Haber

Mustafa Sarıgül “Acun’un yolunu ben açtım.” dedi ve Gözler Ünlü Televizyoncuya Çevrildi !

Reklamlar

Mustafa Sarıgül “Acun’un yolunu ben açtım.” dedi ve Gözler Ünlü Televizyoncuya Çevrildi! Sosyal medya platformundaki hesabından paylaştığı video ve görüntüler ile isminden söz ettiren Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, son olarak Acun Ilıcalı ile ilgili şok bir iddia ortaya attı.

Acun Ilıcalı’nın muhabirlik zamanlarından beri tanıdığını söyleyen Mustafa Sarıgül, “Acun’un yolunu açtım” dedi. Mustafa Sarıgül’ün bu söylemleri sonrası gözler Acun Ilıcalı’ya döndü. Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı olan Mustafa Sarıgül, dikkatleri üzerine çeken Tik

Tok paylaşımlarına devam ediyor. Mustafa Sarıgül bugün de paylaştığı videoda ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın muhabirlik yaptığı dönemde ikili arasında yaşanılan bir anıyı anlattı.

Reklamlar

Mustafa Sarıgül “Aslan Acun’um Deyip Yolunu Açtım”

Mustafa Sarıgül, yaptığı paylaşımında “Acun’un muhabirliğinden beri tanırım. Bileklerinin hakkıyla buraya söke söke gelmiştir. En son Acun’un muhabirliği zamanında Galatasaray- Arsenal maçı için Kopenhag’daydık.

Ve biz buradan Ahmet Salım’la gitmişiz. Acun geldi, ‘Mustafa abi’ dedi bana. Ben de ona ‘Aslan Acun’um’ dedim ve Acun’un yolunu açtım.” ifadelerine yer verdi. Bu paylaşımının ardından gözler Acun Ilıcalı’ya çevrildi.

Nasıl bir yanıt vereceği merak edilen Acun Ilıcalı’nın henüz bir cevap vermediği söyleniliyor. İleriki günlerde neler olacağı merak konusu. Acun Ilıcalı sevenleri bu konuda ikiye ayrılmış durumda dört gözle gelecek yanıtı beklemekte.  

Gözler Acun’a Çevrildi !

Mustafa Sarıgül’ün bu sözlerinden sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın ise Mustafa Sarıgül’e nasıl bir cevap vereceği merak konusu oldu.

Reklamlar

Sosyal medya platformunda bu konunun çok konuşulmasından sonra Acun Ilıcalı’nın yanıtı olacak mı ya da nasıl bir cevap verecek merak ediliyor. Acun Ilıcalı sevenleri sosyal medya hesabından Acun Ilıcalı ve Mustafa Sarıgül arasında geçen bu olaya birçok yorum ve beğeni bıraktılar. Takipçilerin yarısı Mustafa Sarıgül sayesinde Acun Ilıcalı’nın güzel yerlere geldiğini savunurken, bir kısmı ise Acun Ilıcalı’nın kendi çabalarıyla bu zamanlara geldiğini söyledi. Şimdi gözler Acun Ilıcalı’nın vereceği yanıta çevrildi.

Sosyal Medya hesabından bir şey söylemeyen Acun Ilıcalı, eğer bir yanıt verecek olursa bizleri takip edip buradan haberdar olabilirsiniz.   

Faydalı olabilecek diğer içerikler

Munise Demircioğlu

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx