Cilt Bakımı

Cilt Yenileyici Krem Eczane Ürünleri

Reklamlar

Cilt yenileyici krem, cildi özellikle gece boyunca onaran ve yenileyen özellikler gösterir. Yaşlanma karşıtı olan bu cilt yenileyici kremler genel olarak cildin sağlığını iyileştirir.  Epidermisi uçtan uca tutmak için iyi bir nemlendiriciyle başlayarak bir cilt bakımı rutinine sahip olmanın çekiciliğini biliyoruz. Bu yüzden cilt yenileyici krem eczane ürünleri ile ilgili önerilerimiz var.

Uyarı
İlaç Satışı İnternet Sitelerinden Yapılamaz. İlaçlar Sadece Eczanede Satılır. Bu yazı sadece bilgilendirme amacıyla yazılmıştır.

Olay Active Hydrating Beauty Fluid Lotion

Karma cildinizde bütün gün iyi çalışan Olay Active Hydrating Beauty Fluid Lotion, asla tahrişe neden olmaz ve o kadar harika bir nemlendirme sağlar ki kullanan insanlar cildinin gün boyu nemli ve sağlıklı kalmasını sağlar.

İyi bir nemlendirici, herhangi bir iyi cilt bakım rejiminin temel taşıdır ve neyse ki, yukarıda bahsedilen Olay seçeneği, kullananların en sevdiği tek eczane yaşlanma önleyici krem ​​değildir. İleride, bütçenize zarar vermeden cildinizin taze görünmesini sağlamak için tasarlanmış daha yüksek puanlı yaşlanma karşıtı kremlere göz atın.

Reklamlar
RoC Retinol Correxion Deep Wrinkle Night Cream
RoC Retinol Correxion Deep Wrinkle Night Cream

RoC Retinol Correxion Deep Wrinkle Night Cream

Bu retinol kremi, hayranlarına göre gerçekten işe yaradığı için, eleştirilerde rafa kalkmaya devam eden bir eczane ürünüdür. Bu kremi beş yıldızlı puana sahip olan ve üç binden fazla Amazon yorumcusuna sorun. Kullanıcılar, bu kremi genel olarak koyu lekeleri eşitleme ve akneden arta kalan şiddetli izlerin görünümünü yumuşatma konusundaki işlevinden bahsediyorlar.

Neutrogena Rapid Wrinkle Repair Retinol Regenerating Cream

Bu cilt yenileyici krem, tescilli bir glikoz kompleksi ve hyaluronik asit ile birlikte stabilize retinol kullanarak yavaş salınan retinolü cilde dağıtır. Kaz ayakları da dahil olmak üzere var olan kırışıklıkları giderirken yenilerinin oluşmasını da engeller.

Olay Regenerist Micro-Sculpting Cream

Olay, eczane cilt bakım markalarının en iyisidir. Tüm teklifleri arasında, bu yaşlanma karşıtı krem ​​şu anda en ünlüleri arasındadır. Anında nemlendirilmiş ve canlı bir görünüm için B3 vitamini, amino peptitler, hyaluronik asit ve antioksidanlar gibi her türlü canlı içerikle aşılanmıştır. Bu kremin yüzünüzü yağlı göstermeden veya sıkışık bırakmadan bu kadar büyük nem vermesi harikadır.

No7 Lift & Luminate Triple Action Day Cream SPF 30

Bu gündüz kremi, geniş spektrumlu SPF korumasıyla güneşin olumsuz etkilerini engellemekle kalmaz, aynı zamanda cildi hyaluronik asit ve ebegümeci ile nemlendirir, aydınlatır ve C vitamini ile daha da fazla güneş koruması sunar.

Reklamlar
L'Oréal Revitalift Triple Power Anti-Aging Moisturizer
L’Oréal Revitalift Triple Power Anti-Aging Moisturizer

L’Oréal Revitalift Triple Power Anti-Aging Moisturizer

Yaşlanma karşıtı nemlendirici krem listemizde üst sıralarda… Bu yaşlanma karşıtı retinol yüz kremi, sadece bir haftada birden fazla yaşlanma belirtisini ele alır. Kırışıklıkları azaltır, hatları yeniden sıkılaştırır, cildi aydınlatır, cilt pürüzlerini düzeltir ve daha genç görünen bir cilt için derinlemesine nemlendirir.

Retinollü nemlendirici olan bu krem en çok önerilen üç bileşenle formüle edilmiştir: Pro retinol, hyaluronik asit ve C vitamini. Pro retinol kırışıklıkları azaltır ve cildi sıkılaştırır. Hyaluronik asit cildi nemlendirir ve dolgunlaştırır. C vitamini parlaklığı artırır ve tonu eşitler.

Cildinize, cildinizi nemli ve sağlıklı tutmak için gerekli nemi sağlamak için Revitalift kırışıklık karşıtı retinol gece kreminden günlük bir doz nemlendirici aşılayın.

Bu yoğun kremi iyice emilene kadar pürüzsüz hale getirin. Yüz ve boyun için gündüz veya gece kremi olarak kullanın. Yüz için bu retinol kremi cilt dokusunu gözle görülür şekilde pürüzsüzleştirdiği için makyaj altında iyi durur ve bir astar olarak kullanılabilir.

L’Oréal Revitalift Triple Power Under-Eye Treatment

Bu krem, düşük bir fiyat etiketi ile geliyor, ancak yine de iş anlamına geliyor. Serbest radikallere karşı koruma sağlamak ve cildi derinlemesine nemlendirmek için koenzim Q10 adı verilen bir antioksidan, E vitamini ve beta-karoten kullanarak erken yaşlanmaya karşı koruma sağlar.

L’Oréal Revitalift Triple Power Under-Eye Treatment, göz çevresindeki kırışıklıkları gözle görülür şekilde azaltır, şişkinliği giderir ve cildi aydınlatır.

Bu yaşlanma karşıtı göz kremi, dermatologlar tarafından önerilen pro-retinol, hyaluronik asit ve c vitamini olarak en iyi üç bileşenle formüle edilmiştir.

Kullanımdan sonra cilt daha yumuşak, pürüzsüzleşir ve yirmi dört saat boyunca nemlenir. Bir hafta sonra gözle görülür şekilde kırışıklıkları azaltır, cildi sıkılaştırır ve parlatır.

Metal uçlu aplikatörlü lüks dokumuz hızla emilir, yağlı değildir ve gözenekleri tıkamaz.  Paraben içermez. Mineral yağ içermez, alerji testi yapılmıştır ve kokusuzdur.

Eucerin Q10 Anti-Wrinkle Face Lotion SPF 15
Eucerin Q10 Anti-Wrinkle Face Lotion SPF 15

Eucerin Q10 Anti-Wrinkle Face Lotion SPF 15

Koenzim Q10, antioksidan E vitamini ve güneş kremi ile formüle edilen Eucerin Q10 Anti Wrinkle SPF 15 ile cildin korunmasına ve sağlıklı görünmesine yardımcı olur. İçeriğindeki SPF 15 güneş yanığını önlemeye yardımcı olur. Beş hafta gibi kısa bir sürede ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltır. Daha yumuşak, pürüzsüz bir cilt için nemlendirir. Koenzim Q10, antioksidan E Vitamini ve güneş kremi ile formüle edilen Eucerin Q10 Anti Wrinkle, SPF 15 ile cildin korunmasına ve sağlıklı görünmesine yardımcı olur.

Tek başına veya makyaj altına kullanılabilir. Kokusuz, komedojenik olmayan ve hassas ciltler için naziktir. Dermatolog tavsiye edilen bir üründür. Birçok kırışık önleyici losyon, tahriş edebilecek bileşenler içerdiğinden kuru, hassas ciltler için önerilmez. Eucerin Q10 Anti-Wrinkle Face Lotion SPF 15 etkili bir alternatif sunar.

Derma E Anti-Wrinkle Renewal Cream

Bu gece kremi, ince çizgileri yumuşatmak için A vitamini, E vitamini, allantoin ve pantenol kullanır ve aynı zamanda yatıştırıcı bir beslenme sağlar.

Zengin içeriklere sahip bu krem antioksidan E vitamini, cildi sakinleştiren allantoin ve panthenol ve cildi yumuşak, pürüzsüz ve esnek bırakarak ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü iyileştirmeye yardımcı olan besleyici yağlar ile zenginleştirilmiştir. Bu lüks krem, yaygın olarak “cilt vitamini” olarak adlandırılan A vitamini (Retinil Palmitate) içerir.

Sabah ve gece kadınlar veya erkekler için günlük Kırışıklık Karşıtı Yenileyici Krem olarak harika çalışır. Makyaj altında da harika çalışıyor. Donukluk, cilt yenilenmesi, cilt arındırıcı, pürüzlülük, çizgi ve kırışıklıkların giderilmesine yardımcı olur. Yüzde 100 vegan ve zulüm içermez ve parabenler, sülfatlar, mineral yağ, lanolin, glüten veya GDO içermez.

CeraVe Skin Renewing Night Cream
CeraVe Skin Renewing Night Cream

CeraVe Skin Renewing Night Cream

Seramidler ve peptitler, bu kremaya ultra-nemlendirici ve cilt sıkılaştırıcı özelliğini veren şeydir. Yağlı olmadan kalın ve yorgun görünen cildi dolgunlaştırarak sabaha kadar daha genç bir görünüm ortaya çıkarır.

Peptit kompleksi sayesinde cildin elastikiyetini desteklerken ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünün azalmasına yardımcı olur. Hyaluronik asit ile cildin nemini yumuşatmaya, nemlendirmeye ve muhafaza etmeye yardımcı olur. Gece boyunca yorgun cildin görünümünü yeniler.

Cildin seramid dengesi yaşla birlikte bozulabilir ve bu da kuru cilde katkıda bulunabilir: CeraVe Cilt Yenileme, cildin doğal bariyerini yenilemeye ve korumaya yardımcı olmak için üç temel seramid (1, 3, 6-II) ile formüle edilmiştir.

CeraVe Cilt Bakımı dermatologlarla birlikte geliştirilmiştir ve kuru ciltler, hassas ciltler, yağlı ciltler, akne eğilimli ciltler ve daha fazlası için uygun ürünlere sahiptir.

Kokusuz, komedojenik olmayan ve tahriş edici olmayan formüle sahiptir.

Bu patentli dağıtım sistemi, tüm gece boyunca nemlendirme için sürekli olarak nemlendirici bileşenler salmaktadır.

Neutrogena Ageless Intensives Night Moisturizer

Bu gece kremi, cildi pürüzsüzleştirirken ve genişlemiş gözeneklerin görünümünü arındırırken cildi nemli tutmak için retinol ve hyaluronik asidi birleştirir.

Neutrogena Ageless Intensives Retinol, hyaluronik asit ve E vitamini içeren Kırışıklık Karşıtı Derin Kırışıklık Retinol Gece Kremi, sadece iki hafta içinde başlayarak daha az görünür kırışıklıklar ile canlı, sağlıklı görünen bir cilt ortaya çıkarır.

Nemlendirici kırışıklık karşıtı gece formülünün gözle görülür sonuçlar sağladığı klinik olarak kanıtlanmıştır. Araştırmaya katılanların yüzde 100’ü daha yumuşak ve pürüzsüz bir cilde sahipken, yüzde 94’ü ince çizgilerin görünümünde bir azalma gördü.

Kırışıklık önleyici formül, yaşlanan cilt için dermatologlar tarafından önerilen bu bileşen olan retinol içerir. Retinol SA içeren formül, gün boyunca cildin görünümünü sürekli olarak yenilemeye çalışır, kırışıklıkları yumuşatmaya ve koyu lekelerin görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Pro-retinol gibi diğer A Vitamini formlarından bilimsel olarak üstündür.

Kırışıklık önleyici retinol gece nemlendiricisi, cildin görünümünü gençleştirmek için hat dolgunlaştırıcı nem eklemek için hyaluronik asit ile aşılanmıştır. Bu dermatolog ve alerji testi yapılmış formül komedojenik değildir ve gözenekleri tıkamaz.

Günlük güzellik ve cilt bakımı rutininize mükemmel bir katkı, siz uyurken kırışıklıkların görünümünü azaltmaya yardımcı olmak için geceleri temiz cilde kırışıklık kremi uygulayın.

Olay Regenerist Retinol 24 Max Night Moisturizer
Olay Regenerist Retinol 24 Max Night Moisturizer

Olay Regenerist Retinol 24 Max Night Moisturizer

Bunun cildinizi kurutabileceğini duyduğum retinol içermesine rağmen, formülün derinlemesine nemlendirici hissetmesini ve makyajı çıkardıktan sonra veya dışarıda uzun bir maske takarak geçen uzun bir günün ardından harika bir gece bakımı olarak hizmet etmesini seviyoruz.

Bu yüz nemlendiricisi, cildinizi Retinol 24’ün maksimum nemlendirici konsantrasyonu ile dönüştürmek için gece cildinizin yüzeyine nüfuz eder. Bu kokusuz, zengin ve kremsi nemlendirici hızla emilir, böylece yağlı bir his bırakmaz.

Geceleri yüzünüze ve boynunuza masaj yapın. Retinol kullanırken her zaman gündüz SPF kullanın.

Olay Regenerist Retinol 24 Max Night Moisturizer sayesinde gözle görülür şekilde pürüzsüzleşir ve parlar. Koku, ftalat, mineral yağ veya sentetik boyalar olmadan üretilmiştir.

Bu Olay Regenerist Retinol 24 MAX Nemlendirici, cilt dönüşümü sağlamak için gece cildinizin yüzeyine nüfuz eder. Bu kokusuz formülü, kendinizi nemli ve tazelenmiş hissetmeniz için bu kremin maksimum nemlendirici konsantrasyonu vardır. Bu formül kırışıklıkları gözle görülür şekilde pürüzsüzleştirir ve tonu eşitler. Temizledikten sonra gece yüzünüze ve boynunuza masaj yapın ve ışıl ışıl bir cilde uyanın. Bu formül koku, ftalat, mineral yağ veya sentetik boya içermez. Cilt bakım rutininizi en üst düzeye çıkarmak için idealdir. Bu ürün ftalat, boya ve sentetik koku içermez. Bu krem tüm cilt tipleri için idealdir.

Bepanthol Cilt Yenileyici Krem

Bepanthol Cilt Bakım Kremi günlük el ve yüz bakımı için geliştirilmiştir. Dış faktörlere maruz kalan cilt genel olarak kurur, çatlar, gergin hale gelir ve pul pul dökülür. Bu krem ciltteki bu sorunları giderir ve cildi nemlendirerek dış etkenlerden korur. İçeriğindeki Pro vitamin B5 sayesinde cildi nemlendirir ve cilt bariyerini dış etkenlere karşı korur.

Yumuşak ve hafif dokusu ile hızla emilir ve ciltte yağlılık bırakmadan serin bir his bırakır. Parfüm, renklendirici veya paraben içermez.

İlginizi çekebilir: Ciltteki Kırmızı Lekeler Nasıl Geçer?

Daha fazla içerik için bizi Instagram hesabımızdan da takip edebilirsiniz: https://www.instagram.com/begonyakadin/

Selma Ulusoy

9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx