Cilt Bakımı

İpek Yüz Kesesi Nedir? İpek Yüz Kesesi Nasıl Kullanılır?

İpek Yüz Kesesi Kullanımı

Reklamlar

İpek yüz kesesi son zamanlarda cilt bakım dünyasında bir fırtına gibi esmeye devam ediyor. İpek yüz kesesi genel olarak yüzün sağlıklı bir şekilde parlamasını ve ışıldamasını sağlar. Bu yazımızda i̇pek yüz kesesi faydaları, yüz kesesi nasıl kullanılır, yüz kesesi Dermapeel, yüz kesesi Gratis, Chakra yüz kesesi, yüz kesesi sivilceler i̇çin etkili midir, yüz kesesi kullanımı nasıldır gibi konuları ele alacağız.

İpek Yüz Kesesi Faydaları
İpek Yüz Kesesi Faydaları

İpek Yüz Kesesi Faydaları

Üstün yaşlanma karşıtı ci̇lt bakım aracı ipek yüz kesesi, en i̇yi Avrupalı ​​dermatologlar tarafından tavsiye edilen bir üründür. İpek peeling ve gençleştirme formülü olan ipek yüz kesesi, yüzünüzde ışıltı sağlar.

Cildinizi onaran ve koruyan ipek yüz kesesi, cildi tahriş etmeden ölü derileri giderir. Benzersiz cilt benzeri yüzeyi olan ipek yüz kesesi, şaşırtıcı sonuçların anahtarıdır. Yaşlanmayı tersine çevirmek, cildinizi daha fazla hasardan korumak için yeterince güçlü bir maddedir.

Reklamlar

Keratosis pilaris, psoriasis, eczema, rosacea gibi cilt hastalıkları için doğal tedavidir. Akne temizleme çözümü olan bu yüz kesesi anti̇-bakteriyel ve hipoalerjenik özelliklere sahiptir.

Kalçalarınızda, basenlerinizde, bacaklarınızda ve kollarınızda oluşan selülitleri ve çatlak izlerini giderebilirsiniz. Yüzünüzdeki yara izlerini, hiperpigmentasyonu, koyu lekeleri azaltabilirsiniz. Basit bir işlemle cildinizi gerginleştirin ve sıkılaştırın. İhtiyacınız olan tek şey ipek yüz kesesi ile cildinize ıslak veya kuru masaj yapmaktır.

Yüz Kesesi Nasıl Kullanılır?
Yüz Kesesi Nasıl Kullanılır?

Yüz Kesesi Nasıl Kullanılır?

Sağlam malzemeden üretilen ipek yüz kesesi dayanıklı ve çevre dostudur. Çok işlevlidir, peeling, temizlik ve cildi gençleştirmek için kullanılabilir. Bu yüz kesesi ipekten yapılmıştır bu nedenle yumuşaktır ve duş aldığınızda cildinizi rahatlatır. Kaliteli ve kullanımı kolay, sabun, duş jeli ya da yüz temizleme jeli ile birlikte kullanıldığında cildinizi ipeksi ve pürüzsüz hissedeceksiniz. Yüzünüzü ıslatın ve bir yüz temizleme jelini yüzünüze uygulayın. Ardından ipek yüz kesesi ile cildinize masaj yapın ve bol suyla durulayın.

İpek Yüz Kesesi Nasıl Kullanılır?

Yüz Kesesi Dermapeel

Dermapeel yüz kesesi cildinizi keselemenizi ve ölü derilerden kurtulmanızı sağlar. Ciltteki kirleri, yağı, tozları ve yabancı maddeleri uzaklaştırır. Cilde peeling yaparak harika şekilde cildin parlamasını ve ışıldamasını sağlar. Yüzdeki koyu lekeleri, akneleri, yara izlerini ve sivilceleri giderir. 

Reklamlar

Bu yüz kesesini kullanırken, yüzünüzü tahriş etmeyen ipek keseleri kullanmalısınız. Ayrıca ipek yüz kesesi kullanırken cildinize çok bastırmadan masaj yapmalısınız. Bu yüz keselerini tahriş olmuş ve hasar görmüş yüzlerde kullanmamalısınız.

Yüz Kesesi Gratis

Gratis’te satılan yüz kesesi, doğal ham ipekten üretilmiştir. Bu yüz kesesi, hassas olan yüz ve boyun bölgesinde çok güvenli bir şekilde kullanılır. Ciltteki ölü derileri, kiri, yağı ve tortuları temizleyen bu ipek yüz kesesi, erkekler ve kadınlar için idealdir.

Chakra Yüz Kesesi

Chakra yüz kesesi, yüzde 100 ipektir. Koza ipliğinden dizayn edilen yüz kesesini cilde masaj yaparak uygulamalısınız. Bu yüz kesesi, cildinizdeki ölü derileri, hiperpigmentasyonu, koyu lekeleri, sivilceleri ve akneleri giderir.

Yüz Kesesi Sivilceler İçin Etkili Midir?
Yüz Kesesi Sivilceler İçin Etkili Midir?

Yüz Kesesi Sivilceler İçin Etkili Midir?

İpek kesenin yaşlanma karşıtı gücü ile cildinizi onarabilirsiniz ve koruyabilirsiniz. piyasada başka peelingler olmasına rağmen, yüz keseleri ciltte kullanım için güvenlidir. Cildinizin dış hatlarına mükemmel bir şekilde uyması ve size üstün bir eksfoliasyon, sıkılaştırma ve i̇yileştirme sağlayan özel peeling yüzeyi ile tasarlanmış eşsi̇z ham i̇pektir. Bu ipek yüz kesesi, kuru ciltleri, akneleri, koyu lekeleri ve siyah noktaları tamamen giderir. Vücut için de kullanılabilen bu yüz keseleri selülit, çatlaklar, yara izleri, koyu lekeleri giderir ve gözenekleri küçültür. 

Doğru eksfoliye ediciyi kullanmak çok önemlidir. kullanmaya başladıktan sadece bir hafta sonra işe yaramayan, parçalanan ve bakteri üreten bir eksfoliyatöre razı olmayın. acne, psoriasis, eczema, rosacea gibi bir cilt rahatsızlığınız varsa, bu yüz kesesi mutlaka sahip olunması gereken bir araçtır. Bu ürün genel olarak güçlü yaşlanma karşıtı ve i̇yileştirici özelliklere sahiptir. İpek proteini içeren i̇şlenmemi̇ş koza i̇pekten yapılan bu keseler, yüksek kalitelidir. 

İpek yüz kesesi kuruduğunda serttir, serisin ipeği sert tutar (kuru pul pul dökülme için mükemmel), keseyi ıslattıktan sonra yumuşar ve elinize rahatça oturur. Güzel bir cilt peelingini sürdürmek için en az iki haftada bir, cildinize sık sık ipekle temizleyin ve nazikçe masaj yapın. Eldiveni elde yıkayın ve kuruması için asın, ipek yüksek ısı ve güneş ışığından hoşlanmaz. 

Yüz Kesesi Kullanımı Nasıldır?

Pul pul dökülmeden on dakika önce küvet veya duşta cildinizi yumuşatın. Cildinizdeki ve ipek kesedeki fazla suyu uzaklaştırın. Dikey hareketlerle vücudunuza yavaşça masaj yapın, cilt lekelerinin düştüğünü görmeye başlayacaksınız. Eksfoliasyon sırasında ipek keseyi zaman zaman sıkın, kesede veya cildinizde fazla su kalmadığından emin olun. Durulamadan önce peeling masajını tamamlayın, daha soğuk suyla durulayın. 

İpek Yüz Kesesi Nedir? İpek Yüz Kesesi Nasıl Kullanılır? adlı yazımızın faydalı olduğunu umuyoruz. Eğer cilt bakımı ile ilgiliyseniz Ev Yapımı Maske Tarifleri adlı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Selma Ulusoy

9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx