Magazin

Demet Evgar kimdir? Kaç yaşında? Eşi kim? Filmleri?

Reklamlar

Demet Evgar kimdir? Demet Evgar Alev Alev dizisinde ki oyunculuğu ile seyirciler tarafından yine tam puan aldı. Güzel oyuncunun oyunculuğu ile sosyal medyada sevenleri tarafından kendisinden çok sık ettirdiği gibi rollerinin içinde yaşıyor gibi canlandırması ile de her projesinde sevenleri tarafından destekleniyor ve takdir edilmektedir.

Başarılı, güzel ve genç oyuncu son projesi ile de kendisinden çok söz ettirerek sevenleri başarılı oyuncu Demet Evgar biyografisi çok araştırılan konulardan olmuştur. Demet Evgar kimdir? Kaç yaşında? Boyu ve kilosu kaçtır? Aslen nereli? Oynadığı diziler? gibi bir çok konuyu yazımızın devamında cevaplarını bulacaksınızdır.

Demet Evgar kimdir?
Demet Evgar kimdir?

Demet Evgar kimdir?

Son olarak Show TV ekranlarının beğenilen dizisi Alev Alev de Cemre karakterine hayat veren başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu Demet Evgar 19 Mayıs 1980 tarihinde Manisa’da dünyaya gelmiştir. Dizi ve sinema oyuncusu olan başarılı isim aslen Arnavut kökenlidir. 17 yaşındayken Afsem tiyatrosunda oyunculuğa başlayan başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı bölümünde Tiyatro Bölümünü bitirerek bu alanda eğitim almıştır.

Reklamlar

Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu konservatuar eğitimi aldığı sırada “Tiyatro Kılçık” adında bir topluluk kurarak bu toplulukta hem oyunlarda rol almış hem de oyun yazarlığı yapmıştır. Birçok tiyatro oyununda rol alan başarılı oyuncu hala bu çalışmalarına devam etmektedir. 2009 senesinde ise Cimri oyununda Elise karakterini canlandıran başarılı isim burada göstermiş olduğu oyunculuk yetenekleriyle 8. Tiyatro Ödülleri ödül töreninde “Yılın kadın oyuncusu” seçilmiştir.  Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu Aslı ile Kerem, Bütünün Çocuklarım, Güneşi Gördüm gibi birçok yapımda rol almıştır.

Yıldızının parladığı nokta ise Star TV’de yayınlanan Bir erkek Bir kadın televizyon dizisinde hayat verdiği Zeynep karakteri ile olmuştur. Son olarak 2021 yılında Show TV ekranlarında yayınlanan Alev Alev dizisinde Cemre karakterine hayat veren başarılı isim dizinin final yapması ile birlikte buradan ayrılmış ancak yeni bir çalışmada olmadığını dile getirmemiştir.  Uzun zamandır merak edilen bir diğer detay ise başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun hayatında birisinin olup olmadığı oldu. Kişileri sık sık arama motorlarında daha önce evlendi mi? Çocuğu var mı gibi sorular sormaya başladılar. Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu henüz hiçbir evlilik gerçekleştirilmemiştir. Ancak uzun süredir birliktelik yaşadığı Levent Babataş ile hala aşk yaşamaktadır.

Demet Evgar kaç yaşında?

Oyunculuğu kadar güzelliği ile de ön planda olan başarılı isimin takipçilerinin bir diğer merak ettiği konu ise ünlü oyuncunun yaşı oldu. 19 Mayıs 1980 yılında dünyaya gelen başarılı oyuncu 42 yaşında.

Demet Evgar aslen nereli?

Arnavut taraflarından göç edip Manisa’ya yerleşen ailesinden beri başarılı oyuncu yaşamına İstanbul’da devam etmektedir.

Reklamlar

Demet Evgar hangi burç?

19 Mayıs 1980 yılında dünyaya gelen başarılı oyuncunun takipçilerinin bir diğer merak ettiği konu ise başarılı isimin hangi burç olduğu oldu. 19 Mayıs 1980 yılında dünyaya gelen başarılı oyuncu aynı zamanda bir Boğa burcu kadını.

Demet Evgar’ın boyu ve kilosu?

Oyunculuğu ile göz dolduran düzgün fiziği ile de yürek hoplatan bir çok gencin yüreğinde yer edinen Evgar, İnstagram paylaşımları ile magazin gündemine oturdu. Takipçileri sık sık güzelin boyu ve kilosunu sorar oldular. Bizler sizin için araştırdık bulduk. 1.63 uzunluğunda olan güzel oyuncu 53kg ağırlığında.

Demet Evgar kimdir?
Demet Evgar kimdir?

Demet Evgar evli mi?

Başarılı sosyal medya fenomeni isimin takipçileri sık sık arama motorlarında oyuncu güzelin evli olup olmadığını sorar hale geldiler. Başarılı oyuncu daha önce hiç evlenmemiştir. Ancak uzun süren bir birlikteliği vardır.

Demet Evgar’ın sevgilisi mi var?

Uzun zamandır merak edilen bir diğer detay ise başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun hayatında birisinin olup olmadığı oldu. Kişileri sık sık arama motorlarında daha önce evlendi mi? Çocuğu var mı gibi sorular sormaya başladılar. Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu henüz hiçbir evlilik gerçekleştirilmemiştir. Ancak uzun süredir birliktelik yaşadığı Levent Babataş ile hala aşk yaşamaktadır.

Demet Evgar’ın çocuğu var mı?

Başarılı sosyal medya fenomeni isimin takipçileri sık sık arama motorlarında oyuncu güzelin Çocuğu olup olmadığını sorar hale geldiler. Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun henüz çocuğu yoktur. Ancak uzun süren bir birlikteliği vardır.

Demet Evgar kimdir?
Demet Evgar kimdir?

Demet Evgar hamile mi?

Uzun zamandır merak edilen bir diğer detay ise başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun hayatında birisinin olup olmadığı oldu. Levent Babataş ile hala aşk yaşayan başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu hakkında bir çok farklı iddiaların ortaya atılması ile birlikte hamile mi? Sorusu da sık sık sorulur oldu. Başarılı sosyal medya fenomeni isim hamile değildir.

Demet Evgar’ın mesleği ne?

Sosyal medya dünyasının başarılı isimleri arasında ilk sıralarda yer alan başarılı İnstagram içerik üreticisi Evgar, şuan oyunculuk kariyerinde zirve noktalardadır.

Demet Evgar’ın yer aldığı dizi ve filmler

Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu Aslı ile Kerem, Bütünün Çocuklarım, Güneşi Gördüm gibi birçok yapımda rol almıştır. Yıldızının parladığı nokta ise Star TV’de yayınlanan Bir erkek Bir kadın televizyon dizisinde hayat verdiği Zeynep karakteri ile olmuştur.

Son olarak 2021 yılında Show TV ekranlarında yayınlanan Alev Alev dizisinde Cemre karakterine hayat veren başarılı isim dizinin final yapması ile birlikte buradan ayrılmış ancak yeni bir çalışmada olmadığını dile getirmemiştir. 

 • Alev Alev (Cemre) (TV Dizisi)
 • Avlu (Deniz Demir) (TV Dizisi)
 • Sofra Sırları (Neslihan) (Sinema Filmi)
 • Aşkın Gören Gözlere İhtiyacı Yok (Handan Soylu) (Sinema Filmi)
 • Aile Arasında (Solmaz) (Sinema Filmi)
 • Vatanım Sensin (Kara Fatma) (TV Dizisi)
 • Yok Artık (Ceyda) (Sinema Filmi)
 • Kötü Kedi Şerafettin (Misket (ses)) (Sinema Filmi)
 • Sen Aydınlatırsın Geceyi (Yasemin) (Sinema Filmi)
 • Cast-ı Olan mı Var (Kısa Film)
 • Başlangıç (Duygu) (Kısa Film)
 • Vay Arkadaş (Nil) (Sinema Film)
 • Yahşi Batı (Suzan Van Dyke) (Sinema Filmi)
 • Masumlar (Başak) (TV Dizisi)
 • Güneşi Gördüm (Havar) (Sinema Filmi)
 • 1 Erkek 1 Kadın (Zeynep) (TV Dizisi)
Demet Evgar kimdir?
Demet Evgar kimdir?
 • Gençlik Başımda Duman (TV Dizisi)
 • Karanlıkta Makyaj (Seslendirme ) (Sinema Filmi)
 • Erkekler Ağlamaz (Zeynep) (TV Dizisi)
 • Bir Demet Tiyatro (Şermiye) (TV Dizisi)
 • Emret Komutanım (Üsteğmen Çiğdem) (TV Dizisi)
 • Beyza’nın Kadınları (Beyza Türker) (Sinema Filmi)
 • Banyo (Hülya) (Sinema Filmi)
 • Bütün Çocuklarım (Eyşan Kıroğlu) (TV Dizisi)
 • Çınaraltı (Nilüfer) (TV Dizisi)
 • Yuvam Yıkılmasın (Hülya)
 • Aslı İle Kerem (Yeliz) (TV Dizisi)
 • Tatlı Hayat (Defne) (TV Dizisi)

Demet Evgar’ın aldığı ödüller

2009 senesinde ise Cimri oyununda Elise karakterini canlandıran başarılı isim burada göstermiş olduğu oyunculuk yetenekleriyle 8. Tiyatro Ödülleri ödül töreninde “Yılın kadın oyuncusu” seçilmiştir.  Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun aldığı bu ödül tek değildir. Kariyerine bir çok başarı ekleyen oyuncu bir çok ödül almıştır.

Demet Evgar ne kadar kazanıyor?

Alev Alev dizisinde hayat verdiği Cemre karakteri ile de magazin gündeminde uzun bir dönem konuşulan ünlü sosyal medya fenomenin takipçilerinin bir diğer merak ettiği önemli konu ise ünlü sosyal medya fenomenin ne kadar kazandığı oldu? Bizler de siz değerli takipçilerimiz için bu konuyu araştırdık ne yazık ki kayda değer bilgilere ulaşamadık.

Demet Evgar telefon numarası?

Takipçilerinin bir diğer merak ettiği önemli konu ise ünlü sosyal medya fenomenin telefon numarasının ne olduğu oldu. Bizler de siz değerli takipçilerimiz için bu konuyu araştırdık ne yazık ki kayda değer bilgilere ulaşamadık.

Demet Evgar Alev Alev

Alev Alev dizisinde hayat verdiği, Cemre karakteri ile dikkatleri üzerine çeken başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun dizisinden set arkadaşı Berkay Ateş ile sohbeti!

Demet Evgar Aile Arasında

Alev Alev dizisinde hayat verdiği, Cemre karakteri ile dikkatleri üzerine çeken başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu aynı zamanda Aile Arasında sinema filminde de rol aldı!

Demet Evgar Ali Atay

Alev Alev dizisinde hayat verdiği, Cemre karakteri ile dikkatleri üzerine çeken başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu kendisi gibi oyuncu olan Ali Atay ile Sen Aydınlatırsın Geceyi yapımında rol aldılar.

Demet Evgar Farketmeden

Sosyal medya dünyasının gözde isimlerinden birisi olan oyuncu güzel Evgar sesi ile de büyüledi.

Demet Evgar İnstagram

İnstagram hesabında temedagve hesabıyla paylaşımını yaptığı postlarla ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken Evgar’ın instagram da ise 1.5M takipçiye sahip.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Masumlar Apartmanı Ege ( Emir Özden) kimdir? hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle
Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx