Magazin

Melis Özten Kimdir?

Reklamlar

Youtube kanalı ile ilgi çeken Melis Özten kimdir, kaç yaşındadır gibi soruların cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

Melis Özten Kimdir?

Sağlıklı lezzetleri sosyal medya hesaplarında paylaşmaktadır. Sempatik ve sıcak tavırları ile izleyenleri tarafından çok seviliyor. Ve takipçi kitlesi istikrarlı bir şekilde artmaya devam ediyor. Melis Özten’in Lokum isminde bir kedisi vardır.

Melis Özten Kaç Yaşında?

20 Ocak 1998 tarihinde Bursa’da doğan Melis Özten 2024 itibari ile 26 yaşındadır.

Reklamlar
Melis Özten Kimdir? 2024 Melis Özten
Melis Özten’in boyu 173cm’dir.

Melis Özten Boyu

Melis Özten’in boyu 173cm’dir.

Melis Özten Kilosu

Melis Özten’in kilosu 53’dür. Üstteki görseli paylaştığında güncel kilosunun 53 olduğunu açıklamıştır.

Melis Özten Sevgilisi

Melis Özten’in sevgilisi hakkında bilgi bulunmuyor.

Melis Özten
Melis Özten

Melis Özten Kilolu Hali

Melis Özten, zayıflama serüvenine ait çarpıcı detaylar paylaşıyor. Kilo verme serüveninde neler yaşadığını, neler yaptığını öğrenebilirsiniz. 3 ayda 15 kilo verdiği süreçte çarpıcı bilgiler verdi. Yediği içtiği şeyleri, spor sürecini, kaçamaklarını ve daha bir çok detayı Instagram sayfasından takip edebilirsiniz. Kendisini başarıyla sonuçlanan sürecinden ötürü tebrik ediyoruz.

Reklamlar
Melis Özten
Melis Özten

Melis Özten Bacaklarımı Nasıl İncelttim?

Melis Özten bacak inceltme serüvenini kendi açıklamasıyla ortaya koyalım.

Bacaklarımı nasıl incelttim? Selülitler için ne yaptım?
🍒Haftanın en az 4 GÜNü spora gitmeye çalıştım. Her gün gittiğim günler veya regl zamanından dolayı 1 hafta gitmediğim günler de oldu.

Spora başlama tarihimi 13. Şubat diye not almışım. Kilomu verdikten sonra da 3 ay spora devam ettim. Bu sürede sporu hiç bırakmadım. 🍇Bacaklarım için ise özel olarak hareket yapmadım. Sporda çıkan storylerime koyduğum bacak hareketlerine ek olarak haftada 2-3 gün 20 dakika eliptik veya yürüyüş bandı yapıp pilates derslerine girdim. (Eliptik ben de daha etkili oldu)

Günde en az 10 bin adım attım, özel yürüyüşe çıkmadım. Okula ve spor salonuna yürüdüğüm için 20 bin adım attığım günler bile oluyordu. Selülitlere de bence en etkili yürüyüş ve spor ve beslenme düzenimi değiştirmem oldu. Aslında hepsi bir zincir gibi. 🥑Ve tabikii en en önemlisi su içmek! Eskiden su içmek aklıma bile gelmezdi. Başlarda kendime detoks suları hazırlayıp suyumu tatlandırdım. Amacım suyun hoş gözükmesi ve içmeye teşvik etmesiydi. Ben de çok işe yaradı 🙂 Günde en az 2.5 litre suyu tamamlamaya çalıştım. Bardaktan değil de genelde şişeden içerek miktarı kontrol ettim.

🍒Birde at kılı fırçasıyla spor sonrası bacaklarımı aşağıdan yukarıya doğru fırçaladım. Çok düzenli yapamadım ancak etkisi olmuş olabilir.
🍍Karın, kol hareketi çok yapmadım. Zaten üst bölgemde çok problem toktu ancak kollarım baya kalındı. Sanırım kollarıma eliptik, pilates, yürüyüş, sağlıklı beslenme etkili oldu.

Dediğim gibi her şey zincir halinde ✌ ve bu zamana kadar anlattıklarımın hepsini sizler de biliyorsunuz. Önemli olan bunları (beslenme, spor, yürüyüş üçlüsü) uygulayıp hayatınıza göre şekillendirmeniz.Gördüğünüz gibi ağır bir spor yapmadım. Aç kalmadım. Çok alakasız şeyler de yemedim.

Unutmayın her şey bizim elimizde 💪 Bu arada Boyum 1.73 cm, Kilom 1 yıldır 53 kg. Eskiden ise 65-68 kilogramdım. Yağ oranım %29’du. Şu an da %19. Yaklaşık 3 ayda kilolarımı verdim. Mucizevi bir şey yapmış olsam da keşke söylesem. Ama hepimizin bildiği şeyler biraz sağlıklı beslenme, biraz spor… Kendimize inandıktan sonra yapamayacağımız bir şey yok! Hazır havalar ısınmışken bence yürümek-spor yapmak çok daha kolay!

Melis Özten
Melis Özten

Melis Özten Hangi Okuldan Mezundur?

Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nde eczalık bölümünü okumuştur. Daha sonra Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nde Aşçılık bölünü okumaktadır. Sağlıklı yaşam konusuna ilgilidir.

Melis Özten’in Youtube ve Instagram Kariyeri

Melis Özten ilk videosunu 2018 yılında yüklemiş. Ve 2020 yılının mayıs ayı itibari ile Youtube kanalında 232 bin abonesi vardır. Melis’in Youtube kanalının ismi Mely Nutty şeklindedir. Instagram hesabında sağlıklı beslenme ile ilgili paylaşımlar yapmaktadır. Instagramdaki ismi de melynutty şeklindedir. Ve 366 bin takipçisi vardır. Bir de ismi melisozten şeklinde olan bir Instagram hesabı da vardır. Bu hesabının da 38 bin civarı takipçisi vardır.

Yazımız ilginizi çektiyse daha önce yazdığımız İrem Çalhan Kimdir? yazımızı da inceleyebilirsiniz.

İlknur Gülhan

Reklamlar
Abone ol
Bildir

1 Yorum
Eski
Yeni Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
1
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx