Magazin

Duygu Atıl ( Lylo ) kimdir? Twitch bıraktı mı?

Reklamlar

Fenomenlerin ilgi çekici hayatlarına yer verdiğimiz “Magazin” kategorimizin yeni konuğu Duygu Atıl ( Lylo ) olacak. Lylo hakkında o kadar çok merak edilen konu var ki derlememiz biraz zaman aldı ancak tüm detayları ile Duygu Atıl ( Lylo ) kimdir, nerelidir, sevgilisi var mı gibi en çok merak edilen soruların yanı sıra yaş, boy, kilo gibi kişisel bilgilerini de bu içerikte en kapsamlı hali ile sunacağız.

Duygu Atıl (Lylo) Kimdir? Kısaca

Öncelikle kendisine “Live Your Life Online” kısaltması olarak Lylo denildiğini belirtelim. Bu onun Twitch’te nick name olarak kullandığı isimdir. Duygu, ekim 1997 İzmir doğumlu ve hala doğduğu şehirde yaşamını sürdürmektedir. Eğitim hayatı Ege Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümünde halihazırda devam ediyor. 2017 yılında CS GO ile yayın yapmaya başladığı Twitch serüveni sonrasında LOL gibi oyunlarla devam etmiş ve genellikle geceleri yayın açıp gündüzleri ise eğitimine ayırmaktadır. Twitch platformunda Lylo kullanıcı ismi ile tanınan başarılı sosyal medya fenomeni güzel 2 yıldır yer aldığı Twitch platformunu yarıda bırakma kararı aldı. 18 Ekim 1997 yılında İzmir’de dünyaya gelen genç yayıncı sosyal medyayı bırakması ile sevenlerini üzdü.

2017 yılından itibaren yayınlara başlayan başarılı ise yaşamış olduğu İfşa olayı nedeni ile sosyal medya platformlarından bir sürü uzaklaşır çağını ancak tamamen bırakmadığını toparlanıp geri döneceğini dile getirmiştir. Eski erkek arkadaşı tarafından sızdırılan görüntüler çok kısa süre içerisinde tüm platformlarda da ilk sıralarda yer almaya başlamış ve başarılı sosyal medya fenomeni güzelin duygusal manada çöküşüne neden olmuştur.

Reklamlar

Duygu Atıl’ın Twitch kanalını kapattı ve şu anda yayıncı değil bu karara varmasında etkili olan detaylara aşağıda ki videodan bakabilirsiniz.

Lylo İfşa resim ve videolarının internet ortamına düşmesi neticesinde yayıncılığı bıraktı.

Duygu Atıl ( Lylo ) twitch bıraktı mı?

Şu anda twitch yada farklı herhangi bir sosyal platformda yayıncılık yapmıyor.

Duygu Atıl ( Lylo ) twitch’i neden bıraktı?

Kendisine ait özel içerikli video ve görsellerin internet ortamında yer alması üzerine yayıncılığı bırakmıştır.

Reklamlar

Duygu Atıl ( Lylo ) kaç yaşında?

Kendisi 1997 doğumlu ve 2024 yılı itibarı ile 27 yaşındadır.

Duygu Atıl ( Lylo ) nereli?

Kendisi doğma büyüme İzmir’lidir.

Duygu Atıl hangi burç?

18 Ekim 1997 yılında İzmir’de dünyaya gelen genç yayıncı hakkında merak edilen bir diğer detay ise hangi burç olduğu oldu. Başarılı sosyal medya fenomeni güzel Terazi burcudur.

Duygu Atıl’ın boyu ve kilosu?

Düzgün fiziği ve güzelliği ile sevilen ünlü Twitch yayıncısı hakkında merak edilen bir diğer detay ise boyu ve kilosu oldu. Başarılı fenomen boy ve kilo bilgisini paylaşmadığı için ne yazık ki bu bilgiyi payalaşmıyoruz.

Duygu Atıl ne oldu?

Başarılı sosyal medya fenomeni hakkında çıkan ifşa haberlerinden sonra Atıl Twitch platformundan bir süre uzak kalacağını dile getirdi. İki sene boyunca Twitch platformunda yer alan genç fenomen uygunsuz kendi izni dışında yayılan ifşaları hakkında sosyal medya hesabından açıklama yaptı!

Duygu Atıl ifşa hakkında açıklama

Başarılı sosyal medya fenomeni hakkında çıkan ifşa haberlerinden sonra Atıl Twitch platformundan bir süre uzak kalacağını dile getirdi. İki sene boyunca Twitch platformunda yer alan genç fenomen uygunsuz kendi izni dışında yayılan ifşaları hakkında sosyal medya hesabından açıklama yaptı!

Duygu Atıl öldü mü?

Twitch platformunda yapmış olduğu yayınlar ile tanınan genç fenomen ölmemiştir.

Duygu Atıl sevgilisi

Sosyal medya dünyasında Lylo kullanıcı ismiyle tanınan Twitch yayıncısı Atıl hakkında merak edilen bir diğer detay ise başarılı fenomen güzelin hayatında birisinin olup olmadığı oldu. Başarılı fenomen Duygu’nun şuan hayatında kimsenin yer almadı bilgisine ulaştık.

Lylo Ekşi

Kasıntı olmadan, rahatını bozmadan, olduğu gibi yayın yapan birisi. böyle rahat takılan insanları seviyorum. Rahatını bozma lylocum. İnsanların gözüne girmek için kasıntı takılan tiplerden olmadığın için eleştiriliyorsun. 

Buraları okuyorsa diye yazıyorum sakın umudunu yitirme, her şey tekrar yoluna girecek. Bir aptalın hayatını karartmasına izin verme. Burada yazan 2 yüzlü insanlara da bakma, sözlük ahalisinde 10 kişiden 8i bu tarz bir şey yapmıştır. İnsan olarak sevdiklerimizle paylaşıma girmemiz kadar doğal bir şey yok. Yanlış kişiye güvenmiş olabilirsin, bu durum ismini lekeledi diyenler olabilir. Kulak asmamaya çalış unutma kendi etiketini sen belirlersin. Bu yapılan şeyin büyümesine gerek link paylaşarak gerek dalga geçerek katkıda bulunan insan bozuntuları. size sadece acıyorum ve vicdanınızla baş başa bırakıyorum.

Sosyal medya hesapları

Sosyal medya dünyasının eşsiz isimlerinden birisi olan Lylo’ya ulaşabileceğiniz sosyal medya hesaplarını sizler için derledik.

Duygu Atıl İnstagram

 İnstagram hesabında paylaşımını yaptığı postlarla ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken sosyal medya fenomeni instagram platformunda ise 305 Bin takipçisi mevcut.

  • İnstagram

Duygu Atıl Youtube

7 Eylül 2017 tarihinde açtığı Youtube kanalı ile özgün içeriklerini tüm dünya ile paylaşmaya başlayan Lylo’nun şuan bu platformda 80B abonesi oldu bile.

  • Youtube

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Zeynep Demirhan hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

1 Yorum
Eski
Yeni Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle
Reklamlar
Başa dön tuşu
1
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx