Magazin

Eren Aksoy kimdir? Sevgilisi Ceren Yaldız ile Barıştı mı?

Reklamlar

Sosyal medya hesaplarını aktif olarak kullanan Eren Aksoy ağırlıklı olarak İnstagram ve Twitter kullanmakta. Önce Barbara Palvin’in fotoğrafını beğenmesiyle daha sonrada Ceren Yaldız ile olan ilişkisiyle adından çokça bahsettirmişti. Sosyal medya işlerinin yanı sıra yazarlık yönüyle de ön plana çıkmıştı. Dilerseniz yakışıklı yazarı daha yakında tanıyalım.

Eren Aksoy kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Eren Aksoy kimdir?

Sosyal medya platformunda medyada gündeme gelmeyi sürdüren yakışıklı Aksoy 5 Mayıs 1999 da Bilecik de dünyaya gelmiştir. Sosyal medya platformlarında görmeye alışık olduğumuz Aksoy geçtiğimiz yıllarda yayınladığı Gamzelim adlı kitapla da birçok satış noktasında okurlarına ulaşmıştı. Sevgili yazarın kitabı Arunas yayıncılığıyla kitapseverlerle buluşmuş ve hayranlarının beğenisine sunulmuştur.

Reklamlar

Eğitim durumunu merak edenler için ise araştırdığımız bilgilere göre emin olmamakla beraber Balıkesir Üniversitesinde bilgisayar ile ilgili bir bölüm okuduğu biliniyor. Ünlü yazarın en büyük korkusu ise ailesinden birisin zarar görmesi olduğunu dile getirmiştir. Ancak ailesi hakkında hiç bir bilgi vermemiş olsa da sevilen yazarın İnstagram da annesiyle birlikte fotoğrafları bulunmakta.

Aşk hayatıyla bir zamanlar gündeme gelen ve hayranlarının merak konusu olan yazarın çok kısa süre bu birlikteliği sürdürüp daha sonra ayrılık haberi ile anılması sevenlerini bir hayli üzmüştü. Genç kızların hayranı olan yazar ayrılık konusunda konuşmamış ve bu konuda konuşmaktan hoşlanmadığını dile getirmişti. Yakından takip eden hayranları yazarın tekrar barışıp barışmadığını sormuştu ancak böyle bir ihtimal bile olmadığını belirtmek isteriz. Kendisini tamamen işine veren sosyal medyanın sevilen ismi gönül kapılarını tamamen kapatmış durumda.

Eren Aksoy kimdir? Sevgilisi Ceren Yaldız ile Barıştı mı?
Eren Aksoy kimdir? Sevgilisi Ceren Yaldız ile Barıştı mı?

Eren Aksoy kaç yaşında?

Sosyal medya platformunda aktif olarak karşımıza çıkan geniş hayran kitlesine sahip yazarın kaç yaşında olduğu merak edilenler arasında yerini almıştı. Yakışıklı Aksoy 5 Mayıs 1999 da Bilecik de dünyaya gelmiştir. 2021 yılı itibari ile 22 yaşında dır.

Eren Aksoy aslen nereli?

Zaman zaman arama motorlarında aratılan sorular arasında sevgili Gamzelim kitabının yazarı Aksoy’un aslen nereli olduğu sorulmuştu. Sosyal medya dünyasında görmeye alışık olduğumuz yazar Bilecik de dünyaya gelmiştir.

Reklamlar

Eren Aksoy hangi burç?

Yakışıklılığıyla dikkat çeken ünlü yazarın hakkında merak edilenler arasında burcunun ne olduğu da sorulmuş. Bizler sizin için araştırdık ve bulduk. 5 Mayıs da dünyaya gelen başarılı kitap yazarı tam bir Kova burcu dur.

Eren Aksoy boyu ve kilosu?

Başarısının ve sosyal medya dünyasında göz önünde oluşunun bir diğer sebebi ise Aksoy’un fazlasıyla yakışıklı olması diyebiliriz. Özellikle genç kızlar tarafından sık sık arama motorlarında sevgili yazarın boy ve kilosunun sorulduğunu görmekteyiz. Bizler kilosunu bilmesek de boyunun 1.81 cm olduğunu belirtmek isteriz.

ilginizi çekebilir: Erkan Bakar kimdir

Eren Aksoy’un sevgilisi var mı?

Önce Barbara Palvin’in fotoğrafını beğenmesiyle daha sonrada Ceren Yaldız ile olan ilişkisiyle adından çokça bahsettirmişti Aşk hayatıyla bir zamanlar gündeme gelen ve hayranlarının merak konusu olan yazarın çok kısa süre bu birlikteliği sürdürüp daha sonra ayrılık haberi ile anılması sevenlerini bir hayli üzmüştü.

Eren Aksoy kimdir? Sevgilisi Ceren Yaldız ile Barıştı mı?
Eren Aksoy kimdir? Sevgilisi Ceren Yaldız ile Barıştı mı?

Eren Aksoy’un mesleği nedir?

Yakışıklı yazarı ağırlıklı olarak İnstagram ve Twitter de görmekteyiz. Sosyal medya platformlarında görmeye alışık olduğumuz Aksoy geçtiğimiz yıllarda yayınladığı Gamzelim adlı kitapla da birçok satış noktasında okurlarına ulaşmıştı. Sevgili yazarın kitabı Arunas yayıncılığıyla kitapseverlerle buluşmuş ve hayranlarının beğenisine sunulmuştur.

Eren Aksoy ne kadar kazanıyor?

Genç kızların hayranlık duyduğu yakından takip ettiği yakışıklı yazarın ne kadar kazandığı merak konusu olmuştu. Güncel olarak sosyal medyada gördüğümüz Gamzelim kitabının yazarı olan Aksoy gerek kitap konusunda gerekse sosyal medya platformunda ne kadar kazandığı konusunda bilgi vermemiştir.

Eren Aksoy kimdir? Sevgilisi Ceren Yaldız ile Barıştı mı?
Eren Aksoy kimdir? Sevgilisi Ceren Yaldız ile Barıştı mı?

Eren Aksoy’un sosyal medya hesapları

Gamzelim kitabının yazarı olan olan sevilen isim Aksoy’un hayranları ve kitapseverleri yazarı sosyal medyada da yalnız bırakmamıştır. Ünlü sosyal medya sevileni yazarlığının yanı sıra paylaşımını yaptığı fotoğrafları ile de büyük ilgi görmüştür. İnstagram platformunda başarılı yazarın şuan 231 B takipçisi bulunmaktadır.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Zeynep Demirhan hakkındaki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx