Cilt Bakımı

Karın Germe – Dr. Ekrem Keskin

Reklamlar

Kişilere uygulanan ve gelişen teknoloji ile imkanlar doğrultusunda kendini yenileyen karın germe, bir tedavi işlemidir. Bu tedavi kişinin hayal ettiği görünüme kavuşmasını sağlar. Kişide belirli nedenlerden dolayı meydana gelen karın bölgesindeki sarkmalar genel olarak birden fazla doğum bir anda fazla kilo kaybı gibi etkenler neden olur.

Kişilerin ise sosyal yaşamında son derece olumsuz olarak karşılaşılan bu sorun zaman içerisinde kişinin kendine olan özsaygı ve özgüven eksikliğini de beraberinde getirir. Bu nedenden dolayı vücut yapısında sarkma bulunan kimselere uygulanan karın germe ameliyatına tabi tutulmalıdır.

Karın Germe Ameliyatı (Abdominoplasty)

Karın germe ameliyatı genel olarak kadınlarda hamilelik birden fazla doğum kilo kaybı ve diğer nedenlerden dolayı meydana gelmiştir. Bu sorun için kişi ilk olarak belirli diyet ve egzersiz işlemlerime tabi tutulur ve etkisiz sonuç alır ise karın germe tedavisi olabilir. Kişileri hayal ettikleri görünüme kavuşturan ve kusursuz bir fizik sunan bu tedavi için kişilerin gerekli şart ve uyarıları baz alması gerekir.

Reklamlar
Karın Germe Ameliyatı
Karın Germe Ameliyatı

Karın Germe Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Karın germe ameliyatı öncesi, kişiye kapsamlı bir muayene işlemi yapılır. Bu muayenenin ardından cilt kesici kullanarak kişiye eninden kasık bölgesinde karına doğru kesiler açılır. Daha sonra ise kişinin bölgesindeki ayrılan kaslar bir araya getirilerek karın germe ameliyat işlemi yapılmış olur.

Karın Germe Ameliyatı Kimlere Uygulanır?

Karın germe ameliyatı karın bölgesinde sarkma meydana gelen hemen hemen herkes için uygulanan bir işlemdir. Vücudunda sarkık oluşan birden fazla doğum ve hamilelik gibi etkenler kişide sarkmayı meydana getirebilir. Aynı zamanda kişinin tedaviye engel herhangi bir sağlık sorunu var mı diye de bakılır.

Karın Germe Ameliyatı Öncesi Neler Yapılmalı?

Karın germe ameliyatı öncesi doktor tarafından kişiye belirli test ve tetkiklet uygulanarak kişinin bu tedaviye engel herhangi bir sağlık sorunu var mı diye bakılır. Kişinin bu tedaviye engel herhangi bir sorunu yok ise işlem yapılabilir.

Bununla birlikte karın germe ameliyatı öncesi kişilerin sigara ve alkol tüketimi en az seviyeye indirmeli veya yapabiliyorlar ise tüketilmemelidir. Bunun nedeni ise bu maddelerin kişinin vücudunda bulunan oksijen miktarını en az seviyeye indirmesidir. Bu da kişide daha geç iyileşmeye neden olur.

Reklamlar

Karın Germe Ameliyatı Sonrası Neler Yapılmalı?

Uygulanan karın germe ameliyat işlemi sonrası kişiler verilen ilaçları en doğru ve düzenli bir şekilde kullanmaya özen göstermelidir. Bununla birlikte karın germe ameliyatı sonrası dinlenmeye özen göstermelidirler.

Karın Germe Ameliyatı İyileşme Süreci

Karın germe ameliyatı olan kişiler belli bir süre dar kıyafet giyiminden uzak durmalıdır. Bununla birlikte ani hareketlerden uzak durmalı ve işlem yapılan bölgeye herhangi bir darbe almamalıdırlar. Aynı zamanda yeteri kadar sıvı almaya özen göstermeliler ve doktor tavsiyelerine mutlaka özen göstermelidirler.

Karın Germe Ameliyat fiyatları

Uygulanan karın germe ameliyatı işlemi olacak kişilerin bilmek istedikleri ve merak ettikleri bir konu ise fiyattır. Kişiler bu tedavi öncesinde mutlaka kapsamlı bir araştırma yaparak en deneyimli ve tecrübeli doktor adaylılarının bulunması gerekir. İyi doktor iyi bir tedavi ve süreci olup aksi takdirde kişinin sağlık durumu son derece zarar gösterir.

İstenilen özelliklere sahip doktor adayları bulunduktan sonra, aralarından en uygun fiyat garantisi sunan tercih edilmelidir. Bu şekilde kişi hem kaliteli hizmet almış olup hem de bunu en uygun fiyata getirir. Bununla birlikte karın germe ameliyat işlemlerinin fiyat konusunu etkileyen bir diğer faktör ise kişinin tercih etmiş olduğu tedavi yöntemi seanslar ve klinik seçimidir.

https://www.ekremkeskin.com/karin-germe-ameliyati/ – hakkında bilgi için hemen tıklayın.

Buse Öztürk

Yazmak en büyük tutkum. Yaklaşık 4 yıldır profesyonel olarak içerik üretiyor ve kendimi geliştiriyorum.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx