Haber

Ciciş Esra Ersoy Çocuğa Cinsel İstismar Suçundan Tutuklandı!

Reklamlar

Ciciş Esra Ersoy Çocuğa Cinsel İstismar Suçundan Tutuklandı! Yaz aylarında Bodrum’da, 13 yaşındaki bir çocuğa cinsel istismar uyguladığı sebebiyle 10 yıl hapis cezasına çarptırılan Ciciş kardeşlerden Esra Ersoy, tutuklu olduğu cezaevinden coronavirus sebebiyle izin alarak çıktı.

Esra Ersoy, bugün imza atma sebebiyle gittiği Etiler Ş.N.S. Polis Merkezi Amirliği’nde gözaltına alındı. Esra Ersoy, yapılan işlemlerin sonucunda yeniden cezaevine götürüldü. Herkes tarafından Ciciş kardeşler olarak bilinen Esra ve Ceyda kardeşlerden 39 yaşında olan Esra Ersoy, 13 yaşında olan bir çocuğa cinsel istismarda bulunması sebebiyle Bodrum Ağır Ceza Mahkemesi tarafından 10 yıl 1 ay hapse mahkûm edilmişti.

Yakalama kararı çıkarılan Esra Ersoy’a geçmiş zamanlarda “basit yaralama” suçundan tutuklu olduğu Hendek Kadın Açık Ceza İnfaz Kurumu’ndan coronavirüs sebebiyle ikametinin olduğu karakola imza vermek şartıyla süreli olarak tahliye edilmişti.

Reklamlar

Ciciş Esra Ersoy İmza Atmak İçin Gittiği Karakolda Çocuğa Cinsel İstismar Suçundan Gözaltına Alındı !

Ciciş Esra Ersoy Çocuğa Cinsel İstismar suçundan dolayı imza atmak için karakola ifade vermek üzere gitti ve Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü Etiler Şehit Naci Soydan Polis Merkezi Amirliği tarafından gözaltına alındı.

Hakkındaki İddiaları Bir Kez Daha Reddetti

Gözaltına alınan Esra Ersoy o geceyi nezarette geçirdikten sonra Çağlayan’daki İstanbul Adalet Sarayına sevk edildi. Esra Ersoy, gazetecilerin konuyla ilgili sorularına ağlayarak, “İftiraya uğradım, ben böyle bir şey yapmadım ki pişman olayım” dedi.

Birçok Suçtan Kaydı Var

Bir yandan da Esra Ersoy’un karakolda, “Kamu malına zarar verme”, “kullanmak için uyuşturucu madde bulundurmak”, “ Açıktan Hırsızlık” ve “Görevi Yaptırmamak İçin Direnme” suçlarından sabıka kaydı bulunduğu öğrenildi.

“Peşimde Dolu Erkek Var, 13 Yaşındaki Çocuğu Ne Yapayım”

Geçtiğimiz günlerde Esra Ersoy sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Bunu siz de biliyorsunuz ki peşimde dolu erkek varken 13 yaşında çocuğu ne yapayım ben Allah aşkına! Ayrıca 13 yaşındaymış gibi de durmuyordu, iri yarı, boyu benden uzundu falan” demişti.

Reklamlar

 

10 Yıl 1 Ay Hapis Cezası Aldı

Mahkeme sonucunda Esra Ersoy’un ‘çocuğun cinsel istismarı’ suçunu uyguladığı sebebiyle 8 yıl hapse mahkûm etti. Diğer bir suçunun da ‘tehdit kullanmak suretiyle konut dokunulmazlığını ihlal’ suçunu oluşturduğuna hüküm veren yargı, sanık Esra Ersoy’a 2 yıl 1 ay toplamda 10 yıl 1 ay hapis cezası veren mahkeme ayrıca tutuklanması için yakalama kararı verdi. 

Faydalı olabilecek diğer içerikler

Munise Demircioğlu

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx