Magazin

Feyyaz Yiğit Exxen’de yer alacak mı?

Reklamlar

Feyyaz Yiğit Çakmak, 1 Temmuz 1988 tarihinde Düzce’de dünyaya gelmiştir. Türk yazar, müzisyen ve oyuncu olan Feyyaz Yiğit Çakmak, 33 yaşındadır. Sosyal medyada kısa zamanda geniş kitleler tarafından takip edilmeye başlanılan ünlü isim bakın kiminle evli çıktı? Feyyaz Yiğit Çakmak kaç yaşında? Feyyaz Yiğit Çakmak kiminle evli? Bu ve bunun gibi merak edilen bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik.

Feyyaz Yiğit kimdir?

Feyyaz Yiğit Çakmak, 1 Temmuz 1988 tarihinde Düzce’de dünyaya gelmiştir. Türk yazar, müzisyen ve oyuncu olan Feyyaz Yiğit Çakmak, Ankara Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi’nde Resim bölümünden mezun olmuş ardından Hacettepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik bölümüne girmiştir. Üniversiteyi bitirdikten sonra reklam ajanslarında çalışmaya başlayan Feyyaz Yiğit Çakmak, Okan Bayülgen ile tanışmış ve o dönem Okan Bayülgen’in sunmuş olduğu program Disko Kralının içeriklerini yapan ekibe dahil olmuştur.

Disko Kralı programında ilk başta içeriklere yardımcı olan Feyyaz Yiğit Çakmak, daha sonrasında ise müzik grubuna dahil olarak burada gitar çalmaya başlamıştır. 2018 yılında Ölümlü Dünya filminde yer alan başarılı isim 2019 yılında Cinayet Süsü yapımına dahil olmuştur. 2020 yılında Menajerimi Ara dizisinde konuk oyuncu olarak dahil olan başarılı oyuncu 2021 yılından 2022 yılına kadar ise Gibi isimli yapımda senaristlik, oyunculuk ve yapımcılık yapmıştır. Reklam filmlerinde de yer alan Feyyaz Yiğit, Akbank, Eti Wanted Lipton ve Spotify reklamlarının yüzü olmuştur. 2018 yılında düzenlenmiş olan 23 Sadri alışık Tiyatro ve sinema oyuncu ödüllerinde senaristliğini de üstlenmiş olduğu Ölümlü Dünya sinema filmi ile komedi dalında en iyi yardımcı erkek oyuncu ödülüne layık görülmüştür.

Reklamlar
Feyyaz Yiğit Exxen'de yer alacak mı?
Feyyaz Yiğit Exxen’de yer alacak mı?

Feyyaz Yiğit kaç yaşında?

Feyyaz Yiğit Çakmak, 1 Temmuz 1988 tarihinde dünyaya gelmiştir. Başarılı oyuncu ve senarist 33 yaşındadır

Feyyaz Yiğit aslen nereli?

Türk yazar, müzisyen ve oyuncu olan Feyyaz Yiğit Çakmak, aslen Düzcelidir

Feyyaz Yiğit hangi burç?

1 Temmuz 1988 tarihinde dünyaya gelen oyuncu isim yengeç burcudur. 

Feyyaz Yiğit Exxen'de yer alacak mı?
Feyyaz Yiğit Exxen’de yer alacak mı?

Feyyaz Yiğit boy ve kilo

Reklam filmlerinin yanı sıra senaristliğini üstlenmiş olduğu filmlerde de yer alan Feyyaz Yiğit, 1.78 boyundadır. 

Reklamlar

Feyyaz Yiğit mesleği

Ankara Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi Resim bölümünde eğitimini tamamladıktan sonra Hacettepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik bölümünde eğitim alan Feyyaz Yiğit reklam ajanslarında çalışmaya başladığı dönem içerisinde Okan Bayülgen ile tanışmış ve 2010 yılından bu yana senaristlik, müzisyen ve oyunculuk yapmaktadır.

Feyyaz Yiğit filmleri

2018 yılında Ölümlü Dünya filminde yer alan başarılı isim 2019 yılında Cinayet Süsü yapımına dahil olmuştur. 2020 yılında Menajerimi Ara dizisinde konuk oyuncu olarak dahil olan başarılı oyuncu 2021 yılından 2022 yılına kadar ise Gibi isimli yapımda senaristlik, oyunculuk ve yapımcılık yapmıştır. Reklam filmlerinde de yer alan Feyyaz Yiğit, Akbank, Eti Wanted Lipton ve Spotify reklamlarının yüzü olmuştur. 2018 yılında düzenlenmiş olan 23 Sadri alışık Tiyatro ve sinema oyuncu ödüllerinde senaristliğini de üstlenmiş olduğu Ölümlü Dünya sinema filmi ile komedi dalında en iyi yardımcı erkek oyuncu ödülüne layık görülmüştür.

  • 2018 Ölümlü Dünya
  • 2019 Cinayet Süsü
  • 2020 Menajerimi Ara
  • 2021-2022 Gibi

Feyyaz Yiğit Exxen’de yer alacak mı?

2021 yılının ocak ayında Acun Ilıcalı, Feyyaz Yiğit’in Exxen’de yer alacağını duyurmuştu. Başarılı isim senaristliğini yaptığı Gibi isimli yapımı ile Exxen’de iki sezon boyunca yer almıştır.

Feyyaz Yiğit Exxen'de yer alacak mı?
Feyyaz Yiğit Exxen’de yer alacak mı?

Feyyaz Yiğit evli mi?

Başarılı oyunculuğu ve senaristliği ile dikkatleri üzerine çeken Feyyaz Yiğit, 2018 yılında sevgilisi Sedef İnanç ile dünya evine girmiştir

Feyyaz Yiğit sevgilisi mi var?

Başarılı senaristliği ve oyunculuğu ile ekranların en çok sevilen isimlerinden birisi haline gelen Feyyaz Yiğit Çakmak, 2018 yılında sevgilisi Sedef İnanç ile dünya evine girmiştir.

Feyyaz Yiğit İnstagram adresi336

Sosyal medyada oldukça aktif şekilde boy gösteren Yiğit Çakmak, Instagram hesabında hayatının her alanından kareler paylaşmaktadır. Instagram platformunda 336B takipçisi bulunan başarılı oyuncunun profiline aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Feyyaz Yiğit İnstagram adresi https://www.instagram.com/feyyazyigit/?hl=tr

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Emin Oğuz Çelebi evlendi mi? Emin Oğuz Çelebi eşi kim? Emin Oğuz Çelebi nereli? hakkındaki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx