Magazin

Haluk Kalyoncu Kimdir?

Reklamlar

Turkuvaz Medya Grubu’nun en büyük ortaklarından olan Hasan Kalyoncu’nun oğlu Haluk Kalyoncu ve Yıldırım Demirören’in kızı Yelda Demirören’in Çırağan Sarayındaki gösterişli düğünü çok ilgi çekmiştir. Çiftin nikah şahitleri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Emine Erdoğan olmuştur. Peki Haluk Kalyoncu kimdir, ailesi, eğitimi, aslen nerelidir, eşi Yelda Demirören kimdir gibi soruların cevaplarını yazımızda bulabilirsiniz.

Haluk Kalyoncu Ailesi

Haluk Kalyoncu’nun babasının ismi Hasan annesinin ismi ise Nevin Kalyoncu’dur. Kalyoncu ailesi Turkuvaz Medya Grubu’nun en büyük ortaklarındandır.

Haluk Kalyoncu Eğitimi

Haluk Kalyoncu ise siyaset bilimi bölümü mezunudur. Bilkent Üniversitesi’nde siyaset bilimini bitirmiştir. Yüksek lisansını politika alanında Kingston Üniversitesi’nde tamamlamıştır.

Reklamlar

Haluk Kalyoncu Aslen Nerelidir?

Haluk Kalyoncu aslen Trabzon Çaykaralı’dır. Babası Hasan Kalyoncu, Milli Selamet Partisi döneminden bu yana siyaset ve iş dünyasında öne çıkan bir isimdir.

Yelda Demirören - Haluk Kalyoncu
Yelda Demirören – Haluk Kalyoncu

Haluk Kalyoncu Eşi

Hasan Kalyoncu ile Nevin Kalyoncu’nun oğlu Haluk Kalyoncu 2019 yılının Nisan ayında yaklaşık 2000 davetlinin katıldığı törenle hayatını birleştirmiştir. Çiftin nikah şahitliklerini Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ile eşi Emine Erdoğan yapmıştır. Yelda Demirören ve Haluk Kalyoncu 2012 yılının Kasım ayında aile arasında bir nişan töreni yapmışlardır. 2019’un Nisan ayında ise çiftin nikahını İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal kıymıştır. Yıldırım Demirören ve Revna Demirören çiftinin kızları Yelda Demirören kimdir?

Yelda Demirören üç kardeştir. Yelda Demirören’in erkek ikizi vardır ismi Emre Cemal Demirören’dir. Yelda Demirören ve Emre Cemal Demirören’in küçük kardeşlerinin ismi Erdoğan Demirören’dir. Ailesinin tek kız çocuğu Yelda Demirören’dir.

Yelda Demirören’in babası Yıldırım Demirören, Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı’dır. Annesi de Revna Demirören’dir. Yelda Demirören 2019 yılında Özyeğin Üniversitesi Uluslarası İlişkiler Bölümü’nden mezun olmuştur.

Reklamlar

Yelda Demirören ve Haluk Kalyoncu 2018’in Kasım ayında nişanlandıktan sonra 2019’un Nisan ayında kına gecesi yapılmıştır. Sosyetenin ünlü simaları da kına gecesinde yer almıştır. Ve kına gecesinin Sultan konsepti ile yapıldığı da dikkatlerden kaçmamıştır.

Haluk Kalyoncu Kızı

Haluk Kalyoncu ve Yelda Demirören Kalyoncu çiftinin 2020’nin Şubat ayında kızları Zeynep Ela dünyaya gelmiştir.

İlknur Gülhan

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx