Magazin

Merve Özçelik Kimdir?

Reklamlar

Sosyal medya hesabında yaptığı makyajları paylaşan ve çok sayıda takipçisi vardır. Merve Özçelik kaç yaşındadır, eğitimi ve hakkında merak edilenleri yazımızda bulabilirsiniz.

Merve Özçelik, Instagram’da makyaj, güzellik, bakım videoları gibi dikkat çekici içerikler paylaşıyor.

Merve Özçelik
Merve Özçelik

Merve Özçelik Kimdir?

Insta Blogger olan Merve Özçelik hakkında merak edilen soruları aşağıda görebilirsiniz. Onu daha yakından tanımak için makalemizin devamını mutlaka okuyun.

Reklamlar

Merve Özçelik Doğum Tarihi

Merve Özçelik 5 Nisan 1997 tarihinde doğmuştur.

Merve Özçelik Kaç Yaşında?

Merve Özçelik 2024 itibari ile 27 yaşındadır.

Merve Özçelik’in Boyu

Merve Özçelik’in boyu 1.66 cm’dir.

Merve Özçelik’in Eğitimi

Merve Özçelik Yeditepe Üniversitesinde Uluslararası Ticaret ve işletme bölümünden mezun olmuştur. Part time olarak da çalışmaktadır.

Reklamlar

Merve Özçelik’in sevgilisi kim?

Merve Özçelik’in sevgilisi hakkında bilgi bulunmuyor.

Merve Özçelik
Merve Özçelik

Merve Özçelik Hakkında

Merve Özçelik makyaj yapmaya lisede çok çok az makyaj yaptığını üniversite yıllarında makyaj yapmaya başladığını ve üniversite birinci sınıfta kozmetik firmasında çalışınca makyaj yapma yeteneğini geliştirmiştir. İşten ayrılınca kendisine bir instagram sayfası açarak içerik üretmeye başlamıştır.

En sevdiği makyaj youtuberının Ece Dinç olduğunu söylemektedir. Kendisi ile barışık olduğunu söylemiştir. Motivasyonunu tek bir şeye bağlı olmadığını ama başardıkça daha mutlu olduğunu söylemektedir.

Merve Özçelik Instagram

Merve Özçelik instagram hesabında yaptığı makyajları paylaşmakta ve günlük kombinlerini de paylaşmaktadır. Merve Özçelik’in instagram hesabının ismi mervinstablog şeklindedir. Hesabının 31 bin civarı takipçisi vardır.

İlknur Gülhan

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle
Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx