Makyaj

Danla Biliç Nikkie Tutorials Makyajı! | Nikkie Tutorials’a Benzemeye Çalıştım!

Danla Biliç Nikkie Tutorials Makyajı

Reklamlar

Danla Biliç, Nikkie Tutorials videosuyla harika bir makyaj yapmış. Danla Biliç’in bu şık makyajını sizler için yazdık.

Hello! Aslında çok hızlı konuşarak başlamak istiyorum ama  İngilizcem o kadar yeterli olmadığı için başlayamayacağım. Bugün karşımda iki kişi oturuyor,  biri çok sevdiğim Kuzey midir Güney midir o bir diğeri ise maalesef Arda Kofoğlu Bey. Bu videoyu da hadi bir gün de karşımda çek dedi ben de tamam dedim çekerim.  Hoş geldin Arda.  Bugün ne yapıyoruz Nikkie Tutorials’ın makyajını yapıyoruz. Ama ne yapacağım konusunda gerçekten hiçbir fikrim yok.  iki üç gündür bunu deniyorum inanın ki almadığım malzeme kalmadı. Alışverişim bin liralık oldu  gerçekten bin liralık alışveriş yaptım sırf bunun için. 

Danla Biliç
Danla Biliç
 • Bakıyorum da arka planı çalışmışsın, malzemelerini çalışmışsın.
 • Bunlar kolay şeyler alıyorsun hemen geliyorlar.  ama makyaj konusu çok sıkıntılı olmuyor. Belki biraz kilo açısından benziyor olabiliriz.  Ama neyse.
 • Sen daha zayıfsın.
 •  Evet Hayatımda ilk defa benden daha kilolu görünen birinin makyajını yapıyorum. Hadi bakalım bu sefer de ben onun kilolarına laf edeceğim.  Bu sefer kesin şey derler bana kilosu nedeniyle insanları yargılıyorsun derler  ama diyemezsiniz.
 • Ama doğruyu söyle  zayıflatan kiloları ile yargılar mısın?
 • Kilolarıyla mı?  Zayıflasam kime neler neler derim.  Kendisi çok ağır fondötenler kullandığı için o gergedan suratını bu şekilde kapattığı için ben de  kendi fondötenim kullanacağım. Açıp  videolarını izlediğiniz zaman yüzünün kıpkırmızı olduğunu görebilirsiniz.
 • Evet kırmızı bir çizgi var. Kadını aşağılıyorsun diyenler için bu aşağılamak değil  yüzünün kırmızı olduğunu söylüyorum. O gergedan suratını bu şekilde kapattığı için ben de  kendime ait olan bu ağır fondöteni kullanacağım. Only make up killer fondöten. Bu arada bu fondöten benim hani Story de yüzümü ikiye ayırıp bir bir tarafını bir bir tarafına sürdüğüm efsane fondöten.  Ben sadece ambalajını değiştirdim ve kendime uygun bir Makeup Killer şişesine doldurdum.  O yüzden onlar hala satışta mı diye sormanıza gerek yok o fondöten zaten bu fondöten.
 • Mesela Nikkie bu paleti çok seviyor.  B palet ile bir makyaj yapmaya çalışacağım muhtemelen de başarısız olacağım ama bakacağız. Hoş Gigi de de böyle söylemiştim ama sonucu görmüştük, mükemmeldi. Yeni bir concealer aldım kendime. Gösteriyim bu da yeni concealer ım. Becca concealer. Ürün çok çirkin Becca çok özür dilerim ama ürün çok kötü gerçekten. Bunu geçen hafta kullanmayı unutmuşum bu hafta her yerimi buna bulayacağım çünkü 150 lira gibi bir para verdim buna. Nars concealer. Şimdi bu beklerken göz altımda ve göz altlarıma iyice yapışırken ben saçımı ve üstümü değiştireceğim. Tamam mı?  40 lira verdim bu saça tam bir takayım da. Tamam şimdi göz makyajınız yapacağız, en sevdiğim baz.  şunu dünyada iki kişi seviyor biri Kerimcan biri Nikkie zaten. Mac Paint pot.  bunları fırça ile süreceğim gözlerimin üstüne.
 • Çok fazla  fiyattan bahsetmek istemiyorum ama  şu fırçaya da yemin ediyorum 100 küsür lira para vermişimdir zamanında.  Sadece soruyorum Mac 101 numara bu fırça,neden bir makyaj markası böyle bir fırça yapar? Maske fırçası gibi aynı,  maske fırçası olarak mı yapıldı acaba? Görüyorsunuz fırçanın nasıl olduğunu anlatmama gerek yok,  siz kendiniz görüyorsunuz.  Olabilir, maske fırçası olabilir bu.  Şimdi Nikkie nin en sevdiği palet ile başlıyoruz,  Huda Beauty palet. Burada bir renk var turuncu gibi kiremit rengi gibi onu alıyorum. Tamamdır  ben bu işi çözdüm.  dedim ki Arda dedim bak ilk aylarda da Nikkie  diye bir kadın var böyle payetli kumaşlar falan asıyor sürekli. 
 • Madem makyajlarım hep aynı hani değişemiyorum bari dedim bu arka planı değiştirelim. Bana dedi ki köylü müsün sen vizyonsuz musun!  Diyorum ki Nikkie Tutorials yani ne köylülüğü hala diyor sen nasıl bir vizyonsuzsun. İşte diyor biz senin arkanda şömine bile koyduk.  Sonra gittim bu payetli şeyden AliExpress’ten sipariş verdim koydum arkama. Bugün diyor ki bunun her renginden sipariş verelim mi?  Bunun da üstüne yani şuralarımıza şöyle eden diye bir renk var  nasıl okunuyor bilmiyorum bundan alıyoruz.
 • Şimdi bu gözümün üstündeki iki farklı farı da temiz bir fırça ile karıştırıyorum.Şimdi bir eyeliner çekeceğim. Eyeliner ım da tabi ki bu öve öve bitiremediğim Flormar suya dayanıklı mat eyeliner. Flormar Matte Waterproof diplenir.  Bak doğru yoldayım bence. Dur şimdi sim koymuş şuralara. Evet ben de köşelere biraz siyahlık ekliyim. Gözümüzün altına amber geçiyoruz. Biri geçen şey yazmış, tweet düştü önüme. Hani tweet düştü dediğim çok ileri seviyede bir durum değil ben Danla diye yazınca çıktı bu.
 • Biri şey yazmış Danla Biliç e biri beauty blenderını ıslatıp kullanması gerektiğini anlatsın. Cevabını tahmin et, sana ne. İstediğim şekilde kullanırım ister ıslak ister kuru. Her yer benim. Kontür yapayım biraz, kontür için de Rihanna cığımın Fenty Beauty kontörünü kullanıyorum. Ama bak Fenty dağılmıyor. Kyle nin ürünleri nerede satılıyor, Dubai de var mı? Ama yok onlar sadece online satılıyor. Bana diyor ki Dubai Planı yapıyoruz akşam WhatsApp’tan,  bana dedi alacağım biletleri Business class sen de Otel ayarla dedi. Bilet de kişi başı on bin lira falan kişi başı on on beş bin civarında. 4 kişi gidince kırk bin lira zaten. Meğer çakalın milleri varmış. İki bin liraya alıyormuş dört tane bileti. 
 • Sonuç olarak seni business ile götür müyor mu yani sonuç olarak?
 • Aynen öyle ben öyle götürüyorum
 • Sen uçakları al o otelleri alsın
 • Hayır
 • Hayır çok güzel bir fikir buldum. Sen biletleri al, ben oteli ödeyeyim. O zaman far sürüyim hangi farı sürsem acaba. Geldik en can alıcı kısmına Nickie nin en sevdiği şey highlighter. Nars Copacabana highlighter. Yetmez, ben en iyisi Becca ile devam ediyim. Dünyanın en güzel highlighterı tabi benimkilerden sonra. Duymamışlardır diye tekrar söylemek istiyorum Arda’nın peki şey demesi burada; fotoğrafı açmış Danla bak şurasına highlighter sürüyor diyor. Seni mi kıracağım ben de burnumun üzerine sürerim. Ama o ışıktan mı öyle çıktı acaba. Küçücük burnuma bak kocaman oldu. 
 • E Nikkie nin öyle zaten, Nikkie ye benzemeye çalışıyorsun.
 • Yok artık küçücük burnu var kadının. Nerede benim make up favorilerim. . Bu da Flormar için seçtiğim favorilerden 05 numara likit ruj. Flormar etkinliğindeyim, İstinye Park ana baba günü. Duyan katılan herkese öncelikle çok teşekkür ederim çünkü beni mahcup etmediniz. Neyse storylere bakıyorum milletin beni etkiletlediği… Bir çocuk var hatırlıyorum çocuğu da görmüştüm. Çocuk kalkmış gelmiş, sıraya da girmiş beklemiş sıra da en az yarım saat sürüyor bu arada, beni çekmiş. Ve üstüne ne yazsa iyi selam Dana! Niye geldin o zaman? Bunu çekmeye gelmiş! Küçük on beş on altı yaşlarında tam dövmelik yani işte böyle. Bunu denk getireceksin mahalle arasında bir yerde. Tabi böyle bir şey yapmam ben. Ama birileri yapabilir, bir gün birilerinin başına bir yerlerde bir şeyler gelebilir de ben susuyorum.

Bence makyaj inanılmaz benzedi. Bir videonun daha sonuna geldik. 

Reklamlar

-Danla bir şey söyleyeceğim, haftaya şey mi çeksek. Haftaya dediğim de cuma günü aslında bugün çarşamba zaten. İki gün sonra düğünlerde koca arayan kız makyajı mı çeksek? Çünkü tam düğün mevsimleri de başlıyor hazır. 

-Hayır hayır benim aklımda daha güzel bir şey var tam benlik. Böyle yasak aşk yaşayan makyajı mı çeksek. Yani sonuçta, ben yine mütevazı davranıyorum Nikkie kadar asla yetenekli bir insan olmadım, olmamam da. Ama sonuçta kahverengi bir makyaj yapmadım. Bu arada videoyu kapatmadan önce Flormar da sizin için hazırladığım paketin indirimli linkini aşağı koydum. Mağazalarda da online sitelerde de hala satışlar devam ediyor.

Tekrar söyliyim ne olur ürünleri tek tek almayın, çünkü tek tek aldığınızda indirim geçerli olmuyor. Çünkü tek tek almış hatta makyaj çantasını da almamış olanlar var. Tek tek almayın alacaksanız hepsini alın hem de 110 dan 75 e düşüyor öyle olunca. Videoyu kapatma zamanı Cuma günü görüşürüz. Artık yasak aşk makyajı mı çekeriz düğünlerde koca arayan kız makyajı videosu mu çekeriz bakalım. Hatta siz aşağı yorumlara yazın en iyisi. Cuma günü bilemiyorum artık hangi videoyu çekeriz. Ama kötüyüm yazmayın olur mu bıktım! Hadi görüşürüz. 

Ayrıca bakınız: Danla Biliç Kimdir?

Reklamlar

Nikkie Tutorials Makyajı! | Nikkie Tutorials’a Benzemeye Çalıştım! Danla Biliç Videosu

Danla Biliç’in videosunu yazdığımız yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Danla Biliç | Sevdiğim Markalarla Makyaj Maybelline adlı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Selma Ulusoy

9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx