Haber

Kıvanç Tatlıtuğ Sevenlerine Güzel Haber! Ünlü Oyuncu Netflix ile Anlaştı!

Reklamlar

Kıvanç Tatlıtuğ Sevenlerine Güzel Haber! Ünlü Oyuncu Netflix ile Anlaştı! Netflix, başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ile Özge Özpirinçci’nin yer aldığı ‘Yakamoz S245’ten ilk kareleri yayınladı. Sadece ses kaydından oluşan bir tanıtım da paylaşan platform, dizinin yayınlanacağı tarihin 20 Haziran tarihi olarak açıkladı.

Uzun bir süredir ekranlara ara veren Kıvanç Tatlıtuğ, dijital bir platformda projeyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Kıvanç Tatlıtuğ’un, başrolünü güzel ve yeni anne olan ünlü oyuncu Özge Özpirinçci ile paylaştığı Netflix dizisi “Yakamoz S245”in ilk sezon çekimleri geçtiğimiz sene çekimi tamamlanmıştı.

Kıvanç Tatlıtuğ Yeni Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu

Netflix, sosyal medya platformunda ki hesaplarından yeni dizileri olan “Yakamoz S245” için gizemli bir tanıtım kareleri yayınlandı. Sadece ses kaydından oluşan tanıtımla beraber birlikte dizinin yayın tarihi de belli oldu.

Reklamlar

Merakla beklenen “Yakamoz S245” dizisi 20 Haziran’da izleyicisiyle buluşacak. Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinççi hayranları dört gözle bu dizinin yayınlanması beklemektedir. Sosyal medya platformlarının neredeyse hepsinde çok konuşulan “Yakamoz S245” konusunun ne olduğu şuan tam olarak bilinmemektedir.

İlk Fotoğraflar Geldi

Bir denizaltı hikayesinin anlatıldığı ve yönetmen koltuğunun Tolga Karaçelik’in oturduğu diziden ilk görüntüler geldi. İlk görüntülerin yayınlanmasından sonra sosyal medya hesapları bu diziyi konuşuyor oldu. Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinççi severler bu iki ünlü oyuncuyu çok yakıştırdığı ve dizinin çok güzel olacağını konuştular. Şimdiler dizinin konusunun tam olarak belli olmaması ile beraber akıllarda merak oluşturmaya başladı.

20 Haziran tarihini dört gözle bekleyen Netflix severler yayın tarihinin gelmesini iple çekmektedirler. Kıvanç Tatlıtuğ severler sosyal medya platformu olan İnstagram hesabından birçok yorum yapan ve tebriklerini ileten takipçiler oldu. Öte yandan taze anne olan Özge Özpirinççi severlerde hem tebrik mesajları hemde dizi partneri olan Kıvanç Tatlıtuğ ile çok yakıştıklarını dile getirdiler.

Akıllarda ki bir diğer soruda acaba dizi tutacak mı? oldu. Bazı takipçiler tutmaz derken bazıları ise Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinççi dizi içerisinde varsa kesinlikle tutar yorumları yapıldı. 20 Haziran tarihini dört gözle bekleyen dizi severler şimdilerde tanıtım filmiyle yetinmektedir.

Reklamlar

Faydalı olabilecek diğer içerikler

Munise Demircioğlu

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx