Magazin

Mira Önal Kimdir? Sevgilisi Kimdir?

Reklamlar

Mira Önal Kimdir? Sevgilisi Kimdir? Mira Önal Hakkında Merak Edilenler.

İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuvarı İngilizce Müzikoloji bölümünden mezun olmuştur. Tam adı Zeynep Mira Önal’dır. 1997 İstanbul doğumludur. 1.65 boyunda ve 48 kilodur. Tek çocuk olduğu bilinmektedir. Instagram hesabında motivasyon, kişisel gelişim, sağlıklı beslenme ve güzellik konularında içerik üretmektedir. İnsanları motive ederek mutlu olduğunu her fırsatta dile getiren Mira Önal ” Burnuna estetik yapıldığını söyleyenlere ”Estetik yapılmış denilecek kadar güzel bir burnum yok” diyerek cevap vermiştir” Burnu estetik değildir.

Mira Önal'ın Sevgilisi
Mira Önal’ın Sevgilisi kim?

Mira Önal’ın Sevgilisi kim?

Mira Önal bir süredir inşaat sektöründe yer alan isimlerden Tarık Öztürk ile birliktedir. İlişkilerini göz önünde yaşamaktan çekinmeyen çiftin nişanlanacağı duyulmuştur. Yaptığı bir soru-cevap’da Mira Önal, Tarık Öztürk’e her şeyden fazla güvendiğini ve şu ana kadar hiç hissetmediği duyguları yaşadığını söylemiştir.

Reklamlar

Hesabını ilk açtığı günden beri sıkça sorulan “Gözlerin lens mi?” sorusuna “Gözlerim babamdan ve anneannemden geliyor, hayır lens değil” şeklinde cevap vermiştir. Göz rengi mavidir.

Şu sıralar yoğun olarak LifeStyle kategorisinde içerik üretmektedir.

Mira Önal’ın İnstagram Hesabı

Mira Önal
Mira Önal’ın İnstagram Hesabı

Moda ve sağlıklı yaşama dair paylaşımlarıyla takipçilerine faydalı bilgiler sunan Önal’ın instagram hesabı:https://www.instagram.com/miraonall/

İlknur Gülhan

Reklamlar

Reklamlar
Abone ol
Bildir

1 Yorum
Eski
Yeni Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
1
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx