Teknoloji

Hepsiburada Efsane Kasım Avantajını Kullanarak İphone 14 Plus Alma Şansı Yakalayın!

Reklamlar

İphone 14 Plus fiyatları hemen hemen aynı olsa da fiyatlar satıcılar tarafından belirlenmektedir. Her mağazada değişiklik gösterebilmektedir. Bazı mağazalarda fiyatlar indirimli haliyle piyasa fiyatlarının altında kalırken farklı mağazalarda fiyatlar standart veya daha fazla olabilir. İnternet alışverişlerinin revaçta olmasıysa internet sitelerinden yapılan alışveriş oranını arttırmaktadır.

İndirimleri ve kampanyaları internet üzerinden takip etmek müşterilere daha kolay gelmektedir. Bu sebeple mobil uygulamalar başta olmak üzere git gide gelişen ve büyüyen internet sitelerinde satış oranları rekor kırmaktadır. Bu sitelerdeki indirim ve kampanyalar da müşterileri internet alışverişi yapmaya teşvik etmektedir. Böylece hem internet siteleri gelişmekte hem de müşteriler indirimli fiyatlarla istedikleri cihazlara kavuşabilmektedirler. İphone 14 Plus fiyatları her bütçeye hitap etmeyebilir fakat indirim ve kampanya dönemlerinde güncel fiyatlar mutlaka takip edilmelidir. Hem kampanya dahilindeki fiyatlar hem de satıcıların zaman zaman yaptıkları indirimler bir araya gelince müşteriler memnun kalmaktadırlar.

İphone 14 Plus Özellikleri Hakkında
İphone 14 Plus Özellikleri Hakkında

İphone 14 Plus Özellikleri Hakkında

Hepsiburada,oldukça ilgi gören bir alışveriş platformudur. İnternet alışverişlerinin sıklaştığı günümüzde müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ve çok fazla satıcının da ürünlerini satmak için tercih ettiği bir platform olarak öne çıkmaktadır.

Reklamlar

Efsane Kasım avantajları da uygulamanın talep görmesine katkı sağlamaktadır. Belirli dönemlerde başlatılan kampanya ve indirimler müşterileri memnun ettiği kadar heyecanlandırmaktadır.

İphone 14 Plus özellikleri şöyle sıralanabilir;

 • Geniş ekran kapasitesi ve yüksek çözünürlüğü ile sık sık fotoğraf ve video çekenlere hitap etmektedir.
 • Kablosuz ve hızlı şarj olma özelliği sayesinde telefonu sık kullananların işlerini fazlasıyla görmektedir.
 • Uzun süreli video izleme ve ses çalma özellikleri sayesinde telefondan sık sık video izleyenler için uygun bir cihazdır.
 • Sık talep görmesine karşın sıkça kampanyalı ve indirimli fiyatlarıyla müşterilere sunulmaktadır.
 • Yüksek RAM ve GB oranına sahip olması dolayısıyla depolama alanı birden çok uygulama ve dosya için yeterlidir.
 • Şık ve kibar görüntüsü ve her zevke uygun renk seçenekleri ile çok talep görmektedir.

İphone 13 Fiyatları

İphone 13 en az 14 Plus kadar talep gören bir cihazdır. 14 Plus daha üst ve yeni bir model olsa da İphone 13 de beklentileri karşılamaktadır. İphone 13 fiyatları sabit olmasa da satıcıların belirledikleri fiyatlar birbirine yakın olmaktadır. İnternet alışverişlerinde başlatılan kampanyalar dahilindeki fiyatlar müşterileri daha çok memnun etmektedir. Buna ek olarak satıcıların uyguladıkları özel indirimler de vardır.

İphone 13’ün genel özellikleri şöyle sıralanabilir;

Reklamlar
 • Video izleme ve ses çalma süresi uzundur.
 • Geniş ekran kapasitesine sahiptir.
 • RAM ve GB kapasitesi yüksektir.
 • Yüksek ekran çözünürlüğüne sahiptir.
 • Şık bir tasarıma ve çoklu renk seçeneklerine sahiptir.
 • Yağ tutmayan kaplaması sayesinde parmak izine de dayanıklıdır.
İphone 13 Neden Tercih Edilmelidir?
İphone 13 Neden Tercih Edilmelidir?

İphone 13 Neden Tercih Edilmelidir?

Gelişmiş özellikleri ve şık tasarımı dolayısıyla oldukça talep gören İphone 13, yeni nesil bir telefondur. Her yaş grubuna hitap etmesi ve özelliklerinin kullanıcılar tarafından memnuniyetle karşılanması dolayısıyla sık tercih edilmektedir.

Apple marka cihazlarda en çok öne çıkan özellik ise güvenliktir. İphone marka cihazlarda model ne olursa olsun sıkı güvenlik söz konusudur. Cihazın gerekli şifrelerinin ve kodlarının kullanıcılar tarafından iyi bilinmesi gereklidir zira Apple güvenlik konusunda oldukça sıkıdır. Herhangi bir güvenlik önlemi doğrultusunda cihazın kendini kilitlemesi söz konusu olursa, telefon sahibi dahi cihazı açamayabilir. Bu gibi durumlarda mağduriyet yaşanmaması adına cihazları alırken cihazlarla birlikte gelen kullanım kılavuzu mutlaka okunmalı ve saklanmalıdır. Apple, ürettiği cihazlar için çeşitli aksesuarları da piyasaya sürerek kullanıcıların gönlünü kazanmaktadır. Telefon aksesuarları oldukça zengindir ve her insana hitap edebilir. Ürettiği cihazların çoklu renk çeşitlerine sahip olması da en çok önem verdiği hususlardan biridir.

Öner Ünlü

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx