Magazin

Hande Erçel kimdir?

Reklamlar

Hande Erçel oyunculuk yeteneklerinin yanı sıra sosyal medya fenomenliği ile de geniş kitlelere ulaşmaya devam ediyor! Oyunculuk yeteneklerini daha önce bir çok dizide kanıtlayan başarılı oyuncunun hayranları ise merakta. Ürettiği içerikler sosyal medya kullanıcıları tarafından oldukça sevilen isimler arasında hızla yükselen ve başa gelen Hande Erçel kardeşi Gamze Erçel Yıldırım ile de sıkça paylaşım yapmaktadır. Özellikle sosyal medya dünyasında yeğeni Aylin Mavi ile Hande Erçel’in benzerliği hakkında sıkça paylaşımlar yapılmaktadır. Oyunculuğu kadar sempatik halleri ile de sevilen oyuncunun takipçileri Hande hakkında araştırmaya yapmaya başladılar.

Hande Erçel kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Hande Erçel kimdir?
Hande Erçel kimdir?

Hande Erçel kimdir?

Hande Erçel kimdir?

Televizyonların ve sosyal medya dünyasının beğenilen isimlerinden olan oyuncu Hande Erçel 24 Kasım 1993 tarihinde Bandırma’da dünyaya geldi. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi Türk sanatları bölümünde eğitimine devam eden sosyal medya fenomeni oyuncu ekranları ilk defa 2014 yılında Show TV’de yayınlanan Çılgın Dershane Üniversitede adlı dizide ile başlamış ve bu dizideki başarısı ve yetenekleri sayesinde televizyon dünyasının vazgeçilmez isimlerinden biri olmuştur. 2014 yılında Hayat Ağacı adlı dizide film karakterine hayat veren sosyal medya fenomeni oyuncu 2015 yılında Azerbaycan’da düzenlenen Miss Cilivalition of the World yarışmasına katılmış ve bu yarışmada ikinci olmuştur.

Reklamlar

Asıl yıldızının parladığı nokta ise Kanal d ekranlarında yayınlanan Güneşin Kızları adlı dizide hayat verdiği Selin karakteri ile oldu. Kendisi gibi oyuncu olan sosyal medya fenomeni Gamze Erçel Yıldırım Hande Erçel ablasıdır. Sosyal medya ve televizyon dünyasının beğenilen isimleri arasında yerini almış olan Gamze Erçel’in Aylin Mavi adında bir de kızı bulunmaktadır. Özellikle sosyal medya dünyasında sık sık paylaşım olan  Hande Erçel ve yeğeni Aylin Mavi birbirlerine olan benzerlikleri ile de dikkat çekmektedir. Annesini henüz çok genç yaşta iken 47 yaşında kanser hastalığı nedeniyle kaybeden sosyal medya fenomeni güzelin ablası kızına annesinin adını vermiştir.

Güzelliğiyle baş döndüren yeteneği ile büyüleyen usta oyuncunun birçok ödülü vardır. Güneşin Kızları adlı dizi ile Yıldızı Parlayanlar ödülü
Pantene Altın Kelebek ödülü
İTÜ Emos Başarı ödüllerinde en iyi kadın dizi oyuncusu
Medya ödüllerinde en iyi çıkış yapan kadın dizi oyuncusu ödülleri’ne layık görülen başarılı oyuncunun rol aldığı yapımlar ise şöyle sıralanıyor; Çalıkuşu, Hayat Ağacı, Çılgın Dershane, Güneşin Kızları, Aşk Laftan Anlamaz, Siyah İnci vahşice rol aldığı yapımlardır.

Ayrıca son zamanlardan yeni bir yapım ile ekranlarda olan Hande Erçel Kerem Bürsin ile başrolünü paylaştığı Sen Çal Kapımı adlı dizide büyük başarı yakalamış dizi sayesinde hem hayran kitlesini genişletmiş hem de tüm dünyanın ilgisini üzerine çekmeyi başarmıştır. Ayrıca yetenekli ve başarılı oyuncunun adı bu sıralar bazlama surat davası ile de sıkça anılır olmuştu. Alp Kılınç adlı sosyal medya fenomeni Hande Erçel için bazlama surat sözleri genç oyuncunun canını bir hayli sıkmış ve yasal sürece başlatmıştır. Bu yasal süreçte Hande Erçel haklı bulunmuş bedava Alp Kılınç’ın aleyhine sonuçlanmıştır.

Güzelliğinin yanı sıra fiziği ile de gündeme olmayı başaran ve birçok gencin idolü haline gelen sosyal medya fenomeni oyuncunun sık sık arama motorlarında boyunu ve kilosunu aratan takipçiler için bizler araştırdık ve bulduk. 1.76cm uzunluğunda olan başarılı sosyal medya fenomeni 56kg ağırlığında. Çok kısa sürede Yıldızı parlayan ve üne kavuşan genç oyuncunun hatırı sayılır bir fan grubu vardır. Genç takipçi sayısının fazlalığı dikkat çekmeye devam ediyor.

Reklamlar

Hande Erçel kaç yaşında?

Sosyal medyayı etkin kullanan Hande Erçel  kardeşi ve yeğeni ile olan bir çok paylaşımları mevcuttur. Oyuncu olan kardeşi Hande Erçel ve yeğeni Aylin Mavi ile olan paylaşımları hayli beğenilmiş olup adlarına fan sayfaları açılmıştır. Hande Erçel 24 Kasım 1993 Bandırma doğumludur. 27 yaşında olan genç sosyal medya fenomeni yaşantısı ve güzelliği ile bir çok gencin idolu haline gelmiştir.

Hande Erçel aslen nereli?

Balıkesir Bandırma doğumlu olan başarılı sosyal medya fenomeninin ne yazık ki aslen nereli olduğu bilgisine sahip olamadığımız için şuan sizler ile paylaşamıyoruz. En kısa zamanda güncel bilgiler ile karşınızda olacağız. Yeni gelişmelerden sizleri haberdar edebilmemiz için takipte kalmayı unutmayın.

Hande Erçel hangi burç?

Sosyal medyanın adeta göz bebeği haline gelen ve kısa zamanda geniş hayran kitlelerine ulaşan oyuncu Erçel’in takipçileri en çok sosyal medyada oyuncu güzelin burcunu sorar oldular. Bizler sizin için araştırdık bulduk. 24 Kasım 1993 tarihinde dünyaya gelen fenomen isim aynı zamanda bir Akrep burcu kadını.

Hande Erçel’in boyu ve kilosu?

Güzelliğinin yanı sıra fiziği ile de gündeme olmayı başaran ve birçok gencin idolü haline gelen sosyal medya fenomeni oyuncunun sık sık arama motorlarında boyunu ve kilosunu aratan takipçiler için bizler araştırdık ve bulduk. 1.76cm uzunluğunda olan başarılı sosyal medya fenomeni 56kg ağırlığında.

Hande Erçel kimdir?
Hande Erçel kimdir?

Sevgilisi var mı? Aşk hayatı hakkında detaylar

Erçel’in takipçileri sosyal medya fenomeninin hayatında birisi olup olmadığı konusunda ikiye bölündü bile. Kısa zamanda geniş hayran kitlelerine hitap etmeye başlayan sosyal medya fenomeni oyuncunun hayatında şu an biri olup olmadığı konusunu sizler için araştırdık ancak kayda değer bilgilere ulaşamadık. Yeni gelişmelerden sizleri haberdar edebilmemiz için takipte kalmayı unutmayın.

Hande Erçel’in annesi vefat mı etti?

Annesini henüz çok genç yaşta iken (47 yaşında) kanser hastalığı nedeniyle kaybeden sosyal medya fenomeni güzelin ablası kızına annesinin adını vermiştir.

Hande Erçel’i Bazlama Surat sözleri kızdırdı!

Yetenekli ve başarılı oyuncunun adı bu sıralar bazlama surat davası ile de sıkça anılır olmuştu. Alp Kılınç adlı sosyal medya fenomeni Hande Erçel için bazlama surat sözleri genç oyuncunun canını bir hayli sıkmış ve yasal sürece başlatmıştır. Bu yasal süreçte Hande Erçel haklı bulunmuş bedava Alp Kılınç’ın aleyhine sonuçlanmıştır.

Hande Erçel’in cilt bakım rutini

Ekranları güzelliği ile dolduran başarılı oyuncunun cildinin parlak ve güzel oluşunun günde 2 litre su tüketmesi ne bağlı olduğunu verdiği röportajlarda dile getirmiştir. Ayrıca verdiği röportajda meyve ile arasının iyi olduğunu sebzeleri ise fazla sevmediğini ifade etmiştir. Aynı zamanda cildinin parlaklığı içinse şu sözleri dile getirdi. “Temiz olmasına özen göstererek her gün temizliyorum. bunu yaptığım için de ekstra bir şey yapmama gerek kalmıyor. sette yapılan makyaj genelde oyuncuların cildine zarar verir ama ben daha bir zararını görmedim. Çünkü her gün temizleyip sağlıklı tutarsam kremimi nemlendiricimi sürersem sorum kalmıyor zaten.”

Aldığı ödüller

Güzelliğiyle baş döndüren yeteneği ile büyüleyen usta oyuncunun birçok ödülü vardır.

  • Güneşin Kızları adlı dizi ile Yıldızı Parlayanlar ödülü
  • Pantene Altın Kelebek ödülü
  • İTÜ Emos Başarı ödüllerinde en iyi kadın dizi oyuncusu
  • Medya ödüllerinde en iyi çıkış yapan kadın dizi oyuncusu ödülleri’ne layık görüldü.

Yer aldığı yapımlar

başarılı oyuncunun rol aldığı yapımlar ise şöyle sıralanıyor; Çalıkuşu, Hayat Ağacı, Çılgın Dershane, Güneşin Kızları, Aşk Laftan Anlamaz, Siyah İnci vahşice rol aldığı yapımlardır. Ayrıca son zamanlardan yeni bir yapım ile ekranlarda olan Hande Erçel Kerem Bürsin ile başrolünü paylaştığı Sen Çal Kapımı adlı dizide büyük başarı yakalamış dizi sayesinde hem hayran kitlesini genişletmiş hem de tüm dünyanın ilgisini üzerine çekmeyi başarmıştır.

Hande Erçel’in mesleği ne?

Sosyal medya dünyasının başarılı isimleri arasında ilk sıralarda yer alan başarılı İnstagram içerik üreticisi Erçel, şuan oyunculuk kariyerinde zirve noktalardadır.

Hande Erçel ne kadar kazanıyor?

Sizler için bu konuyu detaylıca araştırdık ancak ne yazık ki kayda değer bilgiler bulamadık. En kısa zamanda güncel bilgiler ile siz değerli takipçilerimizin karşınızda olacağız. Yeni gelişmelerden sizleri haberdar edebilmemiz için takipte kalmayı unutmayın.

Sosyal medya hesapları

İnstagram hesabında paylaşımını yaptığı postlarla ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken Hande Erçel’in İnstagram da ise 20.2M takipçiye sahip.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Ayda Kutay kimdir? hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

4 Yorum
Eski
Yeni Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
4
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx