Teknoloji

En İyi Şarjlı Süpürge Modelleri

Reklamlar

Günümüz çalışan veya evde kalabalık ve çocuğu olan aileler için harika bir çözüm olan en iyi şarjlı süpürgeler modelleri büyük kolaylık sağlıyor. Kablolu büyük, taşıması ağır olan elektrik süpürgeleri yerine daha pratik olan şarjlı süpürgeler her evin olmazsa olmazı. Yoğun geçen günlük yaşamının verdiği yorgunluktan dolayı genel temizliğe vakit ayıramayan bireyler için kurtarıcı niteliğinde olan şarjlı süpürgeler artık elektrik süpürgelere kıyasla daha çok tercih ediliyor. Ayrıca şarjlı süpürgeler sayesinde ev uzun süre daha temiz kalacağı için, büyük temizlik günlerine ve harcanan zamana sarf edilen enerjiye daha az gerek duyuluyor. Piyasada pek çok farklı marka ve modelde şarjlı süpürge bulunur. 

Fakir Markası Şarjlı Süpürge Modeli
Fakir Markası Şarjlı Süpürge Modeli

Fakir Markası Şarjlı Süpürge Modeli

Fakir en iyi şarjlı süpürge markaları arasında bilinen en kaliteli ev ürünlerinin arasındadır. Kullanışlı bir model olan Fakir markası, 15 dakikalık bir şarj olarak süresi olsa da, sağladığı hizmet ve yaptığı temizlik diğer ürünlere kıyasla oldukça fazla. Yüksek çekiş gücü sayesinde en ufak kırıntıları bile çekebiliyor.  Kolayca şarj ediliyor ve üzerinde ki led ışıklara bakarak şarj doluluk oranı görülebiliyor. Ambalajın içinde bulunan aparatlar ile en zor ve en derin köşeler kolay ve pratik şekilde temizlenebiliyor. Farklı renkleri ve modelleri de bulunan Fakir şarjlı süpürge ayrıca hafif olmasının yanı sıra sessiz çalışma özelliği ile rahatsızlıkta vermiyor.  

Bosch BHN Şarjlı Süpürge

Bosch marka BHN modeldeki şarjlı süpürge tıpkı Fakir markada olduğu gibi oldukça kullanışlı bir seçim. En iyi şarjlı süpürgeler içinde 1.3 kg ağırlığı ile neredeyse en hafif olan Bosch marka şarjlı süpürgenin motoru oldukça güçlü. Yüksek emiş gücü bulunan süpürgenin motoru ayrıca çok iyi hava akımı sağlıyor. 16 dakikalık şarjla çalışan süpürgenin süresi oldukça tatmin edici. Minik aparatla sayesinde koltuk araları, çekmece köşeleri ve bilgisayar klavyelerinin arası gibi dar ve ulaşılmaz alanları en küçük tozlarına kadar derinlemesine temizler. Süpürgenin çöp haznesi dolduğunda ise en kısa sürede pratik bir şekilde temizlenebiliyor. Ayrıca estetik tasarımı ile hanımların en çok tercih ettiği markalar arasında yer alıyor. 

Reklamlar
Rowenta AC Şarjlı Süpürge Modeli
Rowenta AC Şarjlı Süpürge Modeli

Rowenta AC Şarjlı Süpürge Modeli

Pratik ve kolay kullanımı ile ön plana çıkan markalardan biri olan Rowenta AC şarjlı süpürge hanımların e çok tercih ettiği modellerden birisi. En iyi şarjlı süpürge modelleri arasında ki en küçük boyutlu olan Rowenta marka süpürgeler 16 dakikalık şarj süresinde en iyi temizliği sağlıyor. Ergonomik tasarımı ile de dikkatleri çeken Rowenta süpürge kompakt tasarımıyla oldukça konforlu. Ek aparatları ulaşılmayan birçok alanda kolay temizlik sağlar. Rowenta şarjlı süpürge pratik olmasından dolayı sadece evde değil, ofiste, işyerinde araçta da kullanılabilir. Toz ve kir haznesi ile kolayca çıkarılır ve temizlemesi pratiktir. 

Altus AL Şarjlı Süpürge Modeli 

Altus Alşarjlı süpürge, beyaz eşya markası olan Arçelik’in alt markasıdır. 13 dakikalık şarj süresi ile en iyi şarjlı süpürgeler arasında en kısa sürede şarjlı çalışan modelidir. Çok az şarj süresi olmasına rağmen, emiş gücü oldukça yüksektir. Şık tasarımı ve pratik kullanımı sayesinde kısa sürede temizlenecek olan bölge tamamen tozdan ve kirden arındırılır. Ayrıca hepa sayesinde sadece temizlemekle kalmaz üstün hijyen sağlar ve hepa filtresi de kir tutmaz temizlemesi de çok kolaydır. Tam olarak 6 saatte şarj olan Altus AL şarjlı süpürge modelinin motoru diğer markalara kıyasla çok daha güçlüdür. Geniş haznesi ise uzun temizliklerde bile çabuk dolmaz. 

Xiaomi Cleaner Şarjlı Süpürge Modeli
Xiaomi Cleaner Şarjlı Süpürge Modeli

Xiaomi Cleaner Şarjlı Süpürge Modeli

Lityum pilleri ile çalışan Xiaomi cleaner şarjlı süpürge modeli 3.5 saatte tam olarak şarj edilir. Şarj süresi ise 30 dakika ile en iyi şarjlı süpürgeler arasında en uzun süre şarjla çalışan modeldir. Çift katmanlı filtre sistemine sahip olan Xiaomi şarjlı süpürge, en küçük tozları bile tamamen çeker. Çok sessiz çalışan bu modeldeki süpürge rahatsızlık vermez ve bilinen en portatif şarjlı süpürgedir. Oldukça pratik ve ergonomik olan Xiaomi şarjlı süpürge modeli uzun temizleme süresi sayesinde ev dahil ev dışında da her alanda rahatça kullanılmaya müsaittir. Görünümü diğer şarjlı süpürgelere kıyasla daha şık, estetik ve küçük boyuttadır. 

Dyson DC şarjlı Süpürge Modeli 

Dyson DC üst seviye şarjlı süpürge modeli 6 dakikalık kullanım süresi ile kısa gibi görünse de yüksek çekiş kuvveti ile  açığını kapatmış oluyor. Dyson DC son teknoloji ile üretilmiş olup, emiş gücünü çalışma süresi içerisinde asla kaybetmez. Güçlü dijital motoru bilinen, şarjlı el süpürgelerine kıyasla 3 kat daha fazla bir emiş gücü sağlar. 1.3 kilo ağırlığında olan Dyson DC çok hafiftir, bu nedenle de temizlik sırasında kullanıcıyı yormaz. Temizlik haznesi dolunca hazneye dokunmadan düğmeye basarak hijyenik bir şekilde hazne temizlenebilir. Dyson DC  tam olarak 3,5 saatte şarj olur. En iyi şarjlı süpürgeler arasında Üst seviye bir şarjlı el süpürge olma özelliğine sahiptir. 

Reklamlar
Kiwi KVC Şarjlı Süpürge Modeli
Kiwi KVC Şarjlı Süpürge Modeli

Kiwi KVC Şarjlı Süpürge Modeli

Kiwi KVC şarjlı süpürge modeli, diğer en iyi şarjlı süpürgeler arasında en uygun fiyatlı olanıdır. Oldukça pratik bir ürün olan Kiwi KVC kompakt yapısı ile çok pratik ve kolayca taşınabilir. Bu nedenle sıkça araçlar ve ofisler için de tercih edilir. 20 dakikalık çalışma süresi ile Xiaomi şarjlı süpürgeden sonra en uzun süre çalışan şarjlı süpürgedir. Çok iyi ve güçlü bir emiş gücü bulunan Kiwi KVC şarjlı süpürge çok sessiz çalışır. Geniş bir hazneye sahip olan Kiwi KVC’de hepa filtresi bulunur ve kolayca temizleniyor. Tasarımı da oldukça şık ve göz doldurucudur.

Black Ve Decker Şarjlı Süpürge Modeli

Black ve Decker  şarjlı süpürgenin kullanım süresi 12 dakika olmasına rağmen oldukça kaliteli temizlik sağlar. Hem ıslak hem de kuru alanlarda kullanılabilen Black ve Decker, en iyi şarjlı süpürgeler arasında en pratik ve çabuk bir temizlik sağlayan modeldir.1.1 kilo ağırlığındaki Black ve Decker, oldukça hafif ve sessiz çalışır. Patentli motora sahip olan süpürge, yüksek emiş gücü sağlar. Ergonomik bir yapıya olan ve hazne boşaltma düğmesine basarak boşaltılan süpürge çok pratiktir. Sadece halı ve tozlu alanlarda değil, ıslak yüzeylerde de kullanımı kolay olan süpürge banyo ve mutfak gibi bölgelerde de pratik bir temizlik imkanı sunar. 

Goldmaster GVC Şarjlı Süpürge
Goldmaster GVC Şarjlı Süpürge

Goldmaster GVC Şarjlı Süpürge

Goldmaster GVC markası, en iyi şarjlı süpürgeler arasında, fiyatı ve özellikleriyle öne çıkan modele sahip. Standart şarjlı süpürgeler gibi 15 dakikalık bir kullanım süresi bulunur. Goldmaster GVC kuru yüzeylerde olduğu gibi ıslak yüzeylerde de aynı performansı gösterir. Bu özelliği sayesinde evinizdeki banyo ve mutfak gibi nemli yerlerde kolay ve pratik bir temizlik hizmeti sunar. Aparatları, filtresi ve haznesinin yıkanabilir olması Goldmaster GVC şarjlı süpürgenin daha hijyenik olmasını sağlar. Yüksek ve güçlü emiş gücüne sahip olan şarjlı süpürgenin haznesi şeffaftır. Bu nedenle haznede ne kadar toz ve kir biriktiği dışarıdan görülebilir. Ayrıca Goldmaster GVC hafif ve sessiz çalıştığı için rahatsızlık vermez.

İlginizi çekebilir: En İyi Ekmek Yapma Makinesi Modelleri

Daha fazla içerik için bizi Instagram’dan da takip edebilirsiniz: https://www.instagram.com/begonyakadin/

Buse Öztürk

Yazmak en büyük tutkum. Yaklaşık 4 yıldır profesyonel olarak içerik üretiyor ve kendimi geliştiriyorum.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx