Magazin

Emrah Karaduman Kimdir?

Reklamlar

Ünlü isimlerin bestelerini ve düzenlemelerini yapan Emrah Karaduman kimdir? Emrah Karaduman Kaç yaşındadır? Emrah Karaduman Aslen Nerelidir? Emrah Karaduman Müzik Kariyeri..

Emrah Karaduman Çalışmaları

Başarılı aranjör Emrah Karaduman, İstanbul’da bir barda çalışırken Hande Yener’in ekibinden gelen teklif ile yıllarca Hande Yener’in yanında çalışmıştır. Ekipte klavye çalmıştır. Hande Yener’den sonra Ajda Pekkan, Demet Akalın, Mustafa Ceceli, İrem Derici, Emir Sevinç, Bengü, Murat Boz ve Hadise gibi ünlü isimlerin şarkılarını besteledi ve düzenlemeler yaptı.

Emrah Karaduman
Emrah Karaduman

Emrah Karaduman Kaç Yaşında?

Emrah Karaduman 1992 yılının 4 Kasım tarihinde Samsun’da dünyaya gelmiştir. 2020 itibariyle 28 yaşındadır.

Reklamlar

Emrah Karaduman’ın Burcu Ne?

Emrah Karaduman Akrep burcudur.

Emrah Karaduman Nereli?

Emrah Karaduman aslen Samsunludur. Müzik kariyerini ilerletmek için İstanbul’a taşınmıştır.

Emrah Karaduman Sevgilisi

Emrah Karaduman Sevgilisi

Müzik dünyasının gözde isimlerinden birisi olan Emrah Karaduman yalnızca kariyeri ile değil özel hayatı ile de bir hayli merak edilen isimlerden birisidir. Dönemin gözde genç sanatçılarından birisi olan Aleyna Tilki ile yapmış oldu albüm çalışmasından sonra adları sıklıkla sevgili olarak anılmıştı. Başarılı sosyal medya fenomeni sanatçı Emrah Karaduman, Harbiye Açıkhava da düzenlenen konsere yeni sevgilisi ile katıldı. Ünlü aranjör Emrah Karaduman sevgilisi hakkında sorulan soruların hiçbirine cevap vermedi.

Emrah Karaduman Müzik Kariyeri

Emrah Karaduman müzik alanına ilgisi ve yeteneği vardı. Yeteneğini geliştirmek için Samsun’da konservatuvara yazılmıştır. Konservatuvara maddi zorluklar nedeniyle devam edememiştir. Bir süre Samsun’da barlarda çalışmıştır. Hayallerini gerçekleştirmek için İstanbul’a taşınmıştır. İstanbul Kadıköy’de bir barda çalışmaya devam ederken Hande Yener’in sahne ekibi Emrah Karaduman’a ulaşmıştır.

Reklamlar

Hande Yener’in orkestrasına katıla teklifi gelmiştir. Bu teklif sonrasında yıllarca Hande Yener ile çalışmıştır. Sonrasında ismi iyice duyulduktan sonra Demet Akalın, İrem Derici, Emir, Bengü, Mustafa Ceceli, Murat Boz ve Hadise gibi önemli isimlerin şarkılarını bestelemiş ve şarkılarını düzenlemiştir.

Emrah Karaduman’ın ilk stüdyo albümü Toz Dumandır. 2015 yılının 12 Haziran tarihinde çıkarmıştır. Albümde yer alan Demet Akalın’ın seslendirdiği İntikam şarkısına, İrem Derici’nin seslendirdiği Nerden Bilecekmiş ve Murat Dalkılıç’ın seslendirdiği Kırk Yılda Bir Gibisin şarkılarına klip çekilmiştir.

İlk single çalışmasını ise Aleyna Tilki seslendirmiştir. Cevapsız Çınlama single çalışması kısa zamanda çok sevilmiştir.

Emrah Karaduman’ın Stüdyo Albümleri
Emrah Karaduman’ın Stüdyo Albümleri

Emrah Karaduman’ın Stüdyo Albümleri

Emrah Karaduman 2015 yılında Toz Duman isimli Stüdyo albümünü çıkarmıştır. Bu albümde Demet Akalın, Emir, Özgün, Zeynep Bastık, Ege Çubukçu, İrem Derici, Murat Dalkılıç ve Pluton gibi önemli isimler ile çalışmıştır.

Emrah Karaduman 2018 yılında Bombarduman isimli Stüdyo albümünü sevenleri ile buluşturmuştur. Bu albümde, ona göre isimli şarkıyı Azeri şarkıcı Nigar Muharrem ile Sevmek yok isimli şarkıyı Aleyna Tilki ile, Dipsiz Kuyum isimli şarkıyı Aleyna Tilki ile, Demet Akalın ile Ses Kes isimli şarkıyı, Derya Uluğ ile Sürgün Aşkımız isimli şarkıyı, Ebru Yaşar ile En Güzel Yenilgim isimli şarkının aranjesini yapmıştır.

Emrah Karaduman’ın Single Çalışmaları

 • Cevapsız Çınlama (feat Aleyna Tilki) (2016)
 • Believe in Me (2018)
 • Ara Beni (feat. Çağla) (2019)
 • Ben Ölmeden Önce (feat. Buray) (2019)
 • Never Letting Go (2019)
Emrah Karaduman Şarkıları
Emrah Karaduman Şarkıları

Emrah Karaduman Şarkıları

Yapmış olduğu eşsiz albümler ile müzik dünyasının altını üstüne getiren Emrah Karaduman özellikle Aleyna Tilki ile yaptığı çalışmalar müzik platformlarında büyük ilgi gördü. Uzun yıllardır müzik dünyasının içerisinde olan aranjör Emrah Karaduman birçok şarkı çıkardı.

 • Kırk Yılda Bir Gibisin
 • Cevapsız Çınlama
 • Yalnız Çiçek
 • Dipsiz Kuyum
 • Sürgün Aşkımız
 • Nereden Bilecekmiş
 • Ara Beni
 • Ona Göre
 • Ses Kes
 • En Güzel Yenilgim
 • İntikam
 • Cefalar
 • Sevmek Yok
 • Işınla Bizi
 • Bu Kalp Durmaz
 • Aşkperest

Emrah Karaduman Aleyna Tilki

Dönemin genç ve en ünlü sanatçılarından birisi haline gelen Aleyna Tilki özellikle Emrah Karaduman ile yıldızını parlatmıştır. Katıldığı Yetenek Sizsiniz yarışmasında kendini gösteren ve sesini ispatlayan Aleyna Tilki, Emrah Karaduman’ın dikkatini çekmişti. Pek çok ünlüye beste yapan aranjör Emrah Karaduman, Aleyna Tilki ile birlikte Cevapsız Çınlama ve Dipsiz Kuyum gibi birçok eşsiz parçaları müzik dünyasına sunmuşlardır. Magazin gündeminde dikkatinden kaçmayan ikili hakkında sıklıkla sevgili yakıştırmaları yapılmıştır. Uzun bir dönem yan yana yer alan ikili bu konu hakkında sadece arkadaş olduklarını meslektaş olarak birbirlerine destek olduklarını ifade etmişlerdir. Son zamanlarda birlikte herhangi bir projede yer almamaları ile de dikkatleri çeken ikili yoğun bir programı oldukları için yan yana gelemediklerini dile getirmişlerdir.

Emrah Karaduman Dipsiz Kuyum

Başarılı aranjör Emrah Karaduman, genç ve yetenekli sanatçı Aleyna Tilki ile Dipsiz Kuyum adlı parçayı müzik dünyasına sürmüş ve uzun süre trend listelerinde yer edinmişlerdir.

Misafir çocuğu gibiydin
Geldin dağıttın gittin
Ben her gün kokunu öperdim
Yazıp sustuğum sendin

Emrah Karaduman Kırk Yılda Bir Gibisin

Birçok sanatçıya besteler veren Emrah Karaduman, Kırk Yılda Bir Gibisin parçası ile müzik platformlarının altını üstüne getirmiştir.

Bu saatten sonra fark etmez
Doğrusu yordamıyla çözeriz biz artık
Geçmişindeki hikaye beni üzmez
Nasılsa yenisini yazıyoruz artık
Gözümün önünde bin bir gece masalları

Emrah Karaduman Cevapsız Çınlama

Yetenek Sizsiniz yarışması ile dikkatleri üzerine çeken genç ve başarılı sanatçı Aleyna Tilki ile Cevapsız Çınlama adlı şarkıyı çıkaran Emrah Karaduman, Aleyna Tilki’nin yıldızının parlamasını sağlamıştır.

Kağıt kesiğinden daha çok çok acıtır
Hemen geçmez öyle vicdanın izi
Aklımda ne varsa dilimde hepsi
Sağduyum herkesten önce arazi
Emrah Karaduman
Emrah Karaduman

Emrah Karaduman Hakkında

Emrah Karaduman Yetenek Sizsiniz programında Aleyna Tilki’yi görerek tam olarak kendi projesine uygun bir ses olduğunu düşünmüştür. Sesinin ve kendisinin güzelliği birleşince güzel de dans ettiğini öğrenince Aleyna Tilki’ye iyi bir parça bulmak kalmıştı sadece diye dile getiriyor.

Aleyna Tilki ile sevgili olduğunu konusunu da şu şekilde açıklıyor Emrah Karaduman, sürekli görüşüyoruz, Aleyna’dan fikir alıyorum yeni jenerasyon olduğu için fikirleri çok önemli, biz arkadaşız diyor.

Aleyna Tilki keşfedildiği sırada 18 yaşından küçük olduğu için çoğu projeye gidememiş yaş engelinden dolayı fakat 18 yaşını geçtikten sonra işleri daha çok açılmıştır.

Aleyna Tilki’ye platonik aşık olan bir adam Emrah Karaduman’ı Aleyna Tilki’nin sevgilisi olduğunu düşündüğü için otelinin yanında korumasının da olmadığı bir anda bıçaklamıştır. Emrah Karaduman ağır bir süreç geçirmiş tedavi sebebiyle bağırsakları bir ay dışarıda kalmıştır. Cevapsız Çınlama klibine de bir dava açılmış dava vermek için mahkemeye gitmiştir. Fakat Aleyna ile çalışmaktan vazgeçmeyi hiç düşünmemiştir.

7-8 yıldır İstanbul’da yaşamasına rağmen turistlerin bile gelip gezdiği önemli yerleri gezip görmediğini asosyal olduğunu dile getirmiştir. Merak ettiğini ama Sultanahmet, Kız Kulesi ve Topkapı Sarayı gibi tarihi yerlere gitmediğini söylemiştir.

Emrah Karaduman Djlik konusunda Ozan Çolakoğlu ve Ozan Doğulu’yu örnek aldığını ve onların cesaret verdiğini söylüyor.

Bu yazımızda sizlere ünlü isimlerin bestelerini ve düzenlemelerini yapan Emrah Karaduman kimdir? Emrah Karaduman Kaç yaşındadır? Emrah Karaduman Aslen Nerelidir? Emrah Karaduman Müzik Kariyeri.. gibi bilgileri aktardık.

Emrah Karaduman Instagram adresi: karadumanmusic

İlknur Gülhan

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx