Magazin

Lidya Müge Akdağ Kimdir?

Reklamlar

Müge Anlı’nın kızı Lidya Müge Akdağ kimdir, kaç yaşındadır, babası, ailesi gibi merak edilen soruları yazımızda bulabilirsiniz.

Lidya Müge Akdağ Kaç Yaşında?

Lidya Müge Akdağ 2002 yılında dünyaya gelmiştir. 2021 itibari ile 19 yaşındadır.

Lidya Müge Akdağ Ailesi

Lidya Müge Akdağ’ın annesi ünlü sunucu Müge Anlı’dır. Lidya Müge Akdağ’ın babası Burhan Akdağ’dır. Lidya Müge Akdağ’ın dedesi İhsan Anlı’dır.

Reklamlar

Lidya Müge Akdağ annesi Müge Anlı’ya bir sezonunun açılışında ilk canlı yayın hediyesi Müge Anlı’ya duygu dolu anlar yaşatmıştır. Kızı Lidya Müge Akdağ’ın kendisi adına Tema Vakfı’na 100 adet fidan bağışladığını izleyicisi ile paylaşmıştır. Ve Müge Anlı böyle bir çocuk yetiştirdiği için şükrettiğini dile getirmiştir. Ve kızına beni sabah sabah ağlattın. Çok gururlandım çok teşekkür ediyorum sana. Benim annem çam ağacının tohumları toplayıp onları fide haline getiriyor, sonra onları herkese verip diktiriyor. Anneciğim kızıma da böyle bir sevgi aşıladığın için teşekkür ederim diyerek duygularını dile getirmiştir.

Lidya Akdağ’ın mektubunda ise Canım annem diyerek mektubuna başladığı dikkat çekmiştir. Ve annesine zirvede olmasının getirdiği tatlı heyecanını gönülden paylaştığını söylemiştir. Her sene olduğu gibi bu sene de çok güzel işlere imza atacağına, gücünün yettiği herkese yardım edeceğine ve en karmaşık olayları bile aydınlatacağına inandığını söyleyerek başarıların daim olsun kanatsız melek diyerek bitirmiştir.
Lidya Akdağ başarılı sunucu Müge Anlı’nın bugüne kadar sadece bir evlilik yaptığı ve o evlilikten bir kızıdır. Müge Anlı boşandıktan sonra velayetini aldığı kızıyla birlikte yaşıyor. Lidya Akdağ, 2021 yılının Mart ayında 19 yaşına girmiştir.

Müge Anlı
Müge Anlı

Müge Anlı Kimdir?

Müge Anlı 19 Aralık 1973 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. 2021 itibari ile 48 yaşındadır. Ve yay burcudur. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’ni bitirmiştir. Lisans eğitimini sürdürmek için akademik kariyerine devam etmek isteyen Müge Anlı, Kadir Has Üniversitesi’nde Hukuk üzerine Yüksek Lisans yapmıştır.

Lidya Müge Akdağ’ın babası Burhan Akdağ’dan 2008 yılında ayrılmıştır. Televizyon kariyerine magazin alanı ile giriş yapmıştır. İlk yapımına Kanal D ekranlarında başlamış, magazin camiasının bilindik ismi Şenay Düdek ile birlikte Dobra Dobra programını sunmuştur. Dobra Dobra programı sadece magazin üzerine kurulu bir programdır ve sevilerek izlenen programda magazinin önde gelen isimlerini ağırlamıştır. Program büyük beğeni toplamıştır programın ikinci sezonunu Pakize Suda ile birlikte yapmışlardır.

Reklamlar

Müge Anlı Dobra Dobra programı ile sahip olduğu oyunculuk tecrübesini farklı alanlara taşımak istemiştir. ATV ekranında Müge Anlı ile Tatlı Sert programını te başına sunmaya başlamıştır. Programda Hukuk konusundaki bilgi ve tecrübesini kullanmıştır. Tatlı Sert programında yakınlarını arayan insanları ve faili meçhul cinayetleri konu olarak ele almıştır. Birçok cinayeti programı aracılığıyla aydınlatmayı başarmıştır ve bu programa gündüz kuşağında devam etmektedir.

İlginizi çekebilir: Özgün Aydın Kimdir?

İlknur Gülhan

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx