Magazin

Mira Önal Kimdir?

Reklamlar Yeni Ümit Moda Akademisi

Sosyal medya fenomeni Mira Önal kimdir, kaç yaşındadır, boyu, kilosu nedir ve Mira Önal hakkında merak ettikleriniz bu yazımızda.

Mira Önal Kaç Yaşında?

Mira Önal’ın doğum tarihi 5 Ekim 1997’dir. 2020 itibari ile 23 yaşındadır.

Mira Önal’ın Boyu

Mira Önal’ın boyu 1.65 cm’dir.

Reklamlar

Mira Önal’ın Kilosu

Mira Önal 48 kilodur.

Mira Önal’ın Sevgilisi Kim?

Mira Önal’ın sevgilisi Onur Alp’tir 2 yıldır beraberler.

Mira Önal Kimdir? 2023 mira önal
Mira Önal

Mira Önal Eğitim Hayatı

Mira Önal’ın tam adı Mira Zeynep Önal şeklindedir. Mira Önal İstanbul Teknik Üniversitesinde okumaktadır. Devlet konservatuvarı İngilizce Müzikoloji bölümünde okuyor. Okuduğu bölüme ilk girdiğinde bölümünden memnun olduğunu dile getiren Mira, şuan hayattan istediklerim değişti. Müzikolog olarak hayatını devam ettirmeyeceğini söylemiştir. Mira okuduğu bölümün dışında sinema televizyon, ya da görsel üzerinde olan bölümleri okumak istediğini söylemiştir.

Mira Önal’ın Kaç Estetiği Var?

Mira Önal hiç estetiği olmadığını söylemiştir. Burnun estetik olduğunu söyleyenlere ise estetik yapılmış denilecek kadar güzel burnunun olmadığını söylemiştir.

Reklamlar
Mira Önal
Mira Önal

Mira Önal Hakkında

Mira çoğunlukla orta derece markalardan giyindiğini söylemektedir. Mira’nın kardeşi yoktur. Sevgilisi ile 2 senedir birliktedir. Youtube kanalındaki videoları çoğunlukla vlog tarzındadır. Mavi gözleri dikkat çekmektedir, gözlerinin lens olup olmadığı merak edilmektedir. Gözleri lens değildir.

Mira Önal, defterlerinin karıştırılmasını yazılarının üzerine parmaklar ile dokunulmasını sevmediğini dile getirmiştir. Aynı zamanda kalabalık ortamlardan hoşlanmadığını söylemiştir. Spor salonuna para vermenin gereksiz olduğunu söylemiştir ve sporunu evde yapmaktadır.

Sevgilisi vardır ismi Onur Alp’tir. Ve bazen sevgilisini tshirtlerini giymektedir. Erkek kıyafetlerini sevdiğini söylemiştir. Mira’ya kıskanç mısın diye sorulduğunda her şeyi kıskanan biri olmadığını fakat ilişkide temel kurallar olduğunu ve bunlarda kıskanç olduğunu söylemiştir.

Mira Önal çoğunlukla motive olmak için evden dışarı çıktığını, kütüphanede ders çalıştığını söylemiştir. Ve okulu devam ettiği için çok fazla video çekip yükleyemediğini dile getirmiştir.

Mira Önal’a sevgilin ile mi yaşıyorsun diye sorulan soruya ailesinin bu tarz şeylere kapalı olmadığını ve bu açıdan da kendini çok şanslı hissettiğini dile getirmiştir. Ne yaparsam yapayım ailemin arkamda olmasından dolayı şanslıyım demiştir. Mira Önal’ın anne ve babası ayrıdır. Annesi de babası da Mira’nın hayatındaki her şeyi bilmesine rağmen anlayışlı davranmışlardır. Mira anne ve babasını çok sevdiğini söylüyor. Sevgilisi ile çok harika bir ilişkisinin olduğunu söyleyen Mira hayatta her şey olabilir diye de eklemede bulunuyor.

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin
Mira Önal
Mira Önal

Mira Önal Sosyal Medya

Mira Önal daha çok makyaj, güzellik ve bakım üzerine videolar çekmektedir. Mira Önal’ın Youtube kanalının önceki ismi ‘The Miraz şeklindeydi. Şimdi ise Mira Önal şeklindedir. Mira’nın youtube hesabında 79 bin abonesi vardır. Instagram hesabında 47 bin civarı takipçisi vardır. Instagramdaki ismi miraonall şeklindedir. Mira Zeynep Önal’ın içerikleri moda ve kozmetik üzerinedir.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx