Magazin

Edip Tepeli kimdir? Edip Tepeli bakın kimle evli?

Reklamlar

Edip Tepeli, 8 Nisan 1989 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiş Türk dizi sinema ve tiyatro oyuncusudur. Sefirin Kızı dizisinde Kavruk karakteri ile yıldızını parlatan edip tepeli şimdilerde ATV ekranlarında yayınlanan Destan dizisinde Batuga Tegin karakterin hayat vermektedir. 2017 yılında kendisi gibi oyuncu olan Ayşecan Tatari ile New York’ta evlenen Edip Tepeli hakkında merak edilen pek çok detay bulunmaktadır. Edip Tepeli kaç yaşında? Edip Tepeli eşi kim? Merak ettiğiniz bütün soruların cevaplarını sizler için araştırdık ve yazımızda derledik

Edip Tepeli kimdir?

18 Nisan 1989 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen Edip Tepeli, Türk dizi, sinema ve tiyatro oyuncusudur. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümünden mezun olduktan sonra şehir tiyatrolarında da eğitim alan Edip Tepeli, 2014 yılından bu yana aktif olarak oyunculuk yapmaktadır.

Ekranlara ilk defa 2014 yılında yayınlanan Kurt Seyit ve Şura dizisi ile merhaba diyen Tepeli,  2017 yılında Yıldızlar Şahidim dizisinde Harun karakterine hayat verdi. Aynı yıl içerisinde Seni Kimler Aldı yapımında Sinan karakterini canlandıran Edip Tepeli, 2017 ile 2018 yılları arasında ise Hayati ve Diğerleri adlı yapımda Üzeyir Hilmi karakterine hayat verdi.

Reklamlar
Edip Tepeli kimdir? Edip Tepeli bakın kimle evli?
Edip Tepeli kimdir? Edip Tepeli bakın kimle evli?

2019 ile 2021 yılları arasında Star TV ekranlarında yayınlanan Sefirin Kızı dizisinde Kavruk Ömer karakteri ile ekran karşısına çıkan edip Tepeli burada göstermiş olduğu üstün oyunculuk performansı ile izleyiciden tam not almıştır. 2018 yılında Yaşamayanlar adlı internet dizisinde Şişman karakterine hayat veren edip Tepeli 2010 yılında Eyvah Eyvah adlı sinema filminde Garson karakterini canlandırmıştır.

2017 yılında yeni başlayanlar için hayatta kalma sanatı isimli sinema filminde Kayra karakterine hayat veren Edip Tepeli, aynı zamanda yıllardır tiyatro oyunlarında da yer almaya devam etmektedir. Başarılı oyuncu 2021 yılından bu yana ATV ekranlarında yayınlanan Destan dizisinde Batuga karakterine hayat vermektedir.

Şimdilerde ATV ekranlarında yayınlanan Destan dizisinde Batuga karakterine hayat veren Edip Tepeli, 2017 yılında kendisi gibi oyuncu olan Ayşecan Tatari ile New York’ta Dünya evine girmiştir. Gözlerden uzak sakin bir hayat yaşayan çiftin 2020 yılında ise Müjgan Tepeli adını kızları dünyaya gelmiştir

Edip Tepeli kaç yaşında?

18 Nisan 1989 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen Edip Tepeli, 32 yaşındadır.

Reklamlar

Edip Tepeli aslen nereli?

1989 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen Edip Tepeli’nin aslen İzmirli olduğu düşünülmektedir.

Edip Tepeli hangi burç?

18 Nisan 1989 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen Edip Tepeli, Koç burcudur.

Edip Tepeli boyu ve kilosu

Başarıları ile kısa zamanda yükselen Edip Tepeli, 1.80 boyunda 75 kilodur.

Edip Tepeli mesleği

İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümünden mezun olduktan sonra şehir tiyatrolarında da eğitim alan Edip Tepeli, 2014 yılından bu yana aktif olarak oyunculuk yapmaktadır.

Edip Tepeli dizileri

18 Nisan 1989 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen Edip Tepeli, Türk dizi, sinema ve tiyatro oyuncusudur. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümünden mezun olduktan sonra şehir tiyatrolarında da eğitim alan Edip Tepeli, 2014 yılından bu yana aktif olarak oyunculuk yapmaktadır. Ekranlara ilk defa 2014 yılında yayınlanan Kurt Seyit ve Şura dizisi ile merhaba diyen Tepeli,  2017 yılında Yıldızlar Şahidim dizisinde Harun karakterine hayat verdi. Aynı yıl içerisinde Seni Kimler Aldı yapımında Sinan karakterini canlandıran Edip Tepeli, 2017 ile 2018 yılları arasında ise Hayati ve Diğerleri adlı yapımda Üzeyir Hilmi karakterine hayat verdi.

2019 ile 2021 yılları arasında Star TV ekranlarında yayınlanan Sefirin Kızı dizisinde Kavruk Ömer karakteri ile ekran karşısına çıkan edip Tepeli burada göstermiş olduğu üstün oyunculuk performansı ile izleyiciden tam not almıştır. 2018 yılında Yaşamayanlar adlı internet dizisinde Şişman karakterine hayat veren edip Tepeli 2010 yılında Eyvah Eyvah adlı sinema filminde Garson karakterini canlandırmıştır. 2017 yılında yeni başlayanlar için hayatta kalma sanatı isimli sinema filminde Alman karakterine hayat veren Edip Tepeli, aynı zamanda yıllardır tiyatro oyunlarında da yer almaya devam etmektedir. Başarılı oyuncu 2021 yılından bu yana ATV ekranlarında yayınlanan Destan dizisinde Batuga karakterine hayat vermektedir.

  • 2021 Destan (Batuga Tegin) (TV Dizisi)
  • 2019 Sefirin Kızı (Kavruk Ömer) (TV Dizisi)
  • 2018 Yaşamayanlar (Şişman) (TV Dizisi)
  • 2017 Hayati ve Diğerleri (Üzeyir) (TV Dizisi)
  • 2017 Yıldızlar Şahidim (Harun) (TV Dizisi)
  • 2017 Yeni Başlayanlar İçin Hayatta Kalma Sanatı (Sinema Filmi)
  • 2017 Seni Kimler Aldı (Sinan) (TV Dizisi)
  • 2014 Kurt Seyit ve Şura (TV Dizisi)
Edip Tepeli kimdir? Edip Tepeli bakın kimle evli?
Edip Tepeli kimdir? Edip Tepeli bakın kimle evli?

Destan Batuga Tegin kimdir?

Geçmişteki Türk tarihini anlatan Destan dizisinde Gök Hanlığının eksik, eli tutmaz, ayağa koşmaz, sesi çıkmaz Tegin’inin günü geldiğinde devletini yeniden kurtarmak adına 15 yıl boyunca sessiz kaldığı ve sakat muamelesi yaptığı hanlığını kurtarmak için yeniden harekete geçer. Batuga kurgu bir karakterdir ancak dizide tarihteki olaylar baz alınarak kurgulanmıştır.

Edip Tepeli evli mi?

Şimdilerde ATV ekranlarında yayınlanan Destan dizisinde Batuga karakterine hayat veren Edip Tepeli, 2017 yılında kendisi gibi oyuncu olan Ayşecan Tatari ile New York’ta Dünya evine girmiştir. Gözlerden uzak sakin bir hayat yaşayan çiftin 2020 yılında ise Müjgan Tepeli adını kızları dünyaya gelmiştir

Edip Tepeli eşi kim?

Başarılı oyuncu Edip Tepeli, kendisi gibi oyuncu olan Ayşecan Tatari ile evlenmiştir.

Edip Tepeli kimdir? Edip Tepeli bakın kimle evli?
Edip Tepeli kimdir? Edip Tepeli bakın kimle evli?

Edip Tepeli İnstagram adresi

İnstagram profilinde güncel olarak 233 gönderi ve 188 bin takipçi bulunmaktadır. Her gün daha fazla kişiye ve geniş kitlelere ulaşmaya devam eden oyuncunun İnstagram adresini aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz

Edip Tepeli İnstagram adresi https://www.instagram.com/ediptepeli/?hl=tr

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Safa Sarı kimdir? Safa Sarı nereli?  hakkındaki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx