Dizi Haberleri

Kardeşlerim Dizisinin Konusu Nedir?

Reklamlar

Atv ekranlarında yayınlanan Kardeşlerim Dizisinin Konusu Nedir? Gelin birlikte ele alalım.

Kardeşlerim Dizisinin Konusu Nedir?

Kardeşlerim dizisi birbirine çok bağlı dört kardeşin hayatını konu almaktadır. Kadir, Ömer, Asiye ve Emel yaşanan bir olay sonucunda aynı zamanlarda hem annelerini hem babalarını kaybederler. Bir başına kaldıkları dünyada sadece birbirlerinin elini tutup güç almışlardır. Dört kardeşin anne ve babasını kaybetmesine sebep olan zengin iş adamı Akif Atakul kendi kolejini kardeşlere açmıştır. Yeni hayatlarında zengin ve yoksul, suçlu ve mağdurun yolları kesilmiştir. Herkes yeni birine dönüşmüş ve Kadir ailesini ayakta tutmak, kardeşlerini korumak ve bir arada tutmak için elinden ne gerekiyorsa yapacaktır.

Kardeşlerim dizisi NGM Medya yapım imzasına sahiptir. Dizinin ilk bölümü 20 Şubat 2021 tarihinde Atv ekranlarında seyirci ile buluşmuştur. Dizinin yönetmenliği Serkan Birinci üstlenmiştir. Dizinin senaryosu Gül Abus Semerci tarafından yazılmıştır. Dizi dram, gençlik ve aşk türündedir. Dizinin başrol oyuncuları Celil Nalçakan, Halit Özgür Sarı, Cüneyt Mete, Ahu Yağtu, Fadik Sevin Atasoy ve Simge Selçuk gibi isimlerdir.

Reklamlar

Kardeşlerim Dizisi Teknik Ekip

  • Kardeşlerim dizisinin yapımcılarının isimleri Nazlı Heptürk, Uğur Türkmen ve Gökhan Erkal’dır.
  • Dizinin idari yapımcısı Resul Özkaya, yönetmeni Serkan Birinci, yardımcı yönetmeni Neşe Kelsoy’dur. 2. yönetmeni Ender Emir’dir.
  • Dizinin senaryosunu Gül Abus Semerci, Burcu Över, Melis Veziroğlu Yılmaz ve Mert Meriçli yazmıştır.
  • Dizinin görüntü yönetmeni Okan Ergan, genel koordinatörü yönetmeni Müge Sarıcan, sanat yönetmeni Gamze Yılmaz, editörü Cem Çengeloğlu’dur.
  • Kardeşlerim dizisinin kostüm sorumlusu Yağmur Tuygun’dur.
  • Kardeşlerim dizisinin cast direktörü Sema Hatun Bilmiş, ışık şefi Ahmet Özbey, set amiri Hakan Topçu, kameramanı Fuat Zeki Uğur, idari koordinatör Fatih Yılmaz, kostüm sorumlusu Sema Özkan ve set fotoğrafçısı Enes Küpçü’dür.

İlginizi Çekebilir: Tırnak Neden Kırılır?

Kardeşlerim Dizisi Müzikleri

Kardeşlerim dizisinin müziklerini Alp Yenier hazırlamaktadır. Yapım koordinatörü Erhan Güler, mekan sorumlusu Recep Akılbel, prodüksion amiri Volkan Soysal’dır.

Kardeşlerim Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri
Kardeşlerim Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Kardeşlerim Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Dizinin başrollerinden biri olan Akif Atakuk karakterine Celil Nalçakan can vermektedir. Arif Atakuk iş adamıdır. Suzan ile yasak aşk yaşamaktadır. Aslında Nebahat ile evli Doruk ve Melisa isimli iki çocuğu vardır.

Halit Özgür Sarı ise dizide Kadir Eren karakteri ile karşımıza çıkmaktadır. Annesi Hatice babası Veli’dir. Kardeşleri Asiye ve Emel’dir. Sevgilisi de Melisa’dır.

Reklamlar

Cüneyt Mete ise dizide Orhan Eren karakterine can vermektedir. Orhan Eren Şengül’ün kocasıdır. Aybike ve Oğulcan’ın babasıdır.

Ahu Yağtu ise dizide Suzan Manyaslı karakterine can vermiştir. Kenan ile evlidir. Çocukları ise Harika ve Ömer’dir. Akif ile yasak aşk yaşamaktadır. İflas etmiştir.

Fadik Sevin Atasoy dizide Şengül Eren karakteri ile ekranlara gelmektedir. Eşi Orhan’dır. Çocukları ise Aybike ve Oğulcan’dır.

Simge Selçuk dizide Nebahat Atakul karakterini canlandırmaktadır. Zengin iş adamı Akif’in karısıdır. Doruk ve Melisa’nın annesidir.

Bilal Yiğit Koçak dizide Ömer Eren karakterini canlandırmaktadır.  Hatice ve Veli’nin evlatlık oğludur. Annesi Suzan kardeşi Harika’dır.

Su Burcu Yazgı dizide Asiye Eren olarak karşımıza çıkmaktadır. Annesi Hatice babası Veli’dir. Kadir’in kardeşi, Emel’in ablasıdır. Doruk’un sevgilisidir

Kardeşlerim Dizisinin Konusu Nedir?
Kardeşlerim Dizisinin Konusu Nedir?

Aylin Akpınar dizide Emel Eren olarak karşımıza çıkmaktadır. Annesi Hatice babası Veli’dir. Kadir’in ve Asiye’nin en küçük kardeşidir.

Turan Cihan Şimşek dizide Oğulcan Eren olarak karşımıza çıkmaktadır. Annesi Şengül babası ise Orhan’dır. Kardeşi de Aybike’dir.

Melis Minkari dizide Aybike Eren karakteri ile karşımıza çıkmaktadır. Şengül ve Orhan’ın kızıdır. Kardeşi Oğulcan’dır. Çok belli etmese de Berk’ten hoşlanmaktadır.

Onur Seyit Yaran dizide Doruk Atakul karakteri ile karşımıza çıkmaktadır. Annesi Nebahat babası Akif’tir. Kardeşi ise Melisa’dır. Asiye ile sevgilidir.

Damlasu İkizoğlu dizide Melisa Atakul karakterine can vermektedir. Annesi Nebahat babası Akif’tir. Kardeşi ise Doruk’tur. Kadir ile sevgilidir.

Kaan Sevi dizide Mazlum karakterine can vermektedir. Kadir’in en yakın arkadaşıdır. Talya’nın sevgilisidir.

Recep Usta dizide Berk Özkaya olarak karşımıza çıkmaktadır. Berk Doruk’un yakın arkadaşıdır ve Aybike’den hoşlanmaktadır.

Gözde Türker dizide Harika Manyaslı olarak karşımıza çıkmaktadır. Annesi Suzan babası Kenan’dır. Harika Doruk’un eski sevgilisi, Ömer’in kız kardeşidir.

Lilya İrem Salman dizide Talya karakterine can vermektedir. Harika’nın arkadaşıdır. Mazlum’un sevgilisidir.

Lizge Cömer dizide Süsen karakteri ile karşımıza çıkmaktadır. Harika’nın arkadaşıdır. Kadir’in eski sevgilisidir.

Çağla Şimşek dizide Ayşe karakteri ile karşımıza çıkmaktadır. Ömer’in sevgilisidir.

Berk Ali Çatal dizide Tolga karakteri ile karşımıza çıkmaktadır. Ayşe’nin eski sevgilisidir.

Kardeşlerim Dizisinden Ayrılan Karakterler

Sabahattin Yakut dizide Erhan karakteri ile karşımıza çıkmıştır. 1 ve 18. Bölümler arasında rol almıştır. Akif’in adamıdır. Akif kendisine ihanet ettiğini öğrenince Erhan’ı öldürmüştür.

Kardeşlerim Dizisinden Ayrılan Karakterler
Kardeşlerim Dizisinden Ayrılan Karakterler

Murat Onuk dizide Kenan Manyaslı karakteri ile karşımıza çıkmıştır. 1 ve 18. Bölümler arasında rol almıştır. Dizide Suzan’ın kocası, Harika’nın babası ve Akif’in ortağıdır. Suzan ve Akif’in ilişkisini öğrenir ve trafik kazasında hayatını kaybeder.

Yunus İmğa dizide İsmet karakteri ile karşımıza çıkmıştır 1 ve 3. Bölümler arasında rol almıştır. İsmet Şengül’ün kardeşidir. Akif’e şantaj yapıp Veli’nin ölümünden para kazanmıştır. Akif onu tehdit eder ve yurt dışına çıkar.

Kardeşlerim Dizisi Ne Zaman Başladı?

Kardeşlerim dizisi 20 Şubat 2021 tarihinde Atv ekranlarında yayınlanmaya başlamıştır. 19 Haziran 2021 tarihinde yaz sezonu olduğu için ara vermiştir. Ve yeni dönemde Eylül ayı içinde Atv ekranlarında yeni bölümleri ile sevenleriyle kaldığı yerden devam edecektir.

Kardeşlerim Hangi Kolejde Çekiliyor?

Kardeşlerim dizisinin çekimleri İstanbul’un Fatih ilçesinde çekilmektedir. Dizinin çekildiği okul Doğa Koleji İstanbul Kemerburgaz Bilim İlkokulu’dur. Dizinin çekildiği ev yani Balat’ta yer almaktadır. İki katlı müstakil ev, daha önce de Canevim dizisinde kullanılmıştır.

Ayrıca bakınız: https://www.begonya.com/kardeslerim-dizisi-nerede-hangi-semtte-cekiliyor/

Kardeşlerim Seti Nerede?

Kardeşlerim dizisi İstanbul’un birçok yerinde çekilmiş birçok mekan kullanılmıştır. Dizinin çekildiği semtler de İstanbul’un Fatih ve Balat semtleridir.

İlknur Gülhan

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx