Magazin

Esra Eron Kimdir?

Reklamlar

Esra Eron İzmir’de dünyaya gelen manken ve oyuncudur. Esra Eron yaşı, doğum tarihi, burcu, boyu, kilosu, kariyeri ve sevgilisi gibi merak ettiğiniz soruların cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

Esra Eron Doğum Tarihi

Esra Eron 1 Ocak 1980 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir.

Esra Eron Kaç Yaşında?

Esra Eron 2024 itibari ile 44 yaşındadır.

Reklamlar

Esra Eron’un Burcu

Esra Eron Oğlak burcudur.

Esra Eron Boyu

Esra Eron’un boyu 1.78 cm’dir.

Esra Eron Kilosu

Esra Eron ve 56 kilodur. 89-61-93 ölçülerine sahiptir

Esra Eron
Esra Eron

Esra Eron Kariyeri

Esra Eron kariyerine göz attığımız zaman hem oyuncu kişiliği hem mankenlikteki tarzı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Liseyi bitirdikten sonra güzellik yarışmalarındaki başarıları ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Esra Eron göz önünde olmayı pek sevmediği için magazin basını hakkında bilgi almak için epey çaba sarf etmektedir. Esra Eron oğlak burcu olduğunu ve burcunun tüm özelliklerini üzerinde taşımakta olduğunu son derece disiplinli çalışmalar yaptığını çalışmaları ile göstermektedir.

Reklamlar

2002 yılında Miss Turkey yarışmasına katılmış ve 3.olarak tamamlamıştır. Daha sonra ülkemizi Miss Europe’da temsil etmiştir ve bu yarışmada da 3. Olmuştur. Bu süreçten sonra da ünlü isimlerle de çalışma fırsatı eline gelmiştir. Bir süre dizi projelerine çok sıcak bakan Esra Eron daha sonra sunucu ve spikerlik yapmak için eğitim almıştır. Daha çok bu tür yapımlarda görev almayı tercih etmiştir.

Esra Eron 2015 yılında Kiralık Aşk dizisi ile ekranlara gelmiştir. Dizide Feryal Tümen karakteri rol almıştır. Esra Eron’un dizinin yakaladığı başarıda da payı oldukça büyüktür. Kiralık Aşk dizisi romantik-komedi türünde çekilmiştir. Dizide pek çok ünlü oyuncu yer almaktadır. İstanbul’da çekilen dizi 19 Haziran 2015’te başlamıştır 20 Ocak 2017 tairihinde bitmiştir. Dizideki rol arkadaşları Elçin Sangu, Barış Arduç, Nergis Kumbasar, Levent Ülgen, Ferdi Merter ve Hikmet Körmükçü gibi önemli isimlerdir.

Esra Eron
Esra Eron

Esra Eron’un Filmografisi

2019 yılında Hekimoğlu dizisinde Alya karakteri ile ekranlara gelmiştir. Alya hastanenin doktorlarından birisidir. Ateş hoca ve Orhan hocanın ekibine destek olmaktadır.

2015 yılında başlayan 2017 yılında biten Kiralık Aşk dizisinde Feryal Tümen karakterini canlandırmıştır.

2004 yılında Hırsız Var isimli filmde Begüm karakterine can vermiştir. 2002 yılında Çatıdaki Kız filminde rol almıştır.

Esra Eron sabah saatlerinde TV8 ekranlarında yayınlanan Gel Konuşalım isimli programda da Seda Akgül’ün yerine katılarak sunuculuk yapmıştır. Ve 3 senenin sonunda birlikte sunuculuk yaptıkları Hakan Ural ile bir anlaşmazlık yaşayıp programdan ayrılmıştır.

Esra Eron Sevgilisi

Esra Eron Galatasaray Kulübü eski yöneticisi Ergun Gürsoy’un yeğeni Efe Gürsoy ile birlikteydi. Fakat ikili bir süre önce ayrılmıştır. Nisan ayında ayrılan çift 4 aylık bir aradan sonra instagram hesabından nerede kalmıştık şeklinde bir ifade ile ilişkilerine devam etme kararı aldıklarını açıklamışlardır.

Esra Eron Gel Konuşalım

Esra Eron 2018 yılında TV8 ekranlarında yayınlanan Gel Konuşalım programından ayrılmıştır. Esra Eron Gel Konuşalım programından Hakan Ural’ın programda fikirlerini beyan etmesine izin vermediği sebebiyle ayrıldığını Kadına şiddete hayır dediğini belirtmiştir.

Esra Eron ayrılık haberini sosyal medya hesabı üzerinden duyurmuştur. 3 ay önce katıldığı Gel Konuşalım programında yayın sırasında kendi fikrini beyan etme, hür düşüncesini söyleme ve farklı görüşte olduğu konularda partnerinden aldığı saygı sınırları dışında hiçbir yayıncılık etiğine sığmayan yüksek egolu davranışların kendisine daha fazla zarar vermemesi için programdan ayrılma kararı aldığını yazmıştır. Kadınların ezilmediği, kadına psikolojik şiddetin olmadığı, kadına daha fazla nezaketin olduğu ve bu alt yapı ile yetişmiş bireylerin çoğaldığı bir Türkiye diliyorum diye de eklemiştir.

Esra Eron’un bu sözleri üzerine Hakan Ural, kendisine iftira atıldığını söylemiştir. Allah onu ve öfkesini ıslah etsin şeklinde bir yorumda bulunmuştur. Esra Eron, programdan ayrıldıktan sonra sevgilisiyle Milano’ya gitmiştir.

İlknur Gülhan

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx