Teknoloji

En İyi Katı Meyve Sıkacağı

Reklamlar

Son dönemlerde katı meyve sıkacağı hemen her evde bulunuyor. Çünkü günümüzde en işlevli mutfak ürünleri arasında bulunuyor. İnsanlar hazır ve sağlıklı olmayan meyve suları almak yerine katı meyve sıkacağı alarak kendileri meyve suyu yapmayı tercih ediyor. Katı meyve sıkacağında pek çok model ve marka bulunur. Fakat önemli olan bu modeller arasından, en iyisini seçerek uzun yıllar kullanmayı sağlamaktır. Bu yüzden de en iyi katı meyve sıkacağı almak için doğru bir tercih yapılması gerekiyor. Bunun için bazı model ve markaları tavsiye etmek mümkündür. 

Philips HR1836/00 Katı Meyve Sıkacağı 
Philips HR1836/00 Katı Meyve Sıkacağı 

Philips HR1836/00 Katı Meyve Sıkacağı 

Philips HR 1836/00 modeli katı meyve sıkacağı arasında en gösterişli olan modellerden biridir. Ayrıca çok kaliteli ve kullanışlı bir üründür. Renk olarak gri ve siyah rengi bulunur. Oldukça estetik bir görünüme sahiptir. Tek seferde bir buçuk litre civarı meyve suyu sıkabilme potansiyeli vardır. Motor gücü 500 wattır. Titreşim ve motor sesi oldukça azdır. Ağız kısmı damlama ve sızma yapmaz. Süzgecini ise sünger yardımıyla kolayca temizlemek mümkündür. Ayrıca parçaları da bulaşık makinesinde yıkanabilir. Cihaz, tasarım olarak entegre musluğun altına bardak koyulacak şekilde yapılmıştır. Bu yüzden bardağınıza direk meyve suyunu sıkabilirsiniz. Oldukça kaliteli ve uzun süre dayanma gücü olabilen en iyi katı meyve sıkacağı arasında yer alır. 

Bosch Mes4010 Katı Meyve Sıkacağı 

Bu modelde sıkça tercih edilen ve kaliteli bir markadır. Renk olarak siyah ve gümüş renkleri vardır. Seramik bıçağı sayesinde tüm katı meyveleri kolaylıkla sıkar. Ağız kısmı geniş bir modelde olduğu için meyveleri içine kesmeden de bırakmanız mümkündür. Ayrıca emniyetli ve sızma yapmayan bir ağız modeli bulunur. Bu sayede temiz şekilde tüm meyvelerin sıkılması sağlanır. Tek seferde bir buçuk litre meyve suyu sıkma kapasitesi vardır. Ayrıca meyvelerin sert ve yumuşak olma durumuna göre hızlı ya da yavaş gibi üç farklı şekilde ayarı bulunur. Tüm parçalarını bulaşık makinesinde yıkamak mümkündür. Kolaylıkla temizliği yapılabilir. Bu yüzden en iyi katı meyve sıkacağı modellerinden biridir. 

Reklamlar
Arçelik K1579 Katı Meyve Sıkacağı 
Arçelik K1579 Katı Meyve Sıkacağı 

Arçelik K1579 Katı Meyve Sıkacağı 

Özel ezme teknolojisi sayesinde meyveleri parçalamadan suyunu çıkarır. Bu sayede vitamin oranı daha fazla olan daha sağlıklı bir meyve suyu elde etmek mümkün olur. Kontrol paneli dokunmatik olduğu için kullanımı oldukça kolaydır. Özel motoru sayesinde oldukça sessiz çalışan bir cihazdır. Ayrıca özel olarak tasarlanmış kapağı sayesinde herhangi bir sızma ya da damlatma sorunu yaşanmaz. Slikon ve kaymayan ayakları sayesinde sarsıntı yaşamadan çalışır. Güçlü bir motor gücüne sahiptir. Oldukça kaliteli ve sevilen bir üründür. 

Sinbo SJ 3143 Katı Meyve Sıkacağı 

En iyi katı meyva sıkacağı özelinde renk olarak kırmızı ve siyah renkleri bulunur. Gövde olarak paslanmaz çelik malzemeye sahiptir. Bu yüzden de parçaları bulaşık makinesinde rahatlıkla yıkanabilir. En çok satılan katı meyve sıkacağı arasında başta gelen ürünlerden biridir. Bu model hem yüksek bir sıkma kapasitesine sahiptir. Hem de fiyat olarak pek çok model ve markaya göre daha ekonomiktir. Sebze ve meyveleri kısa süre içinde minimum posa bırakacak şekilde sıkar. Ağız kısmı geniş çaplı olduğu için sebze ve meyveleri bütün olarakda atmanız mümkündür. Motorunda güvenlik kilidi bulunur. Rahatlıkla parçalara ayırarak, temizlemesi mümkündür. Ayrıca kaymaz tabanlı ayakları vardır. Bu sebeplerden en iyi katı meyve sıkacağı olma özelliği olan bir üründür. 

Siemens ME35000TR Katı Meyve Sıkacağı 
Siemens ME35000TR Katı Meyve Sıkacağı 

Siemens ME35000TR Katı Meyve Sıkacağı 

Renk olarak gümüş mavi ve mavi olmak üzere iki çeşidi mevcuttur. Kapasite olarak bir litrenin üzerine çıkabilir. Ayrıca içerisine atılan tüm meyveleri son damlasına kadar sıkma özelliği bulunur. Parçaları paslanmaz çelikten üretilmiştir. Ayrıca temizlerken bulaşık süngeri yardımı ile rahatlıkla temizlenebilir. Köpük ayırıcısı bulunduğu için tortusuz şekilde meyve suyu hazırlar. Kıskaçlı kapağı sayesinde sızdırma yapmaz. Güvenli çalışma prensibine sahiptir. Bu sayede herhangi bir sorunda etrafa sıçrama yapılmaz. Oldukça kaliteli olduğu için en iyi katı meyve sıkacağı modelleri arasında yer alan bir üründür. 

Homend Projucier 2705 Katı Meyve Sıkacağı 

Renk olarak siyah olmak üzere tek rengi vardır. İki farklı şekilde, yumuşak ve sert meyveler için yüksek ve hafif ayara sahiptir. Motoru ise oldukça güçlüdür. Uzun süre rahatlıkla kullanılabilecek olan dayanıklı bir üründür. Hatta köpük ayrıştırma özelliği bulunur. Ayrıca tüm parçaları bulaşık makinesinde yıkanabilir özelliğe sahiptir. Bir buçuk litre meyve suyu kapasitesi bulunur. Ayrıca Homend, marka olarak yangın teknik servisine sahiptir. Bu yönüyle müşterilerin tam anlamıyla memnuniyetini kazanır. Bu yüzden de en iyi katı meyve sıkacağı denebilecek olan ürünler arasında yer alır. 

Reklamlar
Arzum AR1060 Multivit Katı Meyve Sıkacağı 
Arzum AR1060 Multivit Katı Meyve Sıkacağı 

Arzum AR1060 Multivit Katı Meyve Sıkacağı 

Bu ürün de pek çok kullanıcının memnuniyeti ve markanın kalitesi dolayısıyla en iyiler arasında bulunuyor. İki kademeli hız ayarı sahiptir. 500 ml meyve suyu kapasitesine sahiptir. Tek seferde 4 kişilik meyve suyu elde edilebilir. Ayrıca kapağı sayesinde herhangi bir damlama ya da sızdırma yapmaz. Temizlemesi de oldukça kolaydır. Bu yüzden en iyi meyve sıkacağı listesinde yer alabilecek bir üründür. 

Vestel Enerjik Kms6000 Katı Meyve Sıkacağı 

Kereviz, ananas, havuç, turp gibi en zorlu meyveler için bile kullanması mümkün olan oldukça kaliteli bir üründür. Bir litrenin üzerinde meyve suyu potansiyeline sahip olarak göze çarpıyor. Parçaları kolaylıkla ayrılarak temizlenebilir. Paslanmaz çelik olma özelliğinden dolayı, parçalarının bulaşık makinesinde yıkaması mümkündür. Ayrıca oldukça dayanıklı olan, uzun yıllar kullanması mümkün olan bir üründür. Vestel mutfak ürünleri arasında en iyiler arasında yer alan bir cihazdır. Tüm bu özellikleri sayesinde en iyi katı meyve sıkacağı modelleri arasında yer alır. 

Karaca Maxvit 1501 Çelik Katı Meyve Sıkacağı 
Karaca Maxvit 1501 Çelik Katı Meyve Sıkacağı 

Karaca Maxvit 1501 Çelik Katı Meyve Sıkacağı 

Taze meyve suyu tüketmek için tercih edilebilecek en iyi katı meyve sıkacağı modelleri arasında yer alan bir üründür. 1500 W motor gücüne sahiptir. Pek çok modele göre motoru daha güçlü bir marka ürünüdür. Bıçakları zinkoryum olduğu için uzun süre güzel bir performans sağladığı görülür. Tek seferde 2 litreye yakın meyve suyu sıkmak mümkündür. Damlama ya da sızdırma kesinlikle yapmaz. Tüm parçaları da kolayca sökülebilir. Temizliğini yapmakta oldukça kolaydır. Çok kişilik meyve suyu yapılmak istenirse eğer rahatlıkla kullanması mümkün olan bir modeldir. Oldukça kaliteli ve başarılı bir üründür. 

Cooker Profesyonel Narenciye Presi 

Bu ürünler genellikle dışarda görebileceğimiz esnafların tercih ettiği modeller arasında yer alır. Fiyat olarak oldukça ekonomiktir. Kullanımı hem kolay hem de çok zevklidir. Gövde olarak çok dayanıklı bir üründür. 50 kilo sıkma kapasitesine sahiptir. Bir saatte bile bu kapasiteye ulaşmak mümkündür. Çoğunlukla işletmelerde ve iş yerlerinde tercih edilen bir modeldir. Meyveleri neredeyse posasına kadar sıktığı için tamamen vitamini içinde kalır. Ortaya oldukça sağlıklı bir meyve suyu çıkarır.  Paslanmaz çelikten üretilmiştir. Ayrıca modeli sayesinde iri posaların bardağa akmasını engeller. Kullanımı da kolay olduğu için en iyi katı meyve sıkacağı olarak tercih edilen modellerden biridir. 

İlginizi çekebilir: En İyi 10 Oda Termostatı

Daha fazla içerik için bizi Instagram’dan da takip edebilirsiniz: https://www.instagram.com/begonyakadin/

Buse Öztürk

Yazmak en büyük tutkum. Yaklaşık 4 yıldır profesyonel olarak içerik üretiyor ve kendimi geliştiriyorum.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle
Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx