DekorasyonHobi

Onlar Tasarım Harikaları: En Moda Mutfak Sandalyeleri & Karyola Çeşitleri

Reklamlar

Yuvamızı dekore ederken anlaşılabilir şekilde kendimizi daha iyi hissedebilmek için diğer parçalara uygun, şık gözüken mobilyalar arıyoruz. Mutfağımızın havasına uyacak, yemek yerken bize eşlik edecek sandalyelerde de durum böyle, geceleri huzurla başımızı koymak istediğimiz yatağımızın karyolası için de. Peki bu mobilyaların yaygın çeşitleri nelerdir?

Mutfak Sandalyesi Çeşitleri

Yemek masamızın etrafını donatan şık mutfak sandalye setleri birçok farklı şekilde sunuluyor. İkili veya dörtlü setler hâlinde bulabileceğiniz bu sandalyelerin çeşitli tasarımları bulunmakta.

Kumaş Yemek Sandalyeleri: Oldukça klasik, sade ve şık bir seçim olan kumaş sandalyeleri set hâlinde, istediğiniz renkte alarak mutfağınızın tasarımını zenginleştirebilirsiniz.

Reklamlar

U Ayaklı Yemek Sandalyeleri: U ayaklı sandalyeler fütüristik tasarımları ve zarif hatlarıyla dikkat çeker nitelikte.

Kadife Mutfak Sandalyeleri: Kumaş sandalyeler gibi birçok farklı renkte bulabileceğiniz kadife sandalyeler, renk bakımından oldukça sade olsa da kumaş sandalyelerden biraz daha detaylı bir tasarıma sahiptir.

Suni Deri Sandalyeler: Sade ve açık renkleri oldukça tercih edilen suni deri yemek sandalyesi çeşitleri, estetik ve ergonomik tasarımlarının yanında kendilerini stabil tutan metal ayaklarla dikkat çeker.

Döner Yemek Sandalyeleri: Yemek sandalyelerinin daha taşınabilir ve hareketli olmasını isteyen kişiler için uygun olan bu model, diğer modeller kadar tercih edilmese de ihtiyaca yönelik, pratik bir çözüm sunar.

Reklamlar
Döner Yemek Sandalyeleri

En Moda Karyolalar

Neyse ki karyolaların da yatak çerçevelerinin de tercih edebileceğiniz envai çeşit türü mevcut.

Masif Karyolalar: Farklı ağaç çeşitlerinden üretilen ahşaplarla karşınıza çıkan masif karyolalar, şıklıklarıyla yatak odanızın havasını değiştirecektir.

Metal Karyolalar: Yatağınızı alttan destekleyen, oldukça sade bir tasarıma sahip olan metal karyolalar, pratik ve bütçe dostu bir çözüm isteyen kişiler için oldukça uygun bir seçim.

Kumaş Karyola Çeşitleri: Kumaş karyola modelleri, renk çeşitliliği açısından kullanıcılarına oldukça geniş bir katalog sunar. Eğer yatak odanızı belli bir rengin temasıyla dekore ettiyseniz o renge uyacak bir kumaş karyola almayı tercih edebilirsiniz.

Amortisörlü Bazalar: Yatak odanızda kolayca erişmek istediğiniz fakat çok sık kullanmadığınız eşyaları amortisörlü bazalarda depolayabilirsiniz. Bazanın çıtalı tabanını kolayca kaldırarak yatağınızın altına erişip bu bölgeyi bir depolama alanı olarak kullanmanız mümkün.

LED Işıklı Karyola Modelleri: Yatağınızla bütün odanıza farklı bir hava katmak isterseniz kendiliğinden LED ışıklı olan karyolaları keşfetmenizi öneririz. Bu modellerin ambiyans ışıklandırması sayesinde hem odanızı aydınlatmanız, hem de kitap okurken veya yatakta vakit geçirirken hafif bir ışık elde etmeniz mümkün.

Suni Deri Karyolalar: Deri şıklığından vazgeçmek istemeyenlerin kullanabileceği suni deri karyola modelleri de en çok tercih edilen türler arasında.

Mutfağınızın ve yatak odanızın tasarımını belirleyecek olan bu mobilya setlerinde tercih edebileceğiniz birçok çeşit mevcut. Kararınızı beğeninize, bütçenize ve ihtiyaçlarınıza göre verebilirsiniz.

Begonya

İlknur Gülhan

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx