Magazin

Eren Vurdem Kimdir?

Reklamlar

Eren Vurdem 1988 yılının 7 Ekim tarihinde Konya’da dünyaya gelmiştir. Boyu 1.75 cm, kilosu 70 ve burcu ise Terazi’dir. Eren Vurdem fanatik bir Beşiktaşlıdır.

Oyuncu olmak Eren Vurdem’in küçüklük hayaliydi. Dizi ve filmlerde oyunculuk yapan Eren Vurdem yaptığı bir açıklamada: “Filmlerde oynamayı sevdiğim kadar izlemeyi de seviyorum. En çokta Bilim Kurgu filmleri favorimdir” diyerek film sevgisini dile getirmiştir. Eren Vurdem nişancılık ve silah kullanma yeteneklerine de sahiptir. Kariyerinin başlangıcı Eren Vurdem Haliç Üniversitesi Konservatuvar Tiyatro Bölümünü bitirmiştir.

Eren Vurdem
Eren Vurdem

Eren Vurdem Kuruluş Osman dizisine Söz dizisinden sonra transfer olan oyuncudur. Kendisi Osman’ın yanında yer alan bir yiğidi canlandırmaktadır. Peki, Eren Vurdem kimdir, kaç yaşındadır,  hangi burç ve özellikle eskiden yaptığı mesleğini öğrenin şok olacaksınız. Kendisi ile ilgili tüm bilgileri bu yazımızda bulacaksınız. Gelin şimdi Eren Vurdem’i tanıyalım…

Reklamlar

Eren Vurdem ekranların karşısına ilk olarak 2009 yılında yayınlanan Hesaplaşma dizisiyle geçti. Ayrıca dizi ve sinema çalışmalarının yanında seslendirme çalışmalarında da yer almıştır. Daha sonra 2010 yılında Şevkat Tepesi dizisinde rol almıştır. İnadına Aşk dizisindeki başarılı Karadeniz şivesi ile gerçek bir Karadenizli olarak düşünülmesini sağlamıştır. Dizide Çınar Barutçu karakterine can vermiştir. Ancak Eren Vurdem aslen Karadenizli olmadığı, Kafkas Göçmeni olduğun söylemiştir. Babasının öğretmen olarak Konya’da bulunması nedeniyle Konya’da doğduğunu belirtmiştir. İnadına Aşktaki karakterinde başarılı olmak için, rol gelince Şiveyi daha iyi konuşabilmek ve öğrenebilmek için Trabzon’a gitmiştir. 3 gün Trabzon’da kalarak, kahveleri dolaşıp, insanlarla sohbet ederek gözlem yapmış ve rolüne iyice hazırlanmıştır.

Söz dizisinde ise Görevi İstihbarat Uzmanı karabatak lakaplı Ateş yetim olarak ekranlara gelmiştir. Dizide Rütbesi Başçavuştur. Timin en eğlencelisidir, eğlenmeyi sever. Kamuflaj ve kılık değiştirme konusunda çok iyidir ve istihbaratçıdır. Aynı zamanda çapkındır. Girdiği her görevde mutlaka bir kadının gönlünü fetheder. Birçok dizi ve film projesinde yer alan başarılı oyuncu, Arka Sokaklar dizisinde de rol almıştır. Oyunculuktaki başarısıyla kariyer basamaklarını hızlı bir şekilde tırmanmaya devam ediyor. Şimdiler Atv’de yayınlanan Kuruluş Osman dizisiyle ekranlara gelmektedir.

Kuruluş Osman dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan Vurdem, dizide Osman’ın en yakın arkadaşını canlandırmaktadır. Yani Osman’ın yanında savaşan bir yiğit karakterindedir. Dizideki rol arkadaşları Burak Özçivit, Nurettin Sönmez, Ragıp Savaş, Saruhan Hünel, Aslıhan Karalar gibi önemli isimlerdir. Kuruluş Osman dizisi Diriliş Ertuğrul dizisinin devamı niteliğindedir. Dizide Osmanlı İmparatorluğu’nun kuruluşu anlatılmaktadır.

Eren Vurdem aynı zamanda iyi bir seslendirme sanatçısıdır. Yaptığı seslendirmeler; Kutu Cüceleri(Türkçe Seslendirme) ve Bay Peabody(Türkçe Seslendirme)’dir. Vurdem; Türkiye’deki oyunculuktan artık tatmin olmadığını dile getirip, hedefinde ise Hollywood olduğunu söylemiştir.

Reklamlar

Eren Vurdem’in eski mesleği herkesi şaşırttı. Eren Vurdem gençlik yıllarının büyük bölümünde söz yazarlığı yapıp ve şarkılarını söylemiştir. Ancak Vurdem, ne pop ne de rock müzikle ilgili değildi. Eren Vurdem MC’dir. Eren Vurdem’in sahne adı ise MC Neşter. Eren Vurdem underground tarzıyla (yeraltı) birçok konser verdi. 2005-2006 yıllarında Neşter Sokağı, Gangsta Terbiyesi ve Wild Wild Rap gibi şarkılarıyla popülerliği artmıştır. Eren Vurdem‘in Karaçalı ve Hayki gibi rap dünyasının tanınan isimleriyle de parçaları vardır. Sonradan rapi bıraktı ve yoluna oyunculukla kariyerine devam etti.

Eren Vurdem
Eren Vurdem

Eren Vurdem’in Oynadığı Filmler

 • Sümela’nın Şifresi
 • 3: Cünyor Temel filminde Oğuzubillah
 • Son Mektup, Şubat- Muyo
 • Jin Yaralı Grup Elemanı
 • No Ofsayt
 • Hesaplaşma
Sadakatsiz dizisi Eren VURDEM Söz dizisi kamera arkası

Eren Vurdem oynadığı diziler

Bir çok başarılı yapımda rol alan Eren Vurdem, ekranlara ilk defa 2009 yılında merhaba demiştir. Hesaplaşma dizisi ile ekranlarda yer alan Eren Vurdem, İnadına Aşk dizisi ile de yıldızını parlatmıştır. Başarılı oyuncu son olarak Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz dizisinde rol almıştır.

 • Hesaplaşma
 • İnadına Aşk
 • Söz
 • Sadakatsiz
 • Son Mektup
 • Yolculuk
 • Arka Sokaklar
 • Şefkat Tepe
Eren Vurdem nereli?
Eren Vurdem nereli?

Eren Vurdem nereli?

7 Ekim 1988 tarihinde Konya’da  dünyaya gelen başarılı oyuncu hakkında sıklıkla Laz kökenli denilmiş olsa da oyuncu isim Kafkas göçmenidir.

Eren Vurdem kaç yaşında?

Özellikle Söz dizisinde göstermiş olduğu yetenekleri ve yakışıklılığı ile dikkatleri üzerine çeken başarılı oyuncu 33 yaşındadır.

Eren Vurdem sevgilisi kim?

Özel hayatı ile sık sık merak edilen isimler arasında yerini alan Eren Vurdem, bu zamana kadar adı bir çok güzel isim ile anılmıştı. Ancak başarılı oyuncu uzun zamandır Derya Yıldırım ile aşk yaşamaktadır. Başarılı oyuncunun sevgilisi 1990 yılında Fransa’da dünyaya geldi. Başarılı oyuncu evlilik hakkında herhangi bir açıklama da bulunmadı.

Eren Vurdem Çerkes mi?

Başarılı oyuncu Çerkes değildir. Eren Vurdem Konya’da dünyaya gelmiştir. Aslen Kafkas göçmenidir.

Eren Vurdem kimdir, oynadığı filmler ve dizileri sizler için araştırdık. Ayrıca Eren Hacısalihoğlu kimdir yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Eren Vurdem’in instagram hesabı: https://www.instagram.com/thevurdem/

İlknur Gülhan

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx