Reklamlar
Magazin

Feyza Sevil Güngör kimdir? Kaç yaşında? Boyu ve kilosu?

Reklamlar

Savaşçı adlı dizide ekranlara gelen güzel oyuncu Feyza Sevil Güngör (Ayça) karakterine can vermektedir. Daha öncesinde ayça karakterine can veren Seçil Buket Akıncı diziden ayrılmıştır. Bunun üzerine Güngör General Kutalmış’ın kızı olarak görev aldı. Diziye yeni dahil olan güzel oyuncu hakkında merak edilenlere dilerseniz sizlerle sevenleri ile beraber göz atalım.

Feyza Sevil Güngör kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Feyza Sevil Güngör kimdir?

Savaşçı adlı dizide ekranlara gelen burada tanıdığımız güzel oyuncu Güngör 1997 de dünyaya gelmiştir. 2015 senesinde İstanbul Ticaret Üniversitesinde eğitimine başlayan güzel oyuncu 2020 yılında mezun olmuştur. Burada lisans eğitimini tamamladıktan sonra ilk dizisi olarak savaşçıda ekranlarda karşımıza çıkmıştır. Aynı zamanda sevilen karakter profesyonel oyunculuk eğitimi de alıyor.

Reklamlar

FOX TV savaşçı adlı dizide daha öncesinde Ayça karakterine can veren Seçil Buket Akıncı diziden ayrılmıştır. Bunun üzerine Güngör (Ayça) karakteri ile General Kutalmış’ın kızı olarak görev almıştı. Ekranların sevilen dizisi pazar akşamlarının vazgeçilmezi olan, savaşçı dizisine yeni dahil olmasına rağmen güzel oyuncu, izleyenleri kendisine hayran bırakmış durumda.

Sosyal medyada da aktif olarak gördüğümüz başarılı oyuncu bu platformda da geniş kitleye çabuk sahip olmuş durumda. Kısa zamanda sevilen karakterin sosyal medya platformunda paylaştığı içerikler ve postlar büyük beğeni alıyor. Sosyal medyada platformunda da dikkat çeken güzel oyuncu özel hayatı hakkında da konuşulur hale geldi. Ancak oyuncunun hakkında şimdilik işi dışında bir şey duymak mümkün değil.

Feyza Sevil Güngör kimdir? Kaç yaşında? Boyu ve kilosu?
Feyza Sevil Güngör kimdir? Kaç yaşında? Boyu ve kilosu?

Feyza Sevil Güngör kaç yaşında?

Güzel oyuncunun hakkında merak edilenler arasında yaşının kaç olduğu da zaman zaman sorulmuştu. Savaşçı adlı dizide ekranlara gelen burada tanıdığımız güzel oyuncu Güngör 1997 de dünyaya gelmiş olup 24 yaşındadır.

Feyza Sevil Güngör aslen nereli?

Ekranların sevilen dizisi pazar akşamlarının vazgeçilmezi olan savaşçı dizisinin yeni oyuncusu bir hayli merak konusu oldu. Hayranları tarafından merak edilen oyuncunun aslen nereli olduğu bilgilerimiz arasında şimdilik yer almıyor.

Reklamlar

Feyza Sevil Güngör hangi burç?

Savaşçı dizisiyle ekranlarda karşımıza çıkan güzel oyuncunun hakkında merak edilenler arasında yerini alan bir diğer konu ise burcu nedir sorusu olmuştu. Yaptığımız kısa araştırmalar sonucunda güzel oyuncunun hangi burç olduğu henüz bilinmiyor.

Feyza Sevil Güngör’ün boyu ve kilosu?

Güzel oyuncunun başarısı ile göz doldurmasının yanı sıra fiziği de dikkatlerden kaçmadı. Sevilen oyuncunun boy ve kilosu da merak edilenler arasında yerini almıştı. Ancak başarılı oyuncunun bu konu hakkında da ser verip sır vermediğini söyleyebiliriz.

Feyza Sevil Güngör kimdir? Kaç yaşında? Boyu ve kilosu?
Feyza Sevil Güngör kimdir? Kaç yaşında? Boyu ve kilosu?

Feyza Sevil Güngör’ün mesleği nedir?

Mesleği konusunda da merak edilen güzel oyuncu 2015 senesinde İstanbul Ticaret Üniversitesinde eğitimine başlayıp 2020 yılında mezun olmuştur. Burada lisans eğitimini tamamladıktan sonra ilk dizisi olarak savaşçıda ekranlarda karşımıza çıkmıştır. Aynı zamanda sevilen karakter profesyonel oyunculuk eğitimi de alıyor.

Feyza Sevil Güngör ne kadar kazanıyor?

Aktif olarak sosyal medya platformunda da karşımıza çıkan güzel oyuncunun kazancıda merak konusu oldu. Ancak dizi oyunculuğu gerekse sosyal medya platformunda paylaşımları sonucu ne kadar kazandığı henüz bilgilerimiz arasında yer almıyor. Bu konu hakkında herhangi bir bilgi sahibi değiliz.

Feyza Sevil Güngör’ün sevgilisi var mı?

Ekranların yeni yüzü olan oyuncunun hakkında merak edilenler arasında yerini alan bir diğer konu ise sevgilisi var mı? sorusu olmuştu. Sosyal medyada platformunda da dikkat çeken güzel oyuncu özel hayatı hakkında da konuşulur hale geldi. Ancak oyuncunun hakkında şimdilik işi dışında bir şey duymak mümkün değil.

Feyza Sevil Güngör kimdir? Kaç yaşında? Boyu ve kilosu?
Feyza Sevil Güngör kimdir? Kaç yaşında? Boyu ve kilosu?

Feyza Sevil Güngör’ün sosyal medya hesapları

Güzel oyuncu ekranlarda gösterdiği başarıyı sosyal medya platformunda da yakalamış durumda. Daha şimdiden 13.9 B takipçisi bulunmakta. Kısa zamanda sevilen karakterin sosyal medya platformunda paylaştığı içerikler ve postlar büyük beğeni alıyor. Değerli oyuncuyu İnstagram platformunda görmek için linkine tıklayabilirsiniz.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz  Beril Kayar kimdir? Cam Tavanlar Aylin kimdir?  hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Reklamlar

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.
0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x