Magazin

İrem Çalhan Kimdir?

Reklamlar

17 yaşında Youtube’a başlayan İrem Çalhan kimdir? Genç Youtuber’ın hayatı, yaşı, İrem Çalhan hakkında merak ettiğiniz her şey bu yazıda.

İrem Çalhan’ın Doğum Tarihi

İrem Çalhan, 2000 yılında dünyaya gelmiştir. 23 yaşındadır. 2000 yılının 16 Ekim tarihinde doğmuştur.

İrem Çalhan’ın Burcu Ne?

İrem Çalhan’ın burcu terazidir.

Reklamlar

İrem Çalhan’ın Boyu

İrem Çalhan’ın boyu 1.67 metredir.

İrem Çalhan’ın Kilosu

İrem Çalhan’ın kilosu 51’dir.

İrem Çalhan’ın Okuduğu Üniversite

Üniversiteye 2018 yılında başlamıştır. Üsküdar Üniversitesinde Beslenme ve Diyetetik bölümünü okumaktadır.  Lisede Türkçe Matematik bölümünü okumasına rağmen sayısal bir bölümden üniversiteye yerleşmiştir.

İrem Çalhan’ın Ailesi

Ablası vardır, ablasının adı Ecem’dir. Annesinin adı Elif’tir.

Reklamlar
İrem Çalhan
İrem Çalhan

İrem Çalhan Hakkında

Mira ismini çok seviyor. 6.sınıftan beri pilates ile uğraşıyor. Çikolata gibi şeyler yemiyor. Yediklerine çok dikkat ediyor.

İleride İngilizce üzerine kendini geliştirerek dünyayı gezip anlatarak para kazanmak istiyor. Küçükken hayalindeki iş Victoria Secret ‘ta manken olmak istiyordu. En sevdiği Youtuber Zoe Sugg’dur.

En sevdiği Türk dizisi Erkenci Kuş ve Medcezir’dir. En sevdiği yabancı dizi Riverdale’dir. En sevdiği içecekler Ice Latte’dir. Ve su içmeyi çok seviyor. Küçüklüğünden itibaren basketbol, voleybol ve yüzme sporları ile uğraşmıştır.

Küçükken en sevdiği çizgi film Sünger Bob’dur. En çok uçak seyahatini sevmektedir.  İlk para kazandığı iş teyzesinin çanta atölyesinde çalışmıştır. En sevdiği yemek Suhi ve salata malzemeleridir.

İrem Çalhan kariyer olarak gelmek istediği nokta, ünlü bir dergiye kapak kızı olmaktır. En sevdiği renkler bej rengi ve bordodur.

İrem Çalhan’ın Youtube hesabında 402 bin abonesi vardır. Instagram hesabında 215 bin takipçisi vardır.

İrem Çalhan
İrem Çalhan

İrem Çalhan Youtube ile Nasıl Tanıştı?

Takip ettiği yabancı youtuberleri ilham alarak ilk olarak İngilizceyi ana dili gibi öğrenmiştir. Kendini makyaj konusunda da geliştirmek için çalışmalar yapmıştır. 2014 yılının Eylül ayında yeni evlerine taşındıktan sonra videolarını çekmeye karar vermiştir. Başta arkadaş çevresi dalga geçip inanmasa da şimdi tanınan ve sevilen bir Youtuber olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Çok çeşitli konularda hayatında olan her şeyle hayat stili ile ilgili videolar çekmektedir. Çok fazla makyaj markasıyla çalışmasına rağmen makyaj videolarını iş olarak değil hobi olarak görmektedir.

İçerik üretmenin vakit aldığını söyleyen İrem Çalhan, abonelerinin çok sık video beklediğini dile getirerek kendisinin ilgi çekici ve daha profesyonel videolar için biraz daha fazla zamana ihtiyacı olduğunu dile getiriyor.

İrem Çalhan’ın İdol Aldığı Youtuber

İrem Çalhan’ın en çok sevdiği ve idolü olan youtuber Zoe Sugg’dur. Yani Zoella.. Yaptığı işi çektiği videoları çok seviyor. Kendisine yaşam tarzı ve düzeni olarak ilham olduğunu ve Zoe ile video çekmeyi çok istediğini dile getiriyor.

İrem Çalhan’ın Yerli- Yabancı Takip Ettiğin Youtuberlar

Yabancı olarak youtuberlardan Zoella, Alisha Marie, Bethany Mota, Aspyn Ovard, Tanya Burr, Meredith Foster, Logan Paul, Jake Paul, Alissa Violet, Amanda Steele, Alfie Deyes, Jenn Im, Niki and Gabi, Desi Perkins,Song of Style, Sarahs Day gibi isimlerdir. 
Yerli youtuberlardan Şeyda Erdoğan, Sebile Ölmez, Aşkım İrem Aktulga, Burak Güngör, Duygu Özaslan, Başak Karahan, Berkcan Güven gibi isimleri takip ediyor. Bazı youtuberların arkadaşı olduğunu ve izlemekten çok keyif aldığını dile getiriyor.

İrem Çalhan
İrem Çalhan

İrem Çalhan’ın Hedefleri Nelerdir?

Youtube çalışmalarına devam etmek isteyen İrem Çalhan, kendisini destekleyip yanında olan insanlarla sonuna kadar birlikte olmak istediğini dile getiriyor. Aynı zamanda hedefleri de var. İlk hedefi oyuncu olmaktır. Çektiği videoları ve kameraları sevdiği için tiyatro eğitimleri de almaktadır.

İkinci hayali ise ünlü bir derginin kapağında bulunmak, çok fazla ünlü olmasa bile ileride büyük işlere imza atarsa Cover Girl olabileceğini söylüyor.

Bir diğer hedefi ise kendi giyim markasını yaratmaktır. Hırslı ve sorumluluk sahibi bir yapısı olduğunu başladığı işlerin hakkını vereceğini dile getiriyor.

Yazımız ilginizi çektiyse daha önce yazdığımız Melis Özten Kimdir? yazımızı da inceleyebilirsiniz.

İlknur Gülhan

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx