında iki çocuğu dünyaya geldi

Emel Yıldırım’ın mesleği ne?

Moda ile yakından ilgilenmeye başlayan sosyal medya fenomeni güzel aynı zamanda kendisine ait kozmetik ve parfüm marklarını da satışa sundu. Yaptığı tasarımlar ile de dikkatleri üzerine çeken sosyal medya fenomeni güzel ünlüler tarafından da oldukça beğenilen bir isim haline geldi. 2000 yılında iken kendi ismini verdiği ilk giyim mağazasını açarak 2006 yılında Çırağan Sarayı’nda Ay Çarpması adlı defilesi ile büyük bir ilgiyi üzerine topladı. Bunun ardından Nişantaşı’nda ikinci mağazasını açan başarılı ise modaya yön veren isimler arasında yerini aldı.

Emel Yıldırım ne kadar kazanıyor?

Sosyal medya dünyasının başarılı isimleri arasında ilk sıralarda yer alan başarılı İnstagram içerik üreticisi Yıldırım’ın takipçileri sık sık arama motorlarında ünlü fenomeninin ne kadar kazandığını sormuş olsalar da ne yazık ki bu konu hakkında çok detaylı bilgiler bulunmamaktadır.

Emel Yıldırım’ın ailesi kim?

Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun takipçileri sık sık arama motorlarında ailesi kim? sorusunu arattılar. Bizler de siz değerli takipçilerimiz için araştırdık ancak ne yazık ki kayda değer bilgilere ulaşamadık.

Emel Yıldırım’ın abisine ne oldu?

Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun takipçileri sık sık arama motorlarında abisi hakkında sık sık sorular sordular. Bizler de siz değerli takipçilerimiz için araştırdık ancak ne yazık ki kayda değer bilgilere ulaşamadık.

Emel Yıldırım kimdir?
Emel Yıldırım kimdir?

Emel Yıldırım’ın güzellik sırları

Güzelliği ve cildinin kusursuzluğu ile sık sık takipçileri tarafından merak konusu olan başarılı sosyal medya fenomeni güzelin cilt bakım rutini merak edilir oldu. Bizler de siz değerli takipçilerimizin istekleri doğrultusunda bu konuyu araştırdık ancak ne yazık ki bu konu hakkında detaylı bilgilere ulaşamadık.

Emel Yıldırım İnstagram

İnstagram hesabında paylaşımını yaptığı postlarla ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken Yıldırım’ın İnstagram da ise 388B takipçiye sahip.

Emel Yıldırım kimdir, kaç yaşındadır, evli mi, çocuğu var mı gibi hakkında merak edilen konuları bu yazımızda sizler için ele aldık. Sorularınızı ve yorumlarınızı bekliyoruz.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Ayda Kutay kimdir? hakkındaki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Daha güncel içerikler için bizi Begonya Magazin adlı Instagram hesabımızdan takip edebilirsiniz: https://www.instagram.com/begonyamagazin/?hl=en

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx